boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-04-11, 15:43   #21 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
Co ty Adrian, Gwahlur twierdzi, że trzymaniem gardy Krzysiek punktował pretendenta że hej. Na Ring Polska zjebał mnie iż nie wiem, że obrona jest punktowana a ciosy w gardę chuja nawet jezeli obijają ryj broniącego.... Z reguły mam z jego teorii niezłą zlewę i lubie go podpuszczać ale kurwa, te portale czytają też DZIECI !!! Początkujacy kibice !!!! ... w telewizji słuchają KK, oglądają mistrzowskie walki Diablo a w necie czytają komentarze Gwahlura (bo on zawsze musi mieć ostatnie słowo) który uchodzi za fachowca...
Widzisz? Wszystko składa się w jedną całość i już nic nie powinno dziwić

KoooRek1429 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 16:20   #22 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Co ty Adrian, Gwahlur twierdzi, że trzymaniem gardy Krzysiek punktował pretendenta że hej. Na Ring Polska zjebał mnie iż nie wiem, że obrona jest punktowana a ciosy w gardę chuja nawet jezeli obijają ryj broniącego.... Z reguły mam z jego teorii niezłą zlewę i lubie go podpuszczać ale kurwa, te portale czytają też DZIECI !!! Początkujacy kibice !!!! ... w telewizji słuchają KK, oglądają mistrzowskie walki Diablo a w necie czytają komentarze Gwahlura (bo on zawsze musi mieć ostatnie słowo) który uchodzi za fachowca...
W przypadku wymienionego kolegi nie specjalnie mnie to dziwi.. Jeżeli natomiast mielibyśmy doceniać obronę, to pierwszym, który zyskałby dzięki temu dodatkowe punkty byłby Palacios, który tego wieczora był znikającym punktem dla Włodarczyka..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 16:29   #23 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
W przypadku wymienionego kolegi nie specjalnie mnie to dziwi.. Jeżeli natomiast mielibyśmy doceniać obronę, to pierwszym, który zyskałby dzięki temu dodatkowe punkty byłby Palacios, który tego wieczora był znikającym punktem dla Włodarczyka..
I to jest właśnie kluczowa uwaga jasno i wyraźnie obalająca tezę kolegi G. Obrona Palaciosa to szereg elementów i umiejętności bokserskich (balans, praca nóg, etcetera) które łącznie czyniły go celem nieuchwytnym dla Włodarczyka.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 16:42   #24 (permalink)
champion

Domyślnie

Szybko pożałowałem wejścia na rp. Gdyby nie to, że pełnią jednak rolę opiniotwórczą, byliby niezwykłym kabaretem...
Żałosne... jak bardzo trzeba być pozbawionym honoru, aby ciągnąć publicznie?

stare 03-04-11, 16:49   #25 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Cytat:
a w necie czytają komentarze Gwahlura (bo on zawsze musi mieć ostatnie słowo) który uchodzi za fachowca...
No i ogolna akceptacja laika podajacego sie za eksperta powoduje ze pozniej jest jak jest. A on na dzieciarnie i mlodych gosci ma spory wplyw co bylo widac na przykladzie kilku uzytkownikow chociazby naszego forum. I to jest tragedia: ze goscia ktory sam sie gubi w zeznaniach i wszystko opiera na jego "widzimisie" ktokolwiek moze uznawac za fachure. Zero przyzwoitosci, wielu znacznie dluzej siedzacych BEZPOSREDNIO w boksie nei uznaje sie za mentorow, a on sie takim okrzykuje w co 3-4 poscie. Tragedia.

Co do samej walki to Krzysztof slabiutko. Liczylem ze wygra przed czasem, jestem zawiedziony. On ma 30 lat i prawie 50 walk na koncie, mam nadzieje ze mentalnie wszystko u niego ok i nie zaczyna sie zawodowo "wypalac" bo chcialbym go zobaczyc w jakiejs walce unifikacyjnej.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 20:17   #26 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Włodarczyk pokazał , że jest pięściarzem ograniczonym. Nie umiejęstność skracania dystansu, a poźniej spychanie do lin Palaciosa i seria kilku ciosów. Tak to powinno wyglądać. A nie jakieś czajenie się. W ogóle jego jab to też porażka... Obydwaj dużo nie zrobili, ale Palacios "zrobił" więcej niż Włodarczyk. Się nie zdziwie jak taki Jones jr wejdzie do Super Six zawalczy z Włodarczykiem i go wypyka z palcem w dupie.
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 20:23   #27 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Po slabszym wystepie Diabla chyba nie ma co teraz liczyc na dobrego rywala w dobrowolnej obronie :/
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 20:30   #28 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Wiadomo, że w dobrowolnej to już trzeba jakiegoś z 15 miejsca wziąść jak to zwykle. Muszą odzyskac zaufanie kibiców i wezmą jakiegoś buma z nabitym rekordem, który pewnie dopiero przed walką pojawi się w 15 rankingowej. Oczywiście rywal będzie reklamowany jako bardzo dobry zawodnik itp
Diablo go znokautuje i znowu będzie gadanie, że mogą pokonac każdego.
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-04-11, 21:07   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Adrianie chyba napisałeś najlepszy artykuł dotyczący walki. Najodważniejszy. Respect!

stare 03-04-11, 21:09   #30 (permalink)
bum

Domyślnie

Na temat werdyktu i postawy zawodnikow nie bede sie wypowiadal bo po prostu szkoda gadac. Ja mam takie pytanie z innej beczki:
Gdzie sie podział pan Lenartowicz ?:D Na przekroju tak zenująco nudnej walki to moze chociarz odczytywanie przez niego wertyktu byloby ciekawe
JDiaz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania