boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Narożnik (http://www.boxing.pl/forum/naroa-nik/)
-   -   Pytania (http://www.boxing.pl/forum/naroa-nik/12812-pytania.html)

KoooRek1429 30-12-10 00:48

Pytania

Czy będziesz wstanie zjawić się 01-22-2011?
Możesz zmienić swój stan obecności kiedykolwiek przed 01-22-2011 23:59.

Co to jest? Pojawia się przy każdej zapowiedzi walki. Co to, na co komu, po co, czemu? :P

AdIPOL 30-12-10 01:17

Chyba chodzi o to czy ktoś pojawi się na walce ;D Jeśli tak to można zaznaczyć :D
Ludi Ci powie on się tym zajmuje heh ;)

KoooRek1429 01-01-11 01:06

Ludi powiedz mi, poczciwy warmiaku :) :P

ludi14 04-01-11 22:22

Drogi Kornelu (chiałem ostródzianinie, ale nie wiem czy poprawnie)

Nie wiem dlaczego tak jes,t musisz wodzów Marcina i Adriana spytać, ja jestem tylko od uzupełniania.Chociaż kalendarz jeszcze za byłego wodza, Czuby był.

KoooRek1429 05-01-11 00:13

Wiem gdzie czuba mieszka, może zrobimy mu wpad na chatę :D:D:D

Ciekawe ile razy mnie jeszcze odwołają...

Marcinie i Adrianie, WTF? :P

- Tak, ostródzianin to poprawna forma.

ludmiła 03-10-13 10:27

[QUOTE=KoooRek1429;289753]Wiem gdzie czuba mieszka, może zrobimy mu wpad na chatę :D:D:D

Ciekawe ile razy mnie jeszcze odwołają...

Marcinie i Adrianie, WTF? :P

Jeszcze wiele razy odwołają...ciekawe dlaczego tak robią?? Wie ktoś moze??

Krystian Sander 26-06-14 14:13

Panowie, dlaczego nie ma na tym forum jednego osobnego tematu traktującego o danej zbliżającej się walce, a dyskutuje się głównie w newsach? Niebawem walka Kliczko vs Pulew - nie byłoby wygodniej i czytelniej dyskutować o tej walce w jednym konkretnym temacie niż kilku innych (boks zawodowy na świecie się do tego nadaje)? Ciężko wówczas o ciągłość dyskusji...

Literatt 26-06-14 14:29

Jak dla mnie to jest spowodowane tym, ze jest tu kilku redaktorow(co jest akurat zajebiste) i kazdy chcialby napisac cos o nadchodzacych walkach od siebie. Nawet jak dotyczy to jednej i tej samej walki, to zawsze newsy sie roznia i poruszaja inne poboczne tematy zwiazane z dana potyczka. Przynajmniej ja tak to widze.
Jak bedzie jeden glowny temat, to jaki sens mialoby pisanie innych, oddzielnych newsow o tej samej walce? To nie konkurencja, gdzie nie bylo ani jednego redaktora(!) na cale forum, a my zakladalismy jeden konkretny temat np. "Cotto-Mayweather" i juz na miesiac przed walka i kazdy ostro zaczynal dyskusje wrzucajac wszystko do jednego wora.;)

Rockefeller 26-06-14 14:48

Temat danej walki moze zrobic kazdy uzytkownik majacy minimum 100 postów na tym forum. Kiedys bylo tego bardzo duzo, dzisiaj wygodniej jest pisac o walce w newsach. Z tego co widze :)

Black Dragon 26-06-14 18:15

A ja nie widzę problemu żeby ktoś założył temat tej walki a obok mogą pojaiwać sie newsy. Tak już często bywało niemniej nikt nie jest wyrywny bo jedna walka cieszy sie większą popularnością inna mniejszą. Sander nie ma problemu chcesz to zawieś temat w dziale boks zawodowy na świcie i lecimy. Tylko zaznacz w tytule ze to temat gdzie toczy sie główna dyskusja związana z ta walka. Chyba ze chce cie to ja zaraz założe.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:29.