boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-11-11, 17:10   #11 (permalink)
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

trzeba o tym zapomniec wrocic na sale poprawic bledy i wrocic na ring silniejszym! Oby sie chlopak pozbierał!

Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-11-11, 18:39   #12 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vittek Zobacz post
trzeba o tym zapomniec wrocic na sale poprawic bledy i wrocic na ring silniejszym! Oby sie chlopak pozbierał!
Pozostaje zadać pytanie jak jest z psychiką Majewskiego? Oby wyszło, że to tytan z mocną głową.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-11-11, 21:10   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

tez stwierdzam ze Torres ma oko a nie bombe w rece.
Gdyby mial bombke to Majewskiego wyniesliby w 1 rundzie. W pierwszej juz brzydko wylapywal.
W ogole po pierwszej rundzie myslalem ze bedzie ok bo Majewski zaczal walczyc tak jak ja pomyslalem w przerwie.
Torres jest nie uchwytny ( przynajmniej narazie) wiec uzywac samej lewej reki az w koncu wbijesz sie w jego rytm tego bujania i zaczna te lewe wchodzic i mozna zaczac dokladac od nastepnej rundy prawy.
i chyba tak robil i na moje oko juz bylo lepiej gdy przyszedl ten moment

Bardzo ciekawy zawodnik i zapewne w dobrej dyspozycji tego dnia.
Tez mi sie wydaje ze jesli przygotowuje sie pod dobrego przeciwnika i pare dni przed walka zmieniaja mi rywala to jednak niestety musi byc o szczebel nizej. Trudno,ale nie mozna dawac tej samej klasy rywala walczacego zupelnie w innym stylu albo jeszcze moze i lepszego.
Moze poszlo o to ze za duzo rywali wypadlo przed sama gala i do tego jedno wazne znane nazwisko i szkoda bylo show.

Jonak niech najpierw pokona dobrego rywala ktory przyjezdza walczyc a nie tylko po kase.
Torres wczoraj wydawal sie lepszym cepiarzem.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-11, 08:28   #14 (permalink)
contender

Nominowany 41 razy w 13 Tematach
Domyślnie

Tak się poniekąd płaci frycowe, gdy chce się wszystkim dogodzić... P. Kołodziej jest w boksie krótko i nie ma jeszcze tego cynizmu, żeby w takiej sytuacji rozłożyć ręce mówiąc: "nie moja wina" i wziąć journeymana 15-12-3, bez ciosu kończącego. Jak napisaliście wyżej - rywal szybszy, lepszy technicznie, precyzyjny, nieuchwytny. Najgorszy wybór dla Majewskiego, tym bardziej, że nie imponował on wcześniej świetną obroną.

Nie będę pisał teraz, że "wcześniej czy później, etc.", bo byłoby to nie fair. Miałem jednak nadzieję, że ten jego pochód po kolejnych rywalach skończy się trochę wyżej, za trochę lepsze pieniądze i w walce o trochę większą stawkę. Jeżeli istnieje nadal jakiś cel, to w wieku Majewskiego trzeba jak najszybciej zrobić rewanż albo w inny sposób wrócić w miejsce sprzed Torresa, bo czasu nie ma wiele.
Paweł Kulig jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-11, 10:58   #15 (permalink)
challenger

Domyślnie

Szkoda Przemka i to bardzo, ale cóż tak czasem bywa. Musi się podnieść po porażce i dalej już wygrywać bo inaczej może się jego kariera szybko zastopować
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-11, 12:56   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vittek Zobacz post
strasznie szkoda Przemka..kurde... zeby sie szybko podniósł
Widzisz, przede wszystkim sam się o to prosił. Torres tyle razy groźnie trafił... i nic. A nokaut wisiał w powietrzu. Po tym ciosie (bodajże lewym) aż się prosiło odpuścić, odsapnąć. A ten nic. Jakby nie wiedział co się stało. I chyba nie wiedział...
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-11, 13:01   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Dokładnie.. Nie mogłem nacieszyć okaz boksem tego Kolumbijczyka.. Mały, zwinny, przekładał sobie Polaka z ręki do ręki, jak kot bawiący się mychą, decydujący w której sekundzie wykończyć robotę.. Uderzał z najróżniejszych płaszczyzn, testując najbardziej niewybredne ciosy, robiąc sobie przy okazji mały sparing.. Precyzja, technika wyborna..
A ja myślę, że sam Torres był zaskoczony postawą Przemka. Sądził pewnie, że rywal będzie trudniejszy. Tak, jak Majewski, że... będzie łatwiejszy
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-11, 13:29   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

szkoda chłopaka. Ciężkie KO. Cóż Torres bardzo mi sie podobał, może przesadzę, ale malutki Pacman, ciekawie był i ładnie na nieszczęście naszego zawodnika wykończył tę walkę.
Majewski i jego menadżerowie powinni teraz usiąść i zastanowić się co dalej. Bo teraz Przemkowi kariera wyhamowała.
MasterG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania