boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Kulturystyka (http://www.boxing.pl/forum/kulturystyka/)
-   -   Trening na siłowni (http://www.boxing.pl/forum/kulturystyka/5805-trening-na-sia-owni.html)

IMT 05-08-09 15:48

Trening na siłowni

W dziale trening jest juz temat dotyczacy "treningu", ale on odnosi sie bardziej do boksu, wiec w tym temacie bedziemy dyskutowali o treningu na silowni we wszystkich innych aspektach niz trening bokserski.
Bokser

Powiem wam, ze bardzo czesto jak ktos jest chudy to potrafi b.dużo zjeść.
Znam jednego typka który ma z 185cm, wazy okolo 70kg.. a potrafi np zjeść 10 czisburgerów, albo całego dużego placka

Vittek 06-09-09 22:16

Cytat:

Napisał IMT (Post 244320)
Powiem wam, ze bardzo czesto jak ktos jest chudy to potrafi b.dużo zjeść.
Znam jednego typka który ma z 185cm, wazy okolo 70kg.. a potrafi np zjeść 10 czisburgerów, albo całego dużego placka

ja zanim poszedlem na silownie i nie wziolem sie za siebie tez potrafilem zjesc duzo a mialem 185 i 67 kg :) hehe poszedlem na silownie i po 7 miesiacach mialem juz 87 Kg ;) ale jadlem za 10 i ciwczylem systematycznie :)

gnianignian 06-09-09 22:27

zrobiles 20 kg w 7 miesiecy?
mozna i tak hehe

Vittek 06-09-09 23:16

Cytat:

Napisał gnianignian (Post 245749)
zrobiles 20 kg w 7 miesiecy?
mozna i tak hehe

tak zrobilem 20 Kg w 7 mieiscy:) bez zadnych odzywek i sterydow:) z 29/30 poszlo mi na lapie w te 7 mieisecy do 36,6 cm :) obecnie mam 41 ;)

kubakj 07-09-09 09:12

Cytat:

Napisał Vittek (Post 245755)
tak zrobilem 20 Kg w 7 mieiscy:) bez zadnych odzywek i sterydow:) z 29/30 poszlo mi na lapie w te 7 mieisecy do 36,6 cm :) obecnie mam 41 ;)

JA jak dobrze pamietam tez przylozylem z 10kg w pare miesiecy, ale masy nie robilem jakos specjalnie.

Vittek 07-09-09 10:43

Cytat:

Napisał kubakj (Post 245762)
JA jak dobrze pamietam tez przylozylem z 10kg w pare miesiecy, ale masy nie robilem jakos specjalnie.

ja robilem na silowni mase typowo:) hehe ja bylem mega szczypiorem 67 kg przy wzroscie 185 cm to jest maslo stanoczwczo hehe :) ale dla cchacego nic trudnego:)

Black Dragon 07-09-09 11:22

Ja tez jak zaczalem silke to skoczylem w ciagu pierwszych 10 miesiecy o ponad 15 kg bez odzywek ale cholerne rozstepy mi sie porobily

Vittek 07-09-09 13:30

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 245770)
Ja tez jak zaczalem silke to skoczylem w ciagu pierwszych 10 miesiecy o ponad 15 kg bez odzywek ale cholerne rozstepy mi sie porobily

oj tez mam rozstepy niestety ale pojde osbie po kremik i zejda:)

gnianignian 07-09-09 16:16

jak zrobiles 20 kg w 7 miesiecy to masz chyba kratery a nie rozstepy :p
no i jakosc tej masy tez musiala byc conajwyzej srednia.
Chyba lepiej budowac sie powoli zeby organizm mial czas sie przyzwyczaic do nowej wagi.

Dies 07-09-09 18:18

Cytat:

Napisał gnianignian (Post 245778)
jak zrobiles 20 kg w 7 miesiecy to masz chyba kratery a nie rozstepy :p
no i jakosc tej masy tez musiala byc conajwyzej srednia.
Chyba lepiej budowac sie powoli zeby organizm mial czas sie przyzwyczaic do nowej wagi.

Masę niżej jakości można stosunkowo szybko budować. Ale reszta nie nadąża- tzn. ścięgna i układ kostny. (nie wspominając o układzie sercowo naczyniowym i oddechowym) Dlatego ważny jest umiar pracy z ciężarami (nie przeciążanie się), bo inaczej można nabawić się niezłych kontuzji, lub ewentualnie przedwcześnie zużyć stawy. Mięśnie szybko przyzwyczajają się do pracy. Stawy latami.
Poza tym budowanie na okrągło masy jest częstym błędem i w końcu powoduje zastoje.
Warto sezon dzielić na: masę, siłę i rzeźbę. Czyli budowanie, utwardzanie i redukcję. Taki efekt jest bardziej trwały.
Bo panowie, najtrudniej to jest schudnąć i pozostawić masę najwyższej jakości.
Jeśli się zatłuścimy, to te komórki tłuszczowe będą już zawsze. Najwyżej mogą być puste.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.