boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > Forum Boxing.pl > Narożnik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-10-19, 04:54   #21 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

tylko nie grupa

szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-20, 18:30   #22 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Taka moja sugestia, ze dobrze by bylo uproscic forum i strone glowna. Pierwsza rzecz zeby na stronie glownej w jednej kolumnie byly i newsy i teksty z publicystyki i to samo na forum. Niepotrzebne sa chyba 2 oddzielne wątki, a ewentualne teksty publicystyczne najwyzej by sie wrzucalo tak zeby np. wisialy na samej gorze przez np. 2-3 dni. Forum dobrze by bylo usprawnic i uproscic zeby zamiast tych wszystkich naroznikow, regulaminow itd. były na pierwszym planie byly te teksty newsowe i publicystyczne i np. 2 tematy z forum "wiadomosci z HW" i " wiesci z boksu zawodowego". A do tego mozna by stworzyc "nadchodzace walki" i kazda walka by sie wyswietlala jako news i to bylby taki temat zbiorczy, a na koncu by sie go modyfikowalo i taka rubryka moglaby byc po prawej stronie zamiast tej publicystyki. Zamiast 5 oddzielnych newsow dawaloby sie zwyczajne posty w temacie jak te o ważeniu, sparingach itp. Moglyby sie wyswietlac w formie samych tytulow i w zaleznosci bylyby w kolejnosci od ostatniego dodanego komentarza. Jakby byly same tytuly, bez tresci na stronie glownej to by sie tam ich zmiescilo kilkanascie albo wiecej. Latwiej moze by bylo o wieksza inicjatywe userów, bo dodanie komentarza z jakas istotną informacją apropos wazenia czy undercardu wymaga napisania jednego zdania, a zeby tworzyc newsa to trzeba pewnie z 15 minut i starannego stylu i formy. Przy newsach i felietonach moznaby zastapic wklejanie duzego zdjecia starym znacznikiem "foto" i wtedy fota z linka sie konwertowala i przycinala do jednego malego rozmiaru i nie byloby problemow z rozpychaniem strony glownej.

Dobrze by tez bylo pomyslec o wywaleniu tych banerow z facebookiem i twitterem, bo one na niektorych urzadzeniach calkowicie zaslaniaja strone. Prostota jest teraz w cenie. Takie nieuzywane tematy moznaby dac gdzies do archiwum albo w takie miejsce zeby nie odwracaly uwagi od glownych tematow, od tych aktualnych, bo to troche dziwnie wyglada jak wiekszosc forum na glownej to tematy aktualizowane miesiace albo lata temu.

I to chyba nie trzeba do takiego modelowania informatyka, a admina czy supermoda zeby to jakos schludnie poukladac. Latwiej sie odnosic do czegos jak wszystko jest w jednym temacie. Gadki o np. prospektach HW polskich i zagranicznych spokojnie moznaby zamknac w tym temacie "wiadomosci z HW", latwiej sie wtedy odnosic do czegos, tyle ze ten temat musi byc widoczny. On jest w czolowce jesli chodzi o liczbe postow, wiec to jednak swiadczy ze waga ciezka wzbudza najwieksze zainteresowanie.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-20, 20:13   #23 (permalink)
champion

Nominowany 153 razy w 41 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 15
Domyślnie

Robercik@ nie ma możliwości ZADNYCH zmian.

Fajnie, że o nas myślisz, tu już kilka lat temu było sporo pomysłów. Nie przeszły. Sam napisałem elaborat na kwadrans czytania o SEO. Żeby wszystko wyjaśnić raz na zawsze:
1. Nie ma tu informatyków.
2. Jest właściciel strony.
3. Ja mogę to, co każdy user plus moderacja.
4. Nie ma możliwości żadnej zmiany na stronie. Forum jest stare, wersja sprzed wielu lat, nieaktualizowana.
5. Chciałbym, żeby było inaczej, bo sam mam kilka stron i wszystkie są responsywne i na XXI wiek
6. W pisaniu jestem praktycznie sam, ostatnie kilka miesięcy z pomocą przede wszystkim Patryka. Mam swoje sprawy i nie mam czasu na cokolwiek innego niż pisanie czasem

Pozdrawiam serdecznie
MC
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-20, 21:20   #24 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
1. Nie ma tu informatyków.
W dziale redakcyjnym byl bodajze taki temat o sugestiach dotyczacych zmian wizualnych na stronie i wynikalo z niego, że chyba jakiś informatyk czuwa nad stroną. Ktoś przeciez ogarnia reklamy na stronie, logo ktos zmienil itd.

Cytat:
3. Ja mogę to, co każdy user plus moderacja.
Mozesz chyba jako supermod przenosic tematy itd. Wiechu jako admin chyba nawet czcionke zmienial, tyle ze potem strona nie dzialala czy cos, ale cos tam mogl.

Cytat:
4. Nie ma możliwości żadnej zmiany na stronie. Forum jest stare, wersja sprzed wielu lat, nieaktualizowana.
Akurat te zmiany o ktorych wspomnialem sa przeciez do zrealizowania. I nie trzeba chyba grzebać w kodzie żeby zamiast publicystyki w tej kolumnie po prawej stronie wyswietlal sie jakis inny dział forum.

Cytat:
6. W pisaniu jestem praktycznie sam, ostatnie kilka miesięcy z pomocą przede wszystkim Patryka.
Dlatego wspominam o tych zmianach, zeby forum odzyskalo troche dawnego ruchu, bo teraz kazdy juz z lenistwa chyba czeka na newsy i wydaje mi sie że juz wszystkie inne tematy zostaly zapomniane. Pisalem ogolnie. Może któryś z adminów to przeczyta i cokolwiek zmieni.

Gdyby w tej kolumnie "publicystyka", dac nazwe "forum" albo tak jak z tymi walkami "nadchodzace walki" czy cos w tym stylu, wylaczyc tak zeby sie nie pokazywala tresc newsa i ustawic np. z 10 pozycji zeby sie wyswietlaly, to reszte mozna chyba z panelu admina poprzenosic zwyczajnie.

Albo np. znacznik "foto" o ktorym pisalem jest przeciez aktualny, dziala nadal i ktos go ladnych pare lat temu specjalnie na potrzeby newsow stworzyl. Dziwie sie że zamiast tego wkleja sie takie duze foty i rozpycha strone.

stare 12-10-20, 22:48   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Strona rozlatuje się ponoć przez banery. Na temat reszty się wypowiedziałem, nie mam na to wpływu. Każdy o tym wie, ale nie ma kto zrobić Ja sam miałem wiele propozycji zrobienia strony boxingu, ale nie ma komu o tym powiedzieć.

stare 13-10-20, 00:01   #26 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Strona rozlatuje się ponoć przez banery.
Nie no nie tylko. Tam jest jakis standard ustalony czy proporcja w szerokosciach tych kolumn z newsami i publicystyka. Jak dasz do 300pixelowej kolumny zdjecie 600px to sie rozszerza cala kolumna. Potem nic nie pasuje. Banery to druga sprawa.

stare 13-10-20, 00:19   #27 (permalink)
champion

Domyślnie

Fajnie, tyle że my się trzymamy limitów generalnie. Wiemy jakie są. Dajemy takie same zdjęcia jak koledzy 2-3 lata temu, nawet mniejsze. Pytałem skę już o to, Wiechu twierdził, że baner rozpycha. Jednego tygodnia jest wszystko ok. a drugiego na telefonie są jakieś czarne paski.

Tak szczerze, to robię swoje, szkoda mo czasu na zastanawianie się nad tym. Liczę na to, że tu zawsze będzie ważniejsza treść i dyskusja, a na pozostałe sprawy nie mam wpływu.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania