boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Kliczko o swoim najbliższym rywalu. (http://www.boxing.pl/forum/newsy/11353-kliczko-o-swoim-najblia-szym-rywalu.html)

Adrian Golec 03-09-10 10:38

Kliczko o swoim najbliższym rywalu.
 
11 wrześnie dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy championem IBF/WBO Władimirem Kliczko, a byłym posiadaczem tytułu WBC, Samuelem Peterem. Obóz szkolonego przez Emanuela Stewarta Ukraińca zapowiada, że Kliczko skończy ten pojedynek przed czasem.

Według oceny Władimira, Peter w pełni zasługuje na ten pojedynek, będąc najbardziej kompetentnym pięściarzem, z jakim przyszło mu się spotkać. Nie zmienia to oczywiście przekonania Kliczko co do swojej wyższości.

- Widzę oczami wyobraźni jak nokautuję Petera i nieważne, czy zrobię to lewą czy prawą ręką - mówił Champion.

- Samuel to nagroźniejszy przeciwnik, jaki stanął na drodze Władimira przez ostatnie pięć lat. To nie jest ten sam pięściarz, który dostał od Vitalija. Myślę jednak, że mój podopieczny zakończy tę walkę nokautem. Walka ta nie powinna trwać dłużej niż pięć - sześć rund - mówił Stewart.

Władimir Kliczko wspomina swój pierwszy pojedynek z Peterem, w którym - przypomnijmy - po obszernych, silnych, nie zawsze prawidłowo zadanych ciosach przez Nigeryjczyka, trzykrotnie zapoznawał się z matą ringu.

- Peter to jeden z najtwardszych pięściarzy, z jakimi się spotykałem. Wygrałem wtedy, ale on teraz jest lepszy. Ma nowego trenera i promotora i ostatnie cztery swoje pojedynki wygrał przed czasem. Stracił dużo na wadze, przez co będzie szybszy. Nigdy nie walczyłem z kimś tak odpornym, kto mógłby tyle przyjąć. Wtedy wszyscy zastanawiali się, czy sprostam takiemu wyzwaniu. Nigdy jednak nie przestawałem wierzyć w siebie. Znałem go, ponieważ był moim sparingpartnerem przed walką z Charlesem Shuffordem w Las Vegas - mówił młodszy z braci Kliczko.

Zobacz rekord zawodników:

Wladimir Klitschko - Boxer
Samuel Peter - Boxer

viggo 03-09-10 14:54

Taka gatka aby zamydlić oczy, że to groźny przeciwnik i jest szybszy duzo niż był:o Tak jak to było z Sosnowskim. Też gadał że młody może być głodny zwycięstwa, a było tak że trener powiedzial załatw go w 10 rundzie i załatwil heh.... Przytrzymał go do tej 10 rundy aby nie pokazać że takich słabych przeciwników ma. U tego brata Władimira będzie podobnie.

rybers 03-09-10 20:39

W boksie zawodowym zazwyczaj jest tak, że przed walką oponenci starają zdeprecjonować umiejętności rywala w wypowiedziach medialnych, natomiast w przypadku braci Kliczko jest odwrotnie, bo oni muszą wmawiać wszystkim i przekonywać, że ich rywale to jednak nie są dwie klase gorsi bokserzy tylko groźni zawodnicy.

dulex 03-09-10 21:26

kliczko wygra

Nihilus 04-09-10 18:42

Cytat:

Napisał rybers (Post 279489)
W boksie zawodowym zazwyczaj jest tak, że przed walką oponenci starają zdeprecjonować umiejętności rywala w wypowiedziach medialnych, natomiast w przypadku braci Kliczko jest odwrotnie, bo oni muszą wmawiać wszystkim i przekonywać, że ich rywale to jednak nie są dwie klase gorsi bokserzy tylko groźni zawodnicy.

Moze mówia tak ze gdy w przypadku przegranej beda mogli powiedziec ze mieli racje :sarcastic:

Ale tak na poważnie stawiam na Petera i mam nadzieje ze wygra i to przez KO


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.