boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > Forum Boxing.pl > Narożnik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-07-19, 16:26   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 2 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Przyszłość forum - część druga

Zakładam ten temat żeby ostatecznie uporządkować pewne rzeczy.

Jakiś czas temu, po rezygnacji Krystiana, debatowaliśmy co zrobić i ile kto może dołożyć od siebie. Było dużo chęci, minęło już trochę czasu, każdy mógł sobie to na spokojnie przemyśleć. Uważam, że teraz jest już pora na konkrety i precyzyjniejsze deklaracje. Generalnie teraz Romek ciągnie forum, ale na dłuższą metę to nie przejdzie.

O ile kojarzę, ustaliliśmy, że takim minimum dla chętnych jest regularnie wrzucany jeden news tygodniowo. Jeżeli chodzi o mnie, wiem już, że jestem w stanie wyskrobać od 3 do 5 newsów na tydzień i staram się tego trzymać. Romek - wiadomo. Widzę, że Marek prawdopodobnie niedługo też do nas dołączy, Frazier też stara się raz na jakiś czas coś wrzucić.

Proponuję żeby do końca następnego tygodnia każdy chętny ostatecznie się określił. A potem nic, tylko działać

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-07-19, 20:34   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Ja tam bym mógł coś popisać, ale ja nie do końca kumam, co i jak z obsługą strony.
Mariusz Smorawa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-07-19, 21:15   #3 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Ja się deklaruje co do minimum. Widzę, że to jakoś hula, ale ewidentnie czasem brakuje jakiegoś tematu i to bardzo widać. Zrobiliście fajny krok do przodu, teraz, tak jak piszesz, czas najwyższy na następne działania.

Przydałoby się kilku ludzi do newsów, jak Andrzej wrzuci filmik i ktoś jeszcze np. Darek jakiś felieton raz na tydzień skrobnie, to będzie super. Mnie najbardziej brakuje Darkowego przeglądu walk mających się odbyć.

Wcale nie musi być gorzej niż dawniej, kiedyś też nie wszystko było super.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 06:14   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Potrzebne są jeszcze z dwie-trzy osoby, które ten jeden news tygodniowo przetłumaczą i coś wrzucą, mogę pomagać z doborem newsów czy edycją, jednak najwięcej czasu zajmuje zawsze przetłumaczenie, dobranie i obrobienie zdjęcia, jeśli nie ma dobrego w galerii itp.
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 10:34   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Myślę, że obróbkę zdjęć można sobie darować. Strona i tak jest rozciągnięta, a żeby tak nie było, to wszyscy musieliby wrzucać fotki w odpowiednim formacie (do 620 szerokości). Tymczasem formaty zdjęć falują, co pewnie sami widzicie. Dlatego foty można ładować bezpośrednio z zagranicznych źródeł, o ile nie są one naprawdę ogromne. Fajnie by było, gdyby każdy mógł sobie wejść i dodać newsa, gdy ma ochotę. Oczywiście każdy, kto czuje się na siłach
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 10:38   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Brawo za walkę i chęci. Ciesze że życie na forum będzie kontynuowane. przyzwyczaił się człowiek przez te 5 lat jak tu siedzi.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 11:40   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

OK, ale jak ma działać to minimum dokładnie od strony technicznej? Wybieram sobie dowolnego newsa tłumacze, szukam grafiki (edytuje) i całość podsyłam jakiejś osobie z redakcji do uploadu? Przydała by się lista osob z uprawnieniami...oraz jakieś niewidoczne forum dla osób które akurat tłumaczą newsy tak aby się nie dublować.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 13:40   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

tez bym mogl robic minimum, czyli news tygodniowo.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 14:09   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
OK, ale jak ma działać to minimum dokładnie od strony technicznej? Wybieram sobie dowolnego newsa tłumacze, szukam grafiki (edytuje) i całość podsyłam jakiejś osobie z redakcji do uploadu? Przydała by się lista osob z uprawnieniami...oraz jakieś niewidoczne forum dla osób które akurat tłumaczą newsy tak aby się nie dublować.
- Osobie z redakcji... Ale teraz redakcji tak naprawdę nie ma. Tak więc najwygodniej byłoby, gdyby osoby chcące pisać od razu, bez konieczności zatwierdzania przez kogoś, pisały bezpośrednio na stronę. Czyli tak jak Tejksio np., który dostał prawa do pisania bezpośrednio na stronę, a nie do moderacji.

- Taki temat jest. Osoby z uprawnieniami widzą tematy redakcyjne, niewidoczne dla pozostałych. Jest tam temat do ZAKLEPYWANIA TEMATÓW.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 15:54   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Też mogę skrobnąć newsa od czasu do czasu.
Co do obrabiania zdjęć, to rozumiem, że chodzi o zwykłą zmianę rozdzielczości. Takie coś robi się w 5-10 sekund pierwszym lepszym programem oferującym podstawową obróbkę obrazków. Polecam IrfanView, waży może z kilka MB.
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania