boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Barrera z Soto o pas w czwartej wadze? (http://www.boxing.pl/forum/newsy/10516-barrera-z-soto-o-pas-w-czwartej-wadze.html)

Adrian Golec 01-07-10 17:02

Barrera z Soto o pas w czwartej wadze?
 
Meksykańska prasa donosi o kolejnej szansie na tytuł w czwartej już kategorii wagowej, jaką ma otrzymać legnedarny Marco Antonio Barrera (66-7, 43 KO). Morderca o Twarzy Dziecka, jak pieszczotliwie nazywany jest Meksykanin, w minioną sobotę wypunktował na dystansie 10 rund Adailtona De Jesusa (26-, 21 KO). Naprzecwi Barrery ma stanąc w niedalekiej przyszłości champion WBC kategorii lekkiej - Humberto Soto (52-7-2, 32 KO). Do pojedynku pomiędzy pięściarzami miałoby dojść w Meksyku. Szef grupy Top Ran, Bob Arum, krótko po istatniej walce Barrery stwierdził, że Soto jest pierwszy w kolejce do walki z legendą meksykańskiego boksu. Arum nie wyklucza jednak, że Soto przed walką z Barrerą stoczy pojedynek z Wenezuelczykiem Miguelem Acostą (27-3-2, 21 KO).

Dla Meksykanów walka z Soto byłaby wielkim wydarzeniem. Chcę doprowadzić do trgo pojedynku. Walka z Acostą jest możliwa, ale Soto powinien toczyć pojedynki, które interesują fanów w Meksyku - powiedział Arum.

Wygrana Barrery z Soto dałaby Marco prestiżowy pas w czwartej już wadze, co stanowiłoby precedens w historii meksykańskiego pięściarstwa.

Zobacz rekord zawodników:

Miguel Acosta - Boxer
Humberto Soto - Boxer
Marco Antonio Barrera - Boxer
Adailton De Jesus - Boxer


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.