boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-11-11, 16:21   #1 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Clottey chcę zwycięzcę walki Cotto - Margarito II

W ubiegły weekend, po 20 miesięcznej przerwie udanie na ring powrócił Joshua Clottey (36-4, 21 KO), który dość szybko, bo już w drugiej rundzie, rozprawił się z mającym słabą passę Calvinem Greenem. Reprezentant Ghany po tym zwycięstwie powiedział, że za cel obiera sobie ponowne zdobycie mistrzowskiego tytułu. Były mistrz federacji IBF najchętniej zmierzyłby się ze zwycięzcą grudniowej potyczki pomiędzy Miguelem Angelem Cotto i Antonio Margarito.

Przypomnijmy, że Clottey już z obydwoma wyżej wspomnianymi pięściarzami przegrał. Jednak walka z Portorykańczykiem była dość wyrównana, a w starciu z Margarito 34 - letni Clottey walczył od czwartej rudny z kontuzją ręki. Teraz Ghańczyk chce rewanżu.

- W walce z Margarito walczyłem z bólem ręki. Wiele osób sądzi, że mogę pobić Cotto. Już byłem tego bliski. Chciałbym dostań znów szansę walki z którymś z tych facetów - powiedział Clottey.

Po przegranej walce z Mannym Pacquaio, "Grand Master" postanowił przejść do wyższej kategorii wagowej, bo jak twierdzi, w limicie do 154 funtów czuje się lepiej.

- Ciężko było mi zrobić wagę na 147 funtów. Czuję się silniejszy w limicie 154 funtów. Fani zobaczą najlepszego Clottey w tej wadze - stwierdził sam zainteresowany.

eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-11, 16:26   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Dla mnie osobiście z Margarito wygrał, chociaż walka śmiertelnie wyrównana i trudna do punktowania. Z Cotto nieznacznie przegrał, chociaż też dyskusyjny werdykt, gdyby nie odpuścił ostatnich rund zwycięstwo miałby w kieszeni. Lubie Clotteya i zawiódł mnie bardzo z Pacmanem, liczę na jakieś "redemption". Ale na walkę z wygranymwspominanej walki to trzeba sobie zasłużyć, obić jeszcze kogoś w miarę solidnego.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-11, 18:09   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Wydaje mi się, że byłby faworytem z jednym i drugim, chociażby z racji ich rozbicia.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-11, 18:51   #4 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
Wydaje mi się, że byłby faworytem z jednym i drugim, chociażby z racji ich rozbicia.
no co Ty.. nie wydaje mi sie Cotto jest poza jego zasiegieml, a Clottey zawalil walke z Pacmanem nie podjal prawie wogole tam walki wiec nie zasluguje zeby teraz odrazu bic sie o mistrzostwo
effukt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-11, 18:57   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Miguela dość poważnie usprawiedliwia kontuzja łuku brwiowego.. Choć kto wie, to może dzięki tej kontuzji i prowadzeniu ostrożnej jak na niego walki z kontry Portorykańczyk nie wdał się z Clotteyem w jakąś typową dla siebie wojenkę i wygrał na punkty..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-11, 19:49   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Adi, to troche absurdalne co piszesz, ze Cotto przez kontuzje walczyl ostrozniej i wygral Ciezko w to uwierzyc.
Wg mnie ta kontuzja zdecydowanie mu przeszkadzała, szczegolnie w drugich polowach rund. Walka napewno ciekawa, bardzo wyrównana, mogla pojsc w obie strony.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-11-11, 20:48   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Roccoco Zobacz post
Adi, to troche absurdalne co piszesz, ze Cotto przez kontuzje walczyl ostrozniej i wygral Ciezko w to uwierzyc.
Wg mnie ta kontuzja zdecydowanie mu przeszkadzała, szczegolnie w drugich polowach rund. Walka napewno ciekawa, bardzo wyrównana, mogla pojsc w obie strony.
... to nie miało być na całkiem serio...

stare 24-11-11, 09:11   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał effukt Zobacz post
no co Ty.. nie wydaje mi sie Cotto jest poza jego zasiegieml, a Clottey zawalil walke z Pacmanem nie podjal prawie wogole tam walki wiec nie zasluguje zeby teraz odrazu bic sie o mistrzostwo
Też tak sądzę.
Jak mówiłem, Clottey powoli zbiera się do emerytury i chciałby jeszcze na koniec zgarnąć lepszy pieniądz.
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-11, 09:46   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollins Zobacz post
Też tak sądzę.
Jak mówiłem, Clottey powoli zbiera się do emerytury i chciałby jeszcze na koniec zgarnąć lepszy pieniądz.
Myślę, że to Cotto wybierze się szybciej na emeryturę.. Chłopaki z Ghany to twardziele.. Dodatkowo przy takim stylu, jaki prezentuje Clottey może być długo jeszcze na rynku... o ile oferty dopiszą...

A Cotto... hmhm.. walka z dalekim od swojej chwały Mayorgą to była bardzo słaba walka w jego wykonaniu.. Nie wierzę, że da radę Margarito..

stare 24-11-11, 10:12   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Myślę, że to Cotto wybierze się szybciej na emeryturę.. Chłopaki z Ghany to twardziele.. Dodatkowo przy takim stylu, jaki prezentuje Clottey może być długo jeszcze na rynku... o ile oferty dopiszą...
Może masz rację. Ale on chyba nie za bardzo pasuje co poniektórym, więc wielkich walk może się nie doczekać. Na cieniasów jest za dobry, więc może chcąc nie chcąc na tą emeryturę jednak pójść.
Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
A Cotto... hmhm.. walka z dalekim od swojej chwały Mayorgą to była bardzo słaba walka w jego wykonaniu.. Nie wierzę, że da radę Margarito..
Margarito bez swoich "złotych rękawic" też nie błyszczał formą z żadnym z kolejnych rywali (delikatnie mówiąc).
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania