stare 09-11-10, 18:44   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Haye: W razie porażki...

- Jednym z powodów mojej irytacji, gdy już walka z Harrisonem była zaklepana było moje przekonanie co do tego, że nikt nie będzie chciał oglądać tego pajaca w ringu, ale w końcu sobie uświadomiłem, że wielu fanów boksu chce zobaczyć jego koniec. Aby móc zmotywować się do pełnego zaangażowania w przygotowania do tej walki mówiłem do siebie, że w razie porażki nie będę mógł wyjść na ulice i pokazać się w południowym Londynie. Musiałbym się chować, albo zupełnie zniknąć - mówił David Haye, który już w najbliższą sobotę będzie podejmował na ringu w Manchesterze złotego medalistę olimpijskiego, Audleya Harrisona.

Biorąc pod uwagę wypowiedź championa WBA wagi ciężkiej, należy mu jedynie "współczuć" z tytułu wyjątkowo dużego kontrastu pomiędzy nakładem pracy, jaki musiał wnieść podczas przygotowań oraz wysiłku i zdrowia straconego najprawdopodobniej w najbliższą sobotę na ringu w stosunku do ilości zarobionych pieniędzy.

Od autora: Ech.. kto by tak nie chciał..

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-11-10, 18:57   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie wiem ilu fanów boksu chce zobaczyć koniec Harrisona, ale ja osobiście wolałbym jednak zobaczyć Haye'a na dechach.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-10, 07:39   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Porażka Haye'a raczej mało prawdopodobna, ale chyba każdy by się cieszył, jakby ten pyszałek dostał równy wpierdol od Harrisona :-)
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-10, 11:07   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał gtfo Zobacz post
Nie wiem ilu fanów boksu chce zobaczyć koniec Harrisona, ale ja osobiście wolałbym jednak zobaczyć Haye'a na dechach.
wole zeby wygral Harrison 51zl kurs jak wytypuje sie runde w ktorej David przegra moze to nie jest latwa sprawa lub wcale mozliwa ale kursy jak najbardziej kuszace

co do samej walki,jestem bezstronny.nie kibicuje zadnemu z nich,lepszy oczywiscie zdaje sie Haye,czy to wystarczy zeby wygrac z Harrisonem ktory wychodzi do ringu jako "mieso armatnie"??mysle ze w niektorych przypadkach takie cos(skazanie na porazke) moze zmotywowac zawodnika na ktorym i tak kazdy postawil krzyzyk...
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-10, 11:26   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

przewiduje przebieg walki podobny do haye-valuev nie spodziewam się wielkiego widowiska.
nie orientuje sie ktos czy można gdzies walke obejrzec online?bo mam cyfre i ani polsat sport ani ARD nie posiadam
świnia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-10, 11:31   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

ja podejrzewam ze bedzie bardziej otwara walka,Haye bedzie walczyl pod presja(jest mega faworytem) wiec chyba nie pozwoli sobie na nic nie robienie przez 12 rund

bede mial link to Ci wysle na pw
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania