boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Khan vs. Maidana zależy od Marquez vs. Diaz (http://www.boxing.pl/forum/newsy/10609-khan-vs-maidana-zalea-y-od-marquez-vs-diaz.html)

Adrian Golec 08-07-10 20:00

Khan vs. Maidana zależy od Marquez vs. Diaz
 
Od dłuższego już czasu trwa bajka pod tytułem Khan vs. Maidana. Pierwotnie pół bokserskiego świata zarzucało pięściarzowi z Wysp Brytyjskich i jego trenerowi - Freddie Roachowi tchórzostwo, kiedy ci za przeciwnika, w debiucie na terenie Stanów Zjednoczonych, wzięli dobrze wyszkolonego technicznie, acz obdarzonego słabym uderzeniem Amerykanina Paulie Malignaggiego. Maidana z kolei miał spotkać się z championem WBO Timothym Bradleyem, jednak team Aregntyńczyka wymyślił kontuzję, uciekając niejako od konieczności mierzenia się ze świetnym Amerykaninem.

Dzisiaj da się słyszeć, że mistrz WBA w wadze junior półśredniej Amir Khan (23-1, 17 KO) oraz Freddie Roach chcieliby 11 września doprowadzić do walki z championem WBA interim Marcosem Maidaną (28-1, 27 KO). Szef grupy Golden Boy Promotions, Richard Schaefer uzależnił jednak tę ewentualną walkę od wyniku pojedynku Diaz vs Marquez. Jeżeli Marquez wygra z Diazem to najprawdopodobniej to on będzie rywalem Khana.

31 lipca spotkają się Marquez i Diaz i do tego, kto wygra ten pojedynek, będzie wszystko zależało. Jeżeli wygra Diaz, możliwa będzie ich trzecia walka. Jeżeli zwycięsko wyjdzie Marquez i zdecyduje się zostać w wadze do 135 funtów, to jego rywalem będzie najprawdopodobniej Michael Katsidis - powiedział Schaefer

Zobacz rekord zawodników:

Juan Manuel Marquez - Boxer
Juan Diaz - Boxer
Timothy Bradley - Boxer
Amir Khan - Boxer
Marcos Rene Maidana - Boxer


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.