boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 24-07-11, 17:00   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czyli bez sensacji. Obstawiałem Tysona jako zwycięzce bo pięściarsko są na tym samym poziomie z tym ,że Tyson ma te parę cm więcej. W dodatku Chrisora wyszedł spasiony (pewnie będzie tłumaczenie złym przygotowaniem i wogóle trener do dupy).
Chrisora potrzebował by jakiegoś konkretnego atutu przeciw większemy Tysonowi, a takiego nie posiada.

Chociaż jeśli mam być całkowicie szczery to liczyłem na TKO w późniejszym etapie walki. Dobrze ,że Fury nie znokaułtował sam siebie. ("Nikt nigdy nie uderzył mnie tak mocno jak ja sam siebie uderzyłem")

Barm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 19:23   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie rozumiem tego - najważniejsza walka w karierze, w dodatku przepustka do naprawdę dużej kasy, trudny przecież rywal, pojedynek na brytyjskim podwórku a ten wychodzi kompletnie nieprzygotowany... kiedyś takim afrykańsko-angielskim idiota bokserskim był Hide który marnował swój talent na potęgę, teraz ma godnego nastepcę. Szkoda, bo Chisora to jeden z ciekawszych bokserów wagi cieżkiej ale z takim nastawieniem mozna o nim zapomnieć. Kolejny prospekt ubył
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 19:34   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Tu wychodzi moja amatorka w obstawianiu zakładów, postawiłem na tego damskiego boksera nawet nie zapoznywając się z wynikiem ważenia...
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 20:46   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Tu wychodzi moja amatorka w obstawianiu zakładów, postawiłem na tego damskiego boksera nawet nie zapoznywając się z wynikiem ważenia...
chuj ze statystykami, trzeba było obejrzeć fotki/filmik z ważenia. Chisora wyglądał gorzej niz Douglas przed Holym - amatorszczyzna

stare 24-07-11, 20:53   #15 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

kubuś, jaki talent Hide zmarnował na potęgę? On miał jakiś talent wielki? I jak go zmarnował, bo nie rozumiem?

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
chuj ze statystykami, trzeba było obejrzeć fotki/filmik z ważenia. Chisora wyglądał gorzej niz Douglas przed Holym - amatorszczyzna
heh, ja tak spojrzałem z pół godziny przed walką na wyniki z ważenia, później na filmik z ważenia. Gołota z Adamkiem na ważeniu sprawiał lepsze wrażenie. Jednak ta porażka Chisory to nie była tylko wina jego przygotowań, chociaż kto wie. Warunki fizyczne Tysona i styl Chisory mogły w tym pomóc. Sam Chisora nie jest też wcale taki szybki żeby być poważnie traktowany jako nie wiadomo jaki bokser z potencjałem na mistrza. Fury lał go w walce na dystans jak i w półdystansie, a przecież sam jest powolny jak keczap .

PS. Dobrze było obstawić Fury'ego w zakładach na forum, hehe
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 20:57   #16 (permalink)
contender

Nominowany 41 razy w 13 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barm Zobacz post
Czyli bez sensacji. Obstawiałem Tysona jako zwycięzce bo pięściarsko są na tym samym poziomie z tym ,że Tyson ma te parę cm więcej. W dodatku Chrisora wyszedł spasiony (pewnie będzie tłumaczenie złym przygotowaniem i wogóle trener do dupy).
Chrisora potrzebował by jakiegoś konkretnego atutu przeciw większemy Tysonowi, a takiego nie posiada.
Chisora pod względem umiejętności bokserskich jest ligę wyżej niż Fury, choćby z Sextonem potrafił bić np. kombinacje kilku ciosów na górę i na korpus, mógł też znacznie przewyższać Fury'ego szybkością i aktywnością. Nie dlatego, że jest w elementach jakiś wyśmigany, ale na tego rywala powinno wystarczyć. Olał sprawę i zapłaci cenę. Każda wymówka z jego strony będzie śmieszna. W walce dwóch kloców wygrał większy, a Chisora sam pozbawił się szans.

P.S. podbijam ostanie pytanie Fraziera
Paweł Kulig jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 21:11   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
kubuś, jaki talent Hide zmarnował na potęgę? On miał jakiś talent wielki? I jak go zmarnował, bo nie rozumiem?
Ok, masz rację - przesadziłem ale.. po pierwsze nie pisałem że miał wielki talent, chodziło mi raczej o to, że potencjał miał wiekszy niz sukcesy (a bądź co bądź dwa razy mistrzem WBO heavy był).
Po drugie, był źle prowadzony (czyli moze bardziej ktoś mu ten talent zmarnował) - w złym okresie Bowe (Riddick juz troszkę z górki ale Hide nierozboksowany, słabe doświadczenie, za młody, za lekki wówczas itd, generalnie za szybko) w złym okresie Vitek ( też b.mało walk w tym okresie)
Ponoć Herbie przed Vitkiem obijał sie na treningach , mocno oszczędzał na sparringpartnerach, włóczył się po nocnych klubach itp A i tak w 1 r radził sobie niezgorzej tylko za szybko chciał, samo ko dosyć dziwne, zresztą Herbie to był dziwny bokser, dla mnie nigdy niezdefiniowany. On potrafił jak McCall rozpłakać sie przed walką, zrezygnować w ostatniej chwili, słaba psychika, taki jakiś głupek z niego. Moze i mega talentem nie był ale strasznie szybki, bardzo niekonwencjonalny, Bowe twierdził że najmocniej bijący ze wszystkich jego rywali.
Chisora też taki głupkowaty to mi się skojarzyło Od dawna mówiono że Dereck to leń, nie sądziłem jednak że lenił sie będzie przed najważniejszą walką w karierze. Co innego wyjść z dużą wagą na 6r publicznego sparringu do Pereta, co innego na 12 do Furego. Dereck na wadze wyglądał tragicznie, chyba gorzej niż kiedykolwiek wczesniej a rywala miałlepszego nizkiedykolwiek wcześniej. Nie idiota? Wciąż uważam, że Chisora to spory talent ale właśnie zrobił trzy duże kroki do tyłu i to nim osiągnął szczyt formy.

stare 24-07-11, 21:30   #18 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubuś
~że potencjał miał wiekszy niz sukcesy
Na drodze do tych sukcesów stanął mu typowo brytyjski problem:

Swoją drogą od dawna zadaje sobie pytanie dlaczego to akurat w Wielkiej Brytanii jest większe stężenie Szklanych Szczęk na metr kwadratowy niż w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. To chyba coś z ich wodą, a może zgubny wpływ kwaśnych deszczy?
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 21:37   #19 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
chodziło mi raczej o to, że potencjał miał wiekszy niz sukcesy (a bądź co bądź dwa razy mistrzem WBO heavy był).
Eh, ale z kim te WBO, wtedy zresztą mało znaczące zdobył, z Benntem i dziadkiem Tuckerem.

Cytat:
Po drugie, był źle prowadzony (czyli moze bardziej ktoś mu ten talent zmarnował) - w złym okresie Bowe (Riddick juz troszkę z górki ale Hide nierozboksowany, słabe doświadczenie, za młody, za lekki wówczas itd, generalnie za szybko)
kubuś, no proszę Cię. Jesteś niesprawiedliwy. Zawsze umniejszasz Gołocie tego Bowe'a a Hide'owi go usprawiedliwiłeś aż strach. Ten Bowe był tak samo słaby jak w dwumeczu z Gołotą. Za mało doświadczony... Hide miał dwie walki mniej niż Gołota, a dodatkowo był mistrzem świata.

Nierozboksowany, to nie jest argument, wszyscy widzieli jak wyglądała jego walka z Bowe'm. To bardziej podczepić można do tego "za lekki". Hide i tak ważył za dużo, to był cruiser napompowany sterydami, pewnie przez ten koks i te mięcho na ciele zaczął przewracać się bez ciosu w walce z Bowe'm.

Cytat:
w złym okresie Vitek ( też b.mało walk w tym okresie)
Ponoć Herbie przed Vitkiem obijał sie na treningach , mocno oszczędzał na sparringpartnerach, włóczył się po nocnych klubach itp A i tak w 1 r radził sobie niezgorzej tylko za szybko chciał, samo ko dosyć dziwne, zresztą Herbie to był dziwny bokser, dla mnie nigdy niezdefiniowany. On potrafił jak McCall rozpłakać sie przed walką, zrezygnować w ostatniej chwili, słaba psychika, taki jakiś głupek z niego. Moze i mega talentem nie był ale strasznie szybki, bardzo niekonwencjonalny, Bowe twierdził że najmocniej bijący ze wszystkich jego rywali.
A moim zdaniem Hide był za mały do tej kategorii, brakowało kondycji i szczęki. On poskakał trochę z Bowe'm i tyle było z jego talentu, Witek i Bowe to byli za duzi dla niego oponenci. Piszesz, że Bowe stwierdził że Hide to najmocniej bijący pięściarz z jakim walczył. Chwilę później ten sam Bowe oskarżał Gołotę o branie sterydów, bo Polak jest nienaturalnie silny, w przeciwieństwie do Bowe'a który jest silny z natury. Bowe tak powiedział. A przecież z tym ciosem Gołoty to przecież różnie mówią...

Co do Chisory. Według mnie to nawet jeśli on jakiś tam talent ma to ja go jeszcze nie dostrzegłem. To że on pobił teraz rekord na wadze, to nie była jakaś wielka niespodzianka. Ten facet zawsze wychodził spasiony jak świnia, ważąc nawet 144 funty z Sextonem. Jedyną mocną stroną Chisory są mocna szczęka i te dynamiczne wiatraki jakie wyprowadza, jednak jak pokazał Fury nie trzeba być wielce utalentowanym, dobrym technicznie i szybkim żeby sobie poradzić z tym zagrożeniem. Zwykła garda starczyła żeby te ataki spokojnie przeczekać.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-07-11, 21:51   #20 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
PS. Dobrze było obstawić Fury'ego w zakładach na forum, hehe
Ja nie obstawiałem kasy ale pyknąłem przewidywalny dla mnie wynik i na orgu wygrałem oficjany rocznik razem z autografem Chisory.
Ale nawet ja myslałem że Dereck coś. cokolwiek zaboksuje. Goowno nic nie zaboksował.

Jestem happy bo z 5 lat nic nigdzie nie wygrałem, ale tylko dlatego :-)
Wojto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania