boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-09-10, 08:52   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie W czwartek konferencja zapowiadająca Williams vs. Martinez II.

20 listopada dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Paulem Williamsem (39-1, 27 KO), a Sergio Martinezem (45-2-2, 24 KO). Pięściarze ci spotkali się między po raz pierwszy między sobą w grudniu 2009 roku, gdzie po dramatycznej, widowiskowej, wyrównanej walce, niejednomyślna punktacja sędziowska wskazała Amerykanina jako zwycięzcę. W najbliższy czwartek w Nowym Jorku, ma dojść do konferencji prasowej anonsującej ten długo oczekiwany rewanż.

Williams tylko z wiadomych dla siebie przyczyn długo zwlekał z podpisaniem kontraktu na ten pojedynek. Do akcji musiała wkroczyć telewizja HBO, która wielce zainteresowana tym starciem, zagroziła wycofaniem się z transmisji walki, jeżeli Amerykanin nie wypełni spraw formalnych.

Paul Williams od czasu pamiętnej walki wyszedł jedynie raz na ring, w starciu z Kermitem Cintronem. Walka skończyła się w kontrowersyjnych okolicznościach. W czwartej odsłonie doszło do nieszczęśliwego dla Cintrona wypadku. Pięściarz upadł na matę ringu by za chwilę wypaść z ringu całkowicie. Został odwieziony na badania do szpitala, a sędziowie podliczywszy punkty, ogłosili niejednomyślne zwycięstwo Williamsa.

Martinez z kolei zaszokował cały pięściarski świat, wygrywając z ówczesnym królem kategorii średniej, Kelly'm Pavlikiem, odbierając mu przy tym prestiżowe tytuły WBC i WBO.

Zobacz rekord zawodników:

http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...0755&cat=boxer
http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...0755&cat=boxer
http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...5844&cat=boxer
http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...3617&cat=boxer

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-09-10, 09:48   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cyt. "Williams tylko z wiadomych dla siebie przyczyn długo zwlekał z podpisaniem kontraktu na ten pojedynek" No nie żartuj Adrian. Williams po prostu nie chce tej walki (z wiadomych dla wszystkich przyczyn).
A czy Martinez zszkokował cały bokserski świat? Ja stawiałem na Martineza. Może zaszokował tylko tym, że tak łatwo sobie z Pavlikiem poradził, bo tego ja też się nie spodziewałem. Pozdrawiam
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-09-10, 10:38   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollins Zobacz post
Cyt. "Williams tylko z wiadomych dla siebie przyczyn długo zwlekał z podpisaniem kontraktu na ten pojedynek" No nie żartuj Adrian. Williams po prostu nie chce tej walki (z wiadomych dla wszystkich przyczyn).
A czy Martinez zszkokował cały bokserski świat? Ja stawiałem na Martineza. Może zaszokował tylko tym, że tak łatwo sobie z Pavlikiem poradził, bo tego ja też się nie spodziewałem. Pozdrawiam
Zgadzam się z Tobą absolutnie.. Choć to jedynie nasze domysły.. Williams nigdy oficjalnie tego nie przyznał.. i to zdanie miało właśnie na celu malutką prowokacyjkę intelektulaną
Również przeczuwałem przegraną Pavlika , acz w opinii większości był zdecydowanym faworytem..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania