boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-11-11, 19:32   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Masternak u Sauerlanda, Roy Jones jr. na gali Wasilewskiego?

Jedne z bardziej interesujących plotek i ploteczek o pewnych posunięciach i przesunięciach na scenie Polskiego i Europejskiego boksu wydają się potwierdzać.
Dociekliwy jak zwykle Mateusz Borek przed chwilą wypytywawszy Andrzeja Wasilewskiego, doszedł, iż ten bierze poważnie pod uwagę walkę jednego ze swoich dwóch podopiecznych: Krzysztofa Włodarczyka lub Pawła Kołodzieja, z prezentującym obecnie jedynie cień swojej dawnej mistrzowskiej formy, legendą lat 90' Royem Jonesem Juniorem. To sam szukający zarobku Junior miał wysłać propozycję zorganizowania takiej walki Wasilewskiemu, prawdopodobnie nie tylko jemu...

Drugą godną odnotowania informacją, jest publiczne potwierdzenie Mateusza Masternaka, iż przenosi on swoją karierę za ren, przechodząc pod skrzydła Niemieckiej grupy promotorskiej Sauerland Event. Warunki mają być już praktycznie dogadane, teraz jak twierdzi Mateusz pozostało już tylko podpisać kontrakty. Trenerem utalentowanego cruisera ma pozostać Andrzej Gmitruk. Masternak przyznał także, iż jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zawalczy na gali Sauerlanda już 3 Grudnia, w Helsinkach, gdzie główną atrakcją ma być występ Roberta Heleniusa z nieznanym jeszcze rywalem.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 19:36   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Jak słyszę taką informację o Jonesie, przypomina mi się zabawa w głuchy telefon.. Tu prawdą może być jedynie to, że ktoś z teamu Roya dzwonił........... i przy okazji zapytał, co u boksujących tu chłopaków... jak z rywalami dla nich...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 19:45   #3 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

mi tam się wydaje, że team Roya rozsyła propozycje do kogokolwiek się tylko da, najlepiej z Europy, bo w Stanach nikt już się na niego nie nabierze. Kto zapłaci - ten dostanie chwałę Roya na tacy
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 19:50   #4 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Domyślnie

Dobra wiadomość jeśli chodzi o Mastera. Gmitruk jako promotor jest po prostu dla niego za słaby.
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 20:04   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Nowak Zobacz post
mi tam się wydaje, że team Roya rozsyła propozycje do kogokolwiek się tylko da, najlepiej z Europy, bo w Stanach nikt już się na niego nie nabierze. Kto zapłaci - ten dostanie chwałę Roya na tacy
... aż tak myślisz może być źle...? Rozumiem Rosja, Lebiediew i 500 tys. dolarów, ale tutaj...?

stare 12-11-11, 20:09   #6 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Domyślnie

tak mi się wydaje, za dużo już było wpadek, żeby jeszcze ludzi nabierać. Trochę to smutne, ale działa prawo popytu i podaży
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 20:25   #7 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

ale z drugiej strony nie pojechalibyscie zobaczyc Roya na zywo? Nawet jesli to juz tylko cen zawodnika?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 20:31   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
ale z drugiej strony nie pojechalibyscie zobaczyc Roya na zywo? Nawet jesli to juz tylko cen zawodnika?
Zwykle nie mam sentymentów, ale Roy ma u mnie szczególne miejsce i nie chciałbym być na takiej gali i udawać, że mnie to cieszy...

stare 12-11-11, 21:07   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Nie chce widzieć osobiście Roya np. z Kołodziejem albo Włodarczykiem, ale nie wydaje mi się żeby było do starcie do jednej bramki. Z Lebedevem mimo wszystko urwał parę rund, a nie musze chyba mówić, że to czołówka.
Oczywiście wole się nie przekonywać o tym w ewentualnym pojedynku z którymś z Polaków.

No a przejście Mateusza do Sauerlanda to pachnie mi jakimś starciem eliminacyjnym i póżniej walce mistrzowskiej z ... Włodarczykiem, jeśli ten nadal będzie miał pasek. Tak mi coś przeszła przez głowe taka myśl.
Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-11-11, 23:44   #10 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Swietna wiadomosc dla Mastera! To bedzie dla jego kariery prawdziwe turbodoladowanie. W przeciwienstwie do Cunna, ktory marketingowo po prostu nie chwycil, Masternak przy odrobinie promocji to olbrzymie zainteresowanie, coraz liczniejszych szeregow Polakow za zachodnia granica i latwe dojazdy na gale bezposrednio z PL. A to oznacza, ze nikt nam go nie schowa w szafie i bedzie sie dobrze dzialo z chlopakiem.
Co do Roya to ja go z checia zobacze na gali w Polsce - na pewno to bedzie ciekawsze niz show jakie nam dzisiaj zaserwowano w Gdyni. Inna sprawa, ze dla Kolodzieja to bylby bardzo wymagajacy przeciwnik.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania