boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > Forum Boxing.pl > Narożnik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-04-03, 18:12   #61 (permalink)
Administrator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Moge :fadein:

--==Stabio==-- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-03, 18:15   #62 (permalink)
Rookie

Domyślnie

tnx
SmokedOut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-03, 22:16   #63 (permalink)
prospect

Domyślnie

Moje trzy grosze:

1. Nowe forum bardzo mi się podoba. Stare też mi się bardzo podobało, ale z tego co wiem zmiana forum była szykowana od dawna i kiedyś po prostu musiała nastapić. A to, że na przez kilka dni będą pojawiać się jakieś błędy to chyba można przeżyć, no nie?

2. 10 postów w tę czy w inną stronę to naprawdę jest młodzieżowy problem i wierzę, że nikt nie traktuje tego poważnie.
Stabio, jak ktoś koniecznie będzie chciał, to odstąp mu 300 moich. Ja tam mogę zacząć od zera, i tak będę tym samym Ryszardem K.

3. Trzeba mieć trochę uznania dla pracy jaką Stabio włożył w to forum, a włożył jej niemało. Mnie by się nie chciało (o ile w ogóle miałbym wolny czas), ale facet jest pasjonat.

4. Były protesty jak Stabio został moderatorem itd., teraz też są jakieś dziwne wąty do niego. Chciałbym jedną rzecz uswiadomić. To jest PRYWATNE forum

PRYWATNE
nie państwowe

To admin i ewentualnie moderator/moderatorzy ustalają reguły i decydują o kształcie forum. Mogą to robić demokratycznie, ale nie muszą. Trochę sam moderuję na forum anglojęzycznym i tam jak admin podejmuje jakąś decyzję związaną z forum, to albo konsultuje ją z tylko z moderatorami, albo podejmuje ją sam. I zwykle nie tłumaczy się na forum. I nikt nie ma do niego/nas pretensji (no, może poza zbanowanymi spamerami i innymi pojebbami), nawet jeśli są zamykane jakieś wątki, które nie są zgodne z "duchem forum", jak mawia admin (np. tematy polityczne).

Bo tak naprawę, czy forum ma taki czy inny wygląd, takie czy inne opcje, nie przeszkadza w dyskutowaniu o boksie. A do tego zostało stworzone.
Ryszard K jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-03, 22:21   #64 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Szanowny panie ryszardzie K osobiscie to zmiane postow chcialem i tak tez sie stalo - mnie to tez niby wali !!
-----------------------------------------------------------------------------------
a dalej to juz nie bede nic prostowal bo mi sie podobalo 8)
SmokedOut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-03, 22:36   #65 (permalink)
prospect

Domyślnie

Dlatego napisałem że wierzę że nikt nie traktuje tego jako problemu, a skoro Stabio ma możliwość modyfikowania takich rzeczy, to pewnie wszystkim chętnym poprawi.
Ryszard K jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-04-03, 14:36   #66 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryszard K
Moje trzy grosze:

1. Nowe forum bardzo mi się podoba. Stare też mi się bardzo podobało, ale z tego co wiem zmiana forum była szykowana od dawna i kiedyś po prostu musiała nastapić. A to, że na przez kilka dni będą pojawiać się jakieś błędy to chyba można przeżyć, no nie?

2. 10 postów w tę czy w inną stronę to naprawdę jest młodzieżowy problem i wierzę, że nikt nie traktuje tego poważnie.
Stabio, jak ktoś koniecznie będzie chciał, to odstąp mu 300 moich. Ja tam mogę zacząć od zera, i tak będę tym samym Ryszardem K.

3. Trzeba mieć trochę uznania dla pracy jaką Stabio włożył w to forum, a włożył jej niemało. Mnie by się nie chciało (o ile w ogóle miałbym wolny czas), ale facet jest pasjonat.

4. Były protesty jak Stabio został moderatorem itd., teraz też są jakieś dziwne wąty do niego. Chciałbym jedną rzecz uswiadomić. To jest PRYWATNE forum

PRYWATNE
nie państwowe

To admin i ewentualnie moderator/moderatorzy ustalają reguły i decydują o kształcie forum. Mogą to robić demokratycznie, ale nie muszą. Trochę sam moderuję na forum anglojęzycznym i tam jak admin podejmuje jakąś decyzję związaną z forum, to albo konsultuje ją z tylko z moderatorami, albo podejmuje ją sam. I zwykle nie tłumaczy się na forum. I nikt nie ma do niego/nas pretensji (no, może poza zbanowanymi spamerami i innymi po*****), nawet jeśli są zamykane jakieś wątki, które nie są zgodne z "duchem forum", jak mawia admin (np. tematy polityczne).

Bo tak naprawę, czy forum ma taki czy inny wygląd, takie czy inne opcje, nie przeszkadza w dyskutowaniu o boksie. A do tego zostało stworzone.

Mam takie same zdanie na temat tego całego zamieszania i nowego forum.
Slade jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

« - | Niestety..... »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania