boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-08-10, 15:14   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Margarito: Nigdy nie musiałem się wspomagać niczym nielegalnym.

- Komisja Stanu Kalifornia zachowała się w stosunku do mnie nie fair. Nie miało znaczenia co powiem, oni i tak mieli już wyrobione o mnie zdanie. Cieszę się jednak, że mogę walczyć z Pacquiao. Wygram z nim i tym samym udowodnię, że jestem czysty. Pokażę wszystkim, że nigdy nie musiałem wspomagać się niczym nielegalnym, żeby wygrywać. Dotyczy to również walki z Cotto.

Tymi słowami Antonio Margarito próbuje wybielić swoje postępowanie i przekonać opinię publiczną, że był to przypadek incydentalny. Przypomnijmy, że tuż przed walką z Shane'm Mosley'em, szkoleniowiec Amerykanina, Naziim Richardson, wykrył w plastarach na dłoniach Meksykanina substancje gipso - pochodne, które z biegiem walki, pod wpływem potu miały twardnieć, utwardzając przy okazji pięściarskie rękawice. W ten sposób ciosy zadawane przez Tony'ego miały być bardziej wymowne. Nie wiadomo, ile razy wcześniej, były champion kategorii półśredniej wspomagał się tego typu, nielegalnymi zagraniami. Część kibców kwestionuje jego zwycięstwo nad Miquelem Cotto, którym w pierwszej połowie walki Meksykanin dość wyraźnie ustępował Portorykańczykowi, a jego dominacja zaczęła postępować wraz z upływem czasu.

Zobacz rekord zawodników:

Antonio Margarito - Boxer
Miguel Angel Cotto - Boxer

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-08-10, 15:16   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Nie potrafię jednoznacznie ustosunkować się do tej sprawy i nie będę potrafił do czasu, aż nie będę znał faktów co do wiedzy i świadomości zawodnika dot. pokrycia jego bandaży ową substancją. Wydaje się, że powininien wiedzieć.. ale jeżeli nie wiedział..?
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-08-10, 15:56   #3 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

oczywiscie ze wiedzial, jak mogl nie wiedziec? wie co mu sie na rece zaklada.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-10, 08:29   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
oczywiscie ze wiedzial, jak mogl nie wiedziec? wie co mu sie na rece zaklada.
Dokładnie. Jak mógł nie wiedzieć? Jak mu bandażowali ręce, to przecież chyba nigdzie sobie nie poszedł w tym czasie, tylko siedział i widział. Powinni go zdyskwalifikować dożywotnio, a wszystkie jego wyniki anulować. Jedno mnie tylko bardzo cieszy. Pacquiao spuści mu taki wpierdol, że chyba na dłuższy czas odechce mu się boksu. Może przejrzy na oczy ii zobaczy, że bez swoich gipsowych rękawiczek całkiem przeciętna z niego "bokserzyna".
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-10, 10:59   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Napewno wiedział co mu zakladaja na rece i możliwe ze sam na to pozwalał myslac ze nikt sie nie dowie. De La Hoya miał racje mówiac ze powinni go dożywotnio zdyskwalifikowac bo narazał swoich przeciwników na uszczerbek na zdrowiu stosujac takie utwardzenie i za takie cos powinna byc surowa kara pieniezna i zakaz walk
Nihilus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-10, 14:39   #6 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Inna sprawa ze to kiedys byl co najwyzej journeyman, przegrywal z przecietniakami i dawal z nimi kiepskie walki. pozniej nagle czolowka. wielki postep, czy gips w rekawicach?
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-10, 15:00   #7 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Zimerman Zobacz post
Inna sprawa ze to kiedys byl co najwyzej journeyman, przegrywal z przecietniakami i dawal z nimi kiepskie walki. pozniej nagle czolowka. wielki postep, czy gips w rekawicach?
Nie przesadzajmy. Nie róbmy zaraz z Margarito Journeymana któy osiągnął to co osiągnął dzięki gipsowi w rękawicach.

Margarito kilka walk przegrał na początku kariery. Raz że wtedy prawdopodobnie nie miał dobrych trenerów i dwa nie wiadomo jak wtedy podchodził do boksu. Poza tym nie wiadomo czy np. nie było wałków punktowych.

Poza tym jeśli było tak jak piszesz Margarito musiałby się w to bawić już z 10 lat.

Wiele bokserów przegrywało walki na początku kariery jak Jackiewicz, Mayorga czy Pacquiao, potem szli jak burza. Margarito już od 2001 roku idzie jak burza. Dlaczego? Pewnie trafił pod dobre skrzydła, ktoś się nim zaopiekował jako bokserem.

To jest po prostu świetny bokser, który wygrywał z wieloma bardzo dobrymi bokserami, dlatego stał się liderem P4P. A pisanie że osiągnął to wszystko dzięki gipsowi w bandażach jest dla mnie absurdalne.

Przecież jego kariera to nie tylko walka z Mosleyem. To również Cotto, Cintron, Williams, Santos, Clottey. Przecież ktoś to prędzej czy później zauważył. Czy bokserzy walczący z nim nie poczuli że coś jest nie tak?
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-10, 08:16   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
Nie przesadzajmy. Nie róbmy zaraz z Margarito Journeymana któy osiągnął to co osiągnął dzięki gipsowi w rękawicach.

Margarito kilka walk przegrał na początku kariery. Raz że wtedy prawdopodobnie nie miał dobrych trenerów i dwa nie wiadomo jak wtedy podchodził do boksu. Poza tym nie wiadomo czy np. nie było wałków punktowych.

Poza tym jeśli było tak jak piszesz Margarito musiałby się w to bawić już z 10 lat.

Wiele bokserów przegrywało walki na początku kariery jak Jackiewicz, Mayorga czy Pacquiao, potem szli jak burza. Margarito już od 2001 roku idzie jak burza. Dlaczego? Pewnie trafił pod dobre skrzydła, ktoś się nim zaopiekował jako bokserem.

To jest po prostu świetny bokser, który wygrywał z wieloma bardzo dobrymi bokserami, dlatego stał się liderem P4P. A pisanie że osiągnął to wszystko dzięki gipsowi w bandażach jest dla mnie absurdalne.

Przecież jego kariera to nie tylko walka z Mosleyem. To również Cotto, Cintron, Williams, Santos, Clottey. Przecież ktoś to prędzej czy później zauważył. Czy bokserzy walczący z nim nie poczuli że coś jest nie tak?
Ja raczej podzielam zdanie Marcina. A jak niby ktoś miał poczuć, że dostaje rękawiczką gipsową, a nie pięścią? Bandaże sprawdza się tylko, jeśli bokserzy roszczą jakieś pretensje.

stare 31-08-10, 09:00   #9 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wiecie to dla mnie troche takie pieprzenie. Nie musialem sie niczym wspomagac... to po jaka cholere sie wspomagales czlowieku
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-10, 09:13   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Wiecie to dla mnie troche takie pieprzenie. Nie musialem sie niczym wspomagac... to po jaka cholere sie wspomagales czlowieku
No właśnie on tak próbuje robić z ludzi durniów, że niby nic o tym nie wiedział. Podejrzewam, że gdyby się przyznał, to być może sporo kibiców by mu wybaczyło. Gdyby powiedział, że to tylko na walkę z Moselyem, to jakoś by wybrnął . Ale ten kretyn wmawia ludziom, że nic nie wiedział, więc pewnie od dłuższego czasu stosuje taki doping. Na pewno jest kretynem. No i chujem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania