boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-11-10, 16:21   #1 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie Pierwsze koty za płoty - Albert odpadł w Amneville.

Po wczorajszej dobrej grze w turnieju WPT, dzisiaj Albert Sosnowski miał mniej szczęścia. Polak nieprawidłowo rozegrał rozdanie, w którym miał znaczącą przewagę i jego przeciwnik łapiąc szczęśliwą kartę na turnie wyeliminował naszego boksera.

Odpadłem, podpaliłem się i zapłaciłem frycowe - mówi Albert po turnieju w Amenville wysłannikowi boxing.pl - Wczoraj grało mi się świetnie, miałem spokój, przeszedłem do dnia drugiego z większym niż średni stackiem i dziś rozpocząłem grę o półfinał...szło świetnie ale w końcu... dostałem parę dziesiątek,trzecia doszła na flopie i zamiast grac all in czekałem, czekałem, czekałem, aż się doczekałem - mój rywal dobrał do strita...cóż doświadczenie...Pula już była duża, już byłem half way home - dodaje.

Kolejny turniej już wkrótce ale przede wszystkim porażkę z Amenville planuje szybko zrehabilitować w pojedynku o pas EBU - już za miesiąc. Zapewniam, ze 4 grudnia zagram ALL IN... - mówi pewny siebie "Smok", który drugą w karierze walkę o zawodowe mistrzostwo Europy stoczy z Ukraińcem Aleksandrem Dimirienką.

Zawody w Amenville były dla "Dragona" pierwszą tak wielką rozgrywką pokerową, ale grywał on już wcześniej w mniejszych eventach organizowanych w Warszawie. Grę wśród najlepszych pokerzystów świata umożliwiła sportowcowi firma Party Poker.

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-10, 16:26   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

"slowplay You pay!" - jak to mawiaja pokerzysci. Dobry występ jak na pierwszy raz. Ciekawe czy Harrison gra w tym samym evencie :-)

stare 04-11-10, 18:47   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

takie okazje sa wazne dla alberta, w polsce absolutnie nie mamy szans na przyszlosc zawodowa, dlatego szukam dla alberta jakis opcji zagranica, nie bedzie przeciez facet boksowal cale zycie...

z partypoker fajnie sie uklada i jest nam po drodze juz od kilku lat, lacza sie teraz z BWIN w czym widzimy dodatkowa szanse

k.
K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-11-10, 19:05   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Szkoda ze party nie organizuje polamatorskich reklamowkowych lig jak Unibet czy heypoker, sam bym taki turniej zorganizowal :-) W podobnej grze zrobilem ich ponad 200, niektore na 150 osob:-)

Poker swietne hobby!

Przy tym boomie ostatnich lat poker stal sie znacznie wiekszym biznesem niz boks!
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania