boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-10-10, 20:10   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Vitalij Kliczko nie chce podarować Haye.

Vitalij Kliczko nie ma zamiaru już dłużej czekać, aż David Haye zdecyduje się na pojedynek z nim i zażądał, aby Brytyjczyk wszedł z nim do ringu, bądź wyznał publicznie, że nie posiada tyle odwagi, aby podejść do konfrontacji z którymkolwiek braci Kliczko. Przypomnijmy, że Haye jest w posiadaniu tytułu WBA wagi ciężkiej. Ukraińscy bracia z kolei noszą na biodrach pozostałe trzy pasy liczących się federacji; WBC - Vitalij; WBO/IBF - Władimir Kliczko.

Vitalij Kliczko dał Brytyjczykowi pół roku na to, aby zdecydował się ostatecznie na unifikację. Innym, pożądanym przez Ukraińca rywalem jest Nikołaj Vałujew.

- Zleży mi na tej walce, gdyż jest on posiadaczem ostatniego pasa, który nie jest w rodzinie Kliczko. Kibice wywrą na nim presję. W innym przypadku powinien zadeklarować, że nie che walczyć, mówiąc "tak, boję się braci Kliczko", co byłoby gorsze od porażki. Jego obóz ma sześć miesięcy na odpowiedź. Nie będę czekał roku czy dwóch. Vałujew z kolei ma inne teraz zajęcia - mówił Vitalij Kliczko.

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-10-10, 21:00   #2 (permalink)
V.I.P

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

daj czlowieku im te pare zlotych i wtedy ich wykoncz;-) targujesz sie o kazdego dolca i narzekasz a jestes od obu pewno ze 20 razy zamozniejszy.

meczy mnie juz ta gadka:-)

k
K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-10-10, 21:46   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No właśnie, dobra podpowiedź!

Haye powinien poskarżyć się, tak jak np. Walujew, że K2 proponują mu zbyt małe pieniądze.
Z drugiej jednak strony to mam obawę (oni chyba też), że Kliczko może zadać następujące pytanie: To ile chcesz?

Poza tym proponowali mu Wembley, równy podział dużych zysków...

Haye to jest facet, który miałby problem z wyjściem do takiego Arreoli. No i tak na koniec -Albert dużo bardziej starał się trafić Kliczkę, niż Haye Mikołaja z Rosji.

A przecież Kliczko to nie Mikołąj.
Janusz Cichomski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-10-10, 15:57   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Mnie tez meczy juz to ciagłe gadanie o tej walce, mogliby sypnac kasa i walke maja murowanaa nie tylko gadaja obrazaja a kase dla siebie trzymaja
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-10-10, 16:25   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Niech się Holyfield lepiej powoli rozgrzewa, chociaż on za grosze też nie wyjdzie, nie przy tych długach.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-10-10, 17:00   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Frazier nadal mam nadzieje ze nie wyjdzie na twoje
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-10-10, 19:11   #7 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Frazier nadal mam nadzieje ze nie wyjdzie na twoje
W sumie Holyfield prezentuje większy poziom niż dwaj ostatni rywale Witalija i założę się że pokazałby dużo więcej. No ale mimo wszystko ze strony Witalija to już byłaby przesada. Po Adamku wszyscy jeździli kiedy ten prowadził rozmowy z Holyfieldem.

PS. Za każdym razem kiedy Witalij dobiera sobie słabego rywala i na początku każdy przeciera oczy ze zdumienia, ale po tych konferencjach, wywiadach i ogólnym PR w okół walki to oburzenie się jako tako zaciera.

Witalij powinien walczyć z: Solisem, Hayem, Adamkiem, Thompsonem, Povetkinem, Bojcowem, Chambrsem, Austinem (z uwagi na jego wysoką pozycję w rankingu), Wałujewem (dlatego że show będzie dobre). A już tak ostatecznie z: Dimitrenko, Oquendo, Ibragimovem.

Jeśli Witalij w doborze kolejnego rywala znów przekombinuje to już nie wiem.

stare 20-10-10, 20:19   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

nie wiem czy Holyfield jest lepszy od Briggsa a juz napewno nie uwazam ze Austin..
co do wymienionych zawodnikow z ktorymi powinien walczyc Vitek to wiesz to nie koncert zyczen,nie jeden z wymienionych juz dostal propozycje i jakos sie nie kwapia
podejrzewam ze jak Vitek zamiast Shannona mialby walke z Chambersem czy Austinem to wiekrzosc by powiedziala ze Shannon bylby niebezpieczniejszy dla mistrza a tak juz na chlodno po walce to wiem nie latwo sobie wywnioskowac kto bylby lepszy na miejsce Briggsa
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-10-10, 21:19   #9 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Literat10 Zobacz post
co do wymienionych zawodnikow z ktorymi powinien walczyc Vitek to wiesz to nie koncert zyczen,nie jeden z wymienionych juz dostal propozycje i jakos sie nie kwapia
Bo walka z TOPem kosztuje, a z zaściankiem nie. Jeśli Kliczko zaoferowałby dobrą stawkę to nikt by mu nie odmówił.

Cytat:
Napisał Literat10 Zobacz post
podejrzewam ze jak Vitek zamiast Shannona mialby walke z Chambersem czy Austinem to wiekrzosc by powiedziala ze Shannon bylby niebezpieczniejszy dla mistrza a tak juz na chlodno po walce to wiem nie latwo sobie wywnioskowac kto bylby lepszy na miejsce Briggsa
Shannon został wybrany nie wiadomo dlaczego. Został wepchnięty do rankingu na siłę. On na pewno nie zasłużył na walkę o pas, eliminator ani na nic. Wrócił na ring, pobił trzech bumów którzy przewracają się po ciosach cruiserów, w dodatku w jednej z walk coś wykryto u niego w organizmie.

Austin przynajmniej był pierwszy w rankingu. Wygrał z Gołotą który był wysoko w WBC. Potem znokautował Williamsona. Na szanse czeka już rok.

A Chambers? To jest czołowy ciężki, szybki. Podobny trochę stylowo do Byrda, który przecież Witka pokonał. Walka na pewno zapowiadałaby się ciekawiej.

Po Briggsie nikt niczego nie oczekiwał, bo to jest stary, spasiony, wypalony dziadek, któremu po ostatniej walce powinni zabrać licencję

stare 20-10-10, 21:30   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

jak Briggsowi dawno powinni zabrac licencje to idac twoim tokiem myslenie w HW polowe by trezba odeslac na emeryture przeciez Briggs nie prezentuje sie gorzej od Oquendo czy Austina,mysle ze z tymi co wymieniles mialby teoretycznie z kazdym szanse
i kto wie jek by to bylo w realiach

ja wiem ze walka kosztuje ale prawda jest taka ze to chalengerowi powinno zalezec na walce ewentualnym zdobyciu pasa bardziej niz mistrzowi zeby sobie dobieral jak najlepszych oponentow.co za czasy trzeba placic tyle ile sobie zazyczy kandydat na mistrza bo inaczej nie bedzie walczyl o pas...
myslalem ze sama walka o pas to priorytet w przypadku wygranej to on dyktuje warunki,nie wiem jak to nazwac brak pewnosci siebie czy strach przed porazka ?imoze chce skasowanc duza sarke i dowidzenia
Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania