boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Matthysse nokautuje w pierwszej rundzie. (http://www.boxing.pl/forum/newsy/11290-matthysse-nokautuje-w-pierwszej-rundzie.html)

Adrian Golec 28-08-10 11:17

Matthysse i Lujan wygrywają przed czasem.
 
Świetnie zapowiadajacy się pięściarz, walczący na codzień w kategorii junior półśredniej Lucas Martin Matthysse (27-0, 25 KO), w dniu wczorajszym w Club Atletico Newell's Old Boys (Argentyna), znokautował już w pierwszej rundzie Meksykanina Rogelio Castanedę (26-16-3, 8 KO). Tym samym argentyński puncher obronił tytułu WBO Latino.

Lucas Martin Matthysse znany był wcześniej jako młodszy brat Waltera Dario Matthysse, pretendenta do tronu IBF w wadze półśredniej. W ostatnim swoim pojedynku zastopował w czwartm starciu byłego championa, Viviana Harrisa i tylko czekać, kiedy notowany przez WBC na 12, IBF - 9 i WBO - 3 pozycji rankingu, włączy się do rywalizacji o najważniejsze pasy dywizji junior półśredniej.

Na tej samej gali wystąpił również Sebastian Andreas Lujan (34-5-2, 22 KO). Były pogromca Jose Luisa Castillo, zastopował Kolumbijczyka Emilio Julio (18-6-1, 11 KO), który po szóstej odsłonie nie zdecydował się na dalsze kontynuowanie pojedynku.

Zobacz rekord zawodników:

Vivian Harris - Boxer
Lucas Martin Matthysse - Boxer
Rogelio Castaneda Jr - Boxer
Sebastian Andres Lujan - Boxer
Emilio Julio Julio - Boxer

Rollins 31-08-10 08:16

Nigdy o nim nie słyszałem. Skoro pokonał Viviana Harrisa, to chyba rzeczywiście spory talent.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.