stare 08-09-09, 23:25   #31 (permalink)
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

mam więcej niż 100 Kg obciazenia stanowczo

a to już wiem o co chodzi z tymi akonami dzięki za rady ogólnie znalazlem na sfd ciekawy trening bardzo skomplikowany ale ciekawy jak Go znajdę to Go wkleję tutaj ale póki co będe cwiczył tym planem co mi bokser podałes jako 1 czyli

pon:KLATKA , TRICEPS

sroLECY , BICEPS

piat:NOGI ,BARKI

a po czasie zmienię na Klata + biceps itp

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

obczajcie ten plan

Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-09-09, 23:40   #32 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Vittek, ja tam się nie chce mądrzyć, bo sztangę w ręku trzymałem ostatni raz 5 lat temu, ale ja też ćwiczyłem tak jak Ty podajesz:
pon: klata tricki
śr: plecy bicki
piatek: barki (ja nóg nie robiłem i był to okropny i bolesny błąd)
były to treningi dobre na początek, długie i strasznie żmudne. Każdy szuka własnej drogi słuchając nie tylko innych, ale głównie swojego organizmu. Po różnych wariacjach powyższych treningów doszedłem do wniosku, że najlepiej dla mnie trenować systemem: trenning - dzień wolny - trening - wtedy wychodzi w jednym tygodniu 4 treningi, w kolejnym 3. Skróciłem czas spędzany na siłowni do 60 minut, zmniejszyłem ciężary, zwiększyłem intensywność i bardzo dbałem, o prawidłową formę ruchu w trakcie wykonywania ćwiczenia. Poza tym wmówiłem sobie, że mam za chude ręce, więc wrzuciłem je w priorytet i poświęciłem im osobny trening. Razem robiłem bicki, tricki(super serie wykonywałem) i przedramiona - cała energia, agresja i siła szła w te grupy mięśniowe. Nie forsowałem się natomiast robiąc klatkę, plecy i barki(co nie znaczy, że olewałem te grupy mięśniowe). Plecy robiłem z barkami, a klatkę, jak mi się chciało z brzuchem lub nogami. Zwiększyłem obwód ramion ze 3,5 cm i o dziwo(!) poprawiłem barki, przy zachowaniu klatki i pleców na poprzednim poziomie. Dla mnie zadziałało.
Potem zmieniłem ćwiczenia: robiłem klatkę z tricem, barki z bicem, plecy same w zależności od chęci z nogami lub brzuchem. Ale nigdy nie zmieniłem częstotliwości treningów.
bartezz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-09, 00:04   #33 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał bartezz Zobacz post
Vittek, ja tam się nie chce mądrzyć, bo sztangę w ręku trzymałem ostatni raz 5 lat temu, ale ja też ćwiczyłem tak jak Ty podajesz:
pon: klata tricki
śr: plecy bicki
piatek: barki (ja nóg nie robiłem i był to okropny i bolesny błąd)
były to treningi dobre na początek, długie i strasznie żmudne. Każdy szuka własnej drogi słuchając nie tylko innych, ale głównie swojego organizmu. Po różnych wariacjach powyższych treningów doszedłem do wniosku, że najlepiej dla mnie trenować systemem: trenning - dzień wolny - trening - wtedy wychodzi w jednym tygodniu 4 treningi, w kolejnym 3. Skróciłem czas spędzany na siłowni do 60 minut, zmniejszyłem ciężary, zwiększyłem intensywność i bardzo dbałem, o prawidłową formę ruchu w trakcie wykonywania ćwiczenia. Poza tym wmówiłem sobie, że mam za chude ręce, więc wrzuciłem je w priorytet i poświęciłem im osobny trening. Razem robiłem bicki, tricki(super serie wykonywałem) i przedramiona - cała energia, agresja i siła szła w te grupy mięśniowe. Nie forsowałem się natomiast robiąc klatkę, plecy i barki(co nie znaczy, że olewałem te grupy mięśniowe). Plecy robiłem z barkami, a klatkę, jak mi się chciało z brzuchem lub nogami. Zwiększyłem obwód ramion ze 3,5 cm i o dziwo(!) poprawiłem barki, przy zachowaniu klatki i pleców na poprzednim poziomie. Dla mnie zadziałało.
Potem zmieniłem ćwiczenia: robiłem klatkę z tricem, barki z bicem, plecy same w zależności od chęci z nogami lub brzuchem. Ale nigdy nie zmieniłem częstotliwości treningów.

też czuję że ten trening mi duzo zajmie ale nie ma co się opierdalac dam radę do lutego będe cwiczył tym planem co zmienił mi bokser a od lutego bede robil ten plan co wam podalem link

stare 09-09-09, 00:44   #34 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Vittek rozpisz cwiczenia, np klatka wyciskanie 3 serie 12-8-6 powt, rozpietki 3 serie po 12 powt. Interesuje mnie ilosc serii i cwiczen jakie chcesz wykonywac.

Taszun ile za taki rowerek jaki tam stoi w pokoju?
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-09, 09:28   #35 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Pon: Klatka +Triceps

4 serie na ławce płaskiej (od 6 do 12 powt)
4serie na ławce skośnej w dół (6-12)
4 serie na ławce skośnej w gore (6-12)

3 serie rozpiętek (1 seria na ławce płaskiej 1 na ławce skośnej dół 1 na ławce skośnej góra)

Triceps:

cwiczenia na lince 3 serie od 6-9 powt

wyciskanie za głowa hantla 3 serie 6-9 powt

Sroda : Plecy Biceps

przyciąganie do siebie drążka na wyciągu 3 serie (6-12 powt)

przyciąganie drążka w wąskim uchwycie do brzucha 3serie (6-12 powt)

wiosłowanie hantlem (6-9powt) 3 serie

to cwiczenie na motyla sztanga oparta w kacie i podnoszenie do klatki tez 3 serie (6-10 powt)

cwiczenie na kaptury wznosy sztangi w górę (szrugsy) 3 serie po 10 razy

wznosy hantli 3 serie po 10 razy

Piątek: Nogi Barki

Nogi:Cwiczenia na ławeczce podnoszenie nog w gore na ławce (3 serie po 6-12 powt)

przysiady z sztanga 3 serie (6-9 powt)

i jeszcze jakies cwiczenie na lydki sobie dodam tez 3 serie

Barki: podnoszenie sztangi za głową 3 serie 6-9 powt

wznosy ramion w górę hantlami 3 serie 6-9 powt

wznosy ramion hantlami ale na tylny akon 3 serie 6-9 powt

zapomniałem dodac biceps

unoszenie ramion w oparcie ościane sztangą łamaną 4 serie od 6 do 10 powt

podnoszenie hantla na modlitewniku 3 serie 6-10 powt (tu po czasie zamienie na sztange łamaną)

podnoszenie hantla w oparciu o kolano 3 serie 6-10 powt

stare 09-09-09, 11:39   #36 (permalink)
champion

Domyślnie

Bokser to badziewie to nie moje. Pode mna za dlugo by nie popracowal taki shit.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-09, 20:51   #37 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

i jak bokser?? na triceps bede robil uginanie ramion do czola sztanga lezac a na bicka zamist robic w opraciu o kolano bede robil chwyt mlotkowy albo poprostu dodam chwyt młotkowy

stare 09-09-09, 22:38   #38 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Vittek na spokojnie, dziewczyna u mnie jest i nie mam czasu sie tu rozpisywac.
Tak na szybko co mi sie nie do konca podoba w twoim planie, po kolei:

klatka - robisz az 15 serii, moim zdaniem 12 wystarczy, po 3 serie kazdego cwiczenia, mam nadzieje ze nie robisz az 9 serii wyciskania ze sztanga? Wyciskanie glowa w dol zamienilbym pompkami na poreczach, natomiast wyciskanie na plaskiej i skos glowa w gore stosowalbym zamiennie sztange/sztangielki. Np robisz 3 serie wyciskania sztangi glowa w gore, 3 serie wyciskania sztangielek na plaskiej, 3 serie pompek na poreczach, 3 serie rozpietek (raczej na skosie glowa w gore). Masz porecze?

triceps i biceps - triceps to miesien dwukrotnie wiekszy od bicepsa, a robisz tylko 6 serii, przy 9 na biceps. Na kazda z tych grup proponowalbym 3 cwiczenia po 3 serie w kazdym. Wejdz w atlas cwiczen online i dobierz cwiczenia na triceps tak, aby uwzglednic rozwoj wszystkich trzech glow (dluga, boczna i przysrodkowa, jak sama nazwa wskazuje "tri")

plecy - czemu nie robisz podciagania ani martwego ciagu? Co to za cwiczenie "wznosy hantli"? Nie spotkalem sie z takim okresleniem.

nogi - przysiady dalbym na sam poczatek, oczywiscie poprzedzone solidna rozgrzewka (w sumie nie powinienem o tym pisac), a na dobicie prostowanie i uginanie nog na laweczce. Przysiady 4 serie, prostowanie i uginanie po 3 serie.

barki - osobiscie wole wyciskanie z przodu, a nie za glowe, ponoc mniej kontuzjogenne, i jakis naturalniejszy wydaje mi sie ten ruch, ale o gustach sie nie dyskutuje.
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-09, 22:47   #39 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bokser Zobacz post
Vittek na spokojnie, dziewczyna u mnie jest i nie mam czasu sie tu rozpisywac.
Tak na szybko co mi sie nie do konca podoba w twoim planie, po kolei:

klatka - robisz az 15 serii, moim zdaniem 12 wystarczy, po 3 serie kazdego cwiczenia, mam nadzieje ze nie robisz az 9 serii wyciskania ze sztanga? Wyciskanie glowa w dol zamienilbym pompkami na poreczach, natomiast wyciskanie na plaskiej i skos glowa w gore stosowalbym zamiennie sztange/sztangielki. Np robisz 3 serie wyciskania sztangi glowa w gore, 3 serie wyciskania sztangielek na plaskiej, 3 serie pompek na poreczach, 3 serie rozpietek (raczej na skosie glowa w gore). Masz porecze?

triceps i biceps - triceps to miesien dwukrotnie wiekszy od bicepsa, a robisz tylko 6 serii, przy 9 na biceps. Na kazda z tych grup proponowalbym 3 cwiczenia po 3 serie w kazdym. Wejdz w atlas cwiczen online i dobierz cwiczenia na triceps tak, aby uwzglednic rozwoj wszystkich trzech glow (dluga, boczna i przysrodkowa, jak sama nazwa wskazuje "tri")

plecy - czemu nie robisz podciagania ani martwego ciagu? Co to za cwiczenie "wznosy hantli"? Nie spotkalem sie z takim okresleniem.

nogi - przysiady dalbym na sam poczatek, oczywiscie poprzedzone solidna rozgrzewka (w sumie nie powinienem o tym pisac), a na dobicie prostowanie i uginanie nog na laweczce. Przysiady 4 serie, prostowanie i uginanie po 3 serie.

barki - osobiscie wole wyciskanie z przodu, a nie za glowe, ponoc mniej kontuzjogenne, i jakis naturalniejszy wydaje mi sie ten ruch, ale o gustach sie nie dyskutuje.

bokser to na klatke bede robil 3 serie sztanga na skos gora skos dol i plaskiej i to wystarcyz?? ok dodam cwiczenie na trica jeszcze

jak nie robie 9 serii wyciskania ze sztanga ? robie sztanga 4 serie na płaskiej 4 na skosach to zle? sztanga tylko wyciskac na płaskiej?

"mam nadzieje ze nie robisz az 9 serii wyciskania ze sztanga?"

o co chodzi dokladniej?

kurde ja juz nie wiem czytam na forach itp i kazdy pisze co innego jak czytam trening na klate no bez kitu kazdy co innego :/ sam juz nie wiem ja to robilem 4 serie sztanga na płaskiej na skosie dolnym i gornym do tego rozpietki na płaskiej na skosie dolnymi gornym i mi sie wydawalo ze jest ok ale widze ze wiara prawie wogole nie robi skosu w dół nie wiem dlaczego ?:/ wez mi napisz bokser jak Ty bys robił klatke nei mam poreczy do pompek ani bramy mam tylko ławeczke sztange i hantle .

bokser wogole zauwazylem ze malo kt orobi skos w dół na ławeczce przewaznie robia wyciskanie sztangi na palsko i w gore hantlami a dołu nbie robią d laczego? jak wg Mnie dolne partie Klatki sa bardzo wazne i by mi na nich zależalo ale wiara pisze ,że jest to zbedne robienie skosu w dół

stare 10-09-09, 11:50   #40 (permalink)
bum

Domyślnie

vitek malo osob robi wyciskanie skosem w dol przede wszystkim dlatego ze w niewielu silowniach tak naprawde sa lawki to umozliwiajace, po za tym jest to cwiczenie szalenie niedoceniane.
jak zaczynasz swoja przygode z silownia to rob se po prostu 4x plaska 4xskos 4xrozpietki. pamietaj o tym zeby modyfikowac co jakis czas trening ( cwiczenia, szerokosc uchwytu, przerwy pomiedzy seriami, ilosc powtorzen itd ) po za tym nie 3maj sie kurczowo sztangi, dobrze ci zrobi tez wyciskanie sztangielek
el_barto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania