stare 17-11-10, 20:48   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Kliczko - Haye ciąg dalszy.

Władimir Kliczko nie szczędził słów krytyki dla bohaterów sobotniej gali w Manchesterze. - Oni obaj wyglądali jak przestraszone kurczaki. Ta walka nie zasługiwałaby nawet na miano pojedynku o tytuł brytyjski. Trochę przypominało mi to występ Haye naprzeciw Nikołaja Wałujewa, gdzie przez całą walkę uciekał jak tchórz. Męczy już mnie ta jego gadka o niekorzystnych zapisach w kontrakcie. On nas potrzebuje, bowiem swoją popularność wyrabiał na naszym nazwisku. Okaże się jeszcze, czyja to głowa zostanie ucięta kiedy uda nam się w końcu wejść do ringu.

Tymczasem menedżer ukraińskich braci, Bernard Boente jest bardzo niezadowolony z faktu, że David Haye wyklucza pojedynek z którymś z rodzeństwa w Niemczech. Brytyjczyk oświadczył, że nie zamierza bronic swojego tytułu w innym kraju, jak tylko w rodzinnej Anglii.

- Chcę walczyć w Londynie, nie w Niemczech. Tam zdobyłem tytuł, bronić chcę go jedynie u siebie. Oni często występują w Niemczech. To będzie wspaniały dla mnie rok, w którym wyczyszczę wagę ciężką
- mówił Haye.

Według oceny odpowiedzialnego za interesy Kliczko Boente, bracia nie będą robili szczególnych ustępstw w stronę Haye i chcą utrzymać w mocy ustalone wcześniej warunki, czyli równy podział zysków i walka w miejscu, które będzie w stanie wygenerować jak największe wpływy.

- Jeżeli nie będzie równego podziału, nie będzie walki. Ne będziemy godzić się na jego warunki tylko dlatego, że Haye tak chce. Anglia brana jest pod uwagę jako miejsce walki, ale rozegrana ona zostanie tam, gdzie będzie się to najbardziej opłacać. Jeżeli Haye postawi Anglię jako warunek konieczny, nie siądziemy z nim nawet do rozmów.

- Wydaje nam się, że Haye musi wywiązać się jeszcze z wcześniejszych ustaleń z Sauerland Event, nakazujących mu stoczenie jeszcze jednego pojedynku. Niemcy mają prawo do jeszcze jednej jego walki, dlatego David nie chce dzielić się z nimi dużymi wpływami. Dlatego kolejny rywal Haye będzie pokroju Harrisona - mówił Boente wyrażając opinię, że jeżeli Brytyjczyk wywiąże się z obowiązków wobec grupy Sauerland Event, stoczy wówczas bardzo opłacalny pojedynek z jednym z braci Kliczko.

Tymczasem Vitalij Kliczko uznał, że jeżeli Haye spotka się w ringu z jego młodszym bratem, Władimirem, nie będzie z Brytyjczyka co zbierać, a wolałby jednak, aby stan mistrzowskich pasów w rodzinie wyrównał się. Przypomnijmy, że Vitalij jest w posiadaniu tytułu WBC, z kolei jego brat dzierży pasy IBF i WBO. Według opinii starszego z braci, wolałby on aby obaj mieli po dwa tytuły, stąd chciałby jako pierwszy stanąć z Brytyjczykiem w ringu.

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-10, 21:15   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

E tam. Uparci jedni i drudzy. Przypomina to przepychankę dzieci. Ten nie będzie walczył po za Londynem, a Ci nie będą walczyć za tyle i tyle, a ten jest głupi, bo nie chce z nami walczyć, a oni są głupie, bo chcą równego podziału...
Zakrza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-11-10, 15:43   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Jesli chodzi o ten spor to ja stoje po stronie Davida. NIe rozumiem logiki Kliczkow i ludzi z nimi zwiazanych, Haye proponuje zyski ze swoich tv, on z angielskiej a Kliczko z niemieckiej. Bracia sie nie zgadzaja bo wtedy mniej zarobia bo niemiecka tv im mniej zapłaci...ja sie pytam...a kogo to obchodzi ? z jakiej racji Haye ma dokładac im do interesu ? sami niech sobie załatwia z tv dodatkowy hajs i tyle a nie ktos im bedzie dokladał z własnej wypłaty. I dlatego stoje po stronie Haya

A co do tego gdzie walka sie powinna odbyc to mysle ze tam gdzie wygeneruje duze zyski, i obstawiam ze była by to Anglia bo tam ludzie obejrza ta walka napewno bo w niemczech az takiego duzego zainteresowania nie ma
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-11-10, 16:39   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Oj z tym zainteresowaniem mozesz sie zdziwic...
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-11-10, 16:40   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Tak bracia jak Haye ciągle powtarzają to samo a koniec końców walki i tak nie będzie albo minie bardzo dużo czasu nim się odbędzie
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-11-10, 18:28   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Oj z tym zainteresowaniem mozesz sie zdziwic...
Nie uwazam ze w Niemczech nikt sie tym nie interesuje ale mysle ze w Anglii jest wiecej entuzjastów tego sportu
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-11-10, 19:18   #7 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wprawdzie nie mialem mozliwosci wybadania tej sytuacji na miejscu ale wydaje mi sie ze jednak w Niemczech boks jest popularniejszy. Haye ostatnie walki toczyl na obiektach zdolnych pomiescic okolo 20 tysiecy ludzi. Kliczkowie w Niemczech od jakiegos czasu boksuja na stadionach mieszczacych po 50 - 60 tysiecy...Nawet jesli nie zapelniaja ich w calosci to liczba chetnych przekracza ilosc miejsc w Manchesterze gdzie Haye stoczyl dwa ostatnie pojedynki
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania