stare 28-07-10, 09:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Konferencja przed Adamek vs. Grant [foto] [video]

21 sierpnia w Newark, Tomasz Adamek stanie przed kolejnym sportowym wyzwaniem, mając za rywala Amerykanina Michaela Granta. Wczoraj, w Global Boxing Gym, odbyła się konferencja promująca to ineteresujące starcie. Góral tryskał dobrym humorem. Stwierdził, że pomści Andrzeja Gołotę, który przed laty, w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach, przegrał z dwumetrowym zawodnikiem. Grant, który musiałby lecieć kilkanaście godzin, nie był obecny na konferencji, zastępował go promotor Nick Garone. Pięściarz trenuje w Las vegas i nie chciał zaburzać rytmu swoich przygotowań.

Cieszę się, że za kilkanaście dni wracam do Prudential Center. Wiele osób pytało mnie, kiedy wrócę. Mam za sobą 8 tygodni ciężkich treningów. Jestem szybki i będę mistzrem świata. Dużo się uczę, wiele nowych rzeczy i angielskiego.

Adamek z dużym szacunkiem wypowiadał się o swoim najbliższym przeciwniku.

Szanuję Granta. Każdy, kto wchodzi ze mną do ringu, może mnie pokonać. To będzie dla mnie test, ponieważ dotyczhczasowi moi przeciwnicy byli podobnych rozmiarów co ja. Gołota był wyższy, Arreola i Estrada mojego wzrostu. To będzie test przed pojedynkiem o tytuł. Moim atutem będzie szybkość i kombinajce ciosów. Do pojedynku przygotowuję się tak samo, ale moi sparingpartnerzy są wyżsi.

Góral jest przekonany, że uda mu się zdobyć pas mistrza świata.

Ja jestem tylko pięściarzem, od negocjacji jest menadżer. Wchodząc do ringu chcę dać dobry pojedynek, bo takie ludzie pamiętają. Nigdy nie myślę o przegranej. Będę mistrzem świata.

Na konferencji prasowej pojawili się Paweł Wolak, były rywal Tomka Bobby Gunn, oraz Adam Kownacki, który również walczy 21 sierpnia na gali z głównym udziałem Adamka.

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania