boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > Forum Boxing.pl > Narożnik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 29-07-19, 18:33   #11 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Dla Ciebie Krystian szacun. Mimo, że już zszedłeś z pokładu, cały czas można liczyć na to, że w razie potrzeby rzucisz koło ratunkowe Taka pomoc jest nieoceniona, tym bardziej, że bezinteresowna. Thank you

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 18:48   #12 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Z!D0 Zobacz post
Też mogę skrobnąć newsa od czasu do czasu.
Co do obrabiania zdjęć, to rozumiem, że chodzi o zwykłą zmianę rozdzielczości. Takie coś robi się w 5-10 sekund pierwszym lepszym programem oferującym podstawową obróbkę obrazków. Polecam IrfanView, waży może z kilka MB.
zachęcamy
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 21:09   #13 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
- Osobie z redakcji... Ale teraz redakcji tak naprawdę nie ma. Tak więc najwygodniej byłoby, gdyby osoby chcące pisać od razu, bez konieczności zatwierdzania przez kogoś, pisały bezpośrednio na stronę. Czyli tak jak Tejksio np., który dostał prawa do pisania bezpośrednio na stronę, a nie do moderacji.

- Taki temat jest. Osoby z uprawnieniami widzą tematy redakcyjne, niewidoczne dla pozostałych. Jest tam temat do ZAKLEPYWANIA TEMATÓW.
Tak pamiętam One Man Show Obecnie jako redakcje traktuje tych co maja uprawnienia.

W takim razie ja tez mogę coś tłumaczyć. Widać jednak jak na dłoni jak mało maja odpowiedzi same suche newsy bez merytorycznego komentarza. Przydałoby się abyś wpadał częściej i napisał coś od siebie

Cytat:
Napisał Z!D0 Zobacz post
Też mogę skrobnąć newsa od czasu do czasu.
Co do obrabiania zdjęć, to rozumiem, że chodzi o zwykłą zmianę rozdzielczości. Takie coś robi się w 5-10 sekund pierwszym lepszym programem oferującym podstawową obróbkę obrazków. Polecam IrfanView, waży może z kilka MB.
dla leniwych nawet paint się nada w win 10.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 21:38   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
dla leniwych nawet paint się nada w win 10.
Dla leniwych i nieestetycznych, paint masakruje resize'em duże zdjęcia bo nie ma wygładzania i gubi piksele, zrób sobie test
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-07-19, 05:25   #15 (permalink)
bum

Domyślnie

Witam panowie,

Przeglądam stronę już od dobrych kilku lat i choć*zbyt często nie komentuje (to moje drugie konto, ostatnie się gdzieś zapodziało) to jednak bardzo lubię czytać tutejsze dyskusje. Od siebie mogę zaproponować bardziej techniczne wsparcie - jestem programistą i chociażby ten problem z rozmiarem zdjęć powinien być łatwy do rozwiązania. Jeśli posiadacie dostęp i możliwość modyfikacji plików CSS, możecie spróbować dodać tam:

Cytat:
.alt1 img { max-width: 620px; }
Tym sposobem będziecie mogli wrzucać zdjęcia o dowolnym rozmiarze, a sama strona powinna regulować rozmiar zdjęć.

Pozdrawiam!
Gajtos_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-08-19, 21:15   #16 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Mógłbym się poświęcić socjalom
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-08-19, 13:46   #17 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Coś się porypało z kolejnością postów na stronie głównej.
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-19, 20:12   #18 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Panowie i Panie,

Powiem krótko, jeżeli chcemy utrzymać ciągłość boxing.pl to potrzebujemy więcej ochotników do pisania newsów i relacji z gal. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy do kontaktu ze mną.
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-19, 21:59   #19 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Panowie i Panie,

Powiem krótko, jeżeli chcemy utrzymać ciągłość boxing.pl to potrzebujemy więcej ochotników do pisania newsów i relacji z gal. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy do kontaktu ze mną.
Cześć.

Mam duży sentyment do Boxing.pl. Chciałbym pomóc ale z różnych względów nie jestem w stanie być merytorycznym wsparciem. Mimo to, jeżeli nie masz nic przeciwko, chciałbym wyrazić swoje przemyślenia na temat obecnej sytuacji.

Moim zdaniem formuła portalu w przypadku Boxinga nie sprawdziła się. Zawsze odstawaliśmy od konkurencji górującej pod względem ilości newsów, szybkości ich wrzucania oraz atrakcyjniejszej formy wizualnej. Choć jestem tutaj zarejestrowany od 10 lat to czytelnikiem byłem dużo wcześniej. Uważam, że jedyną szansą na przetrwanie jest powrót do starych, dobrych czasów i stworzenie typowego forum dyskusyjnego. Jeden temat dotyczący danej walki zamiast dziesięciu. Moderatorzy zamiast redaktorów. Niech Boxing broni się jakością zamiast ilością - czyli tym co stanowi jego siłę.

Niemal dekadę temu Adrian Golec z Marcinem Zimmermannem ciągnęli ten wózek we dwóch po odejściu prawie całej redakcji. Kilka lat temu 3/4 obowiązków spadło na Krystiana. Teraz Ty Roman z pomocą Tejksia ostatkiem sił ratujecie dogorywającego trupa. Używając slangu motoryzacyjnego: obecne stadium określiłbym jako Caro Plus. Tutaj trzeba diametralnych zmian.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-10-19, 01:21   #20 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Kwestia wizualna - spierałbym się. Uważam, że wszędzie jest po prostu ...jnia.

Co do forum, tutaj nie zgadzam się Z Tobą Endrjus zupełnie. Wiesz, że Cię szanuję bardzo, jesteś tu o wiele dłużej niż ja. Nawet kilka miesięcy temu myślałem dokładnie tak jak Ty. Jest jedno "ale". Kiedyś były czaty, irce i amigi To było 100 lat temu.

Tak naprawdę zarówno newsy w obecnej postaci, jak i forum są mega anachroniczne. A nawet archaiczne Felietony zresztą też, bo ludzie już nie czytają. Ale jak zbierzesz wszystko do kupy, to właśnie te nieliczne w porównaniu do "sąsiadów z podwórka" newsy, przeglądy "rynku" pisane przez Darka, felietony, czy nawet linki do RSC powodują, że jeszcze to jakoś żyje, jest o czym gadać.

Na forach jest już coraz mniej osób, wszędzie. Owszem, świetnie działają fora na których udzielają się userzy, którzy mają informacje z pierwszej ręki. Jeśli forum stanowią zwykli użytkownicy, to jest raczej lipa. Bo ludzie chcą mieć o czym gadać, potrzebują kogoś, kto zajrzy tam, gdzie im się nie chce, bo np. nie znają języka, nie umieją szukać. Wolą to mieć na tacy, bo człowiek jest leniwy.

Potrzebujemy też pewnego porządku. Widać to świetnie, że o wiele lepiej angażują osobne wpisy niż dorzucanie różnych wieści do jednego wątku (tzw zaśmiecanie tematu).

Zgadzam się z Tobą, że reorganizacja jest potrzebna. Ale na pewno nie w formie powrotu do wykopalisk. Raczej widziałbym to jako standardową grupę Facebookową. Łatwość wrzucania newsów, niemartwienie się o jakieś przedłużenie domeny, cały ten system komentarzy i polubień z FB - to działa na tyle dobrze, że jak dotąd, nic lepszego nie wymyślono. Zróbmy grupę, ot co!
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania