stare 15-02-06, 09:53   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Doping

No to robimy ankiete która chciał SPOX ciekawe jakei beda wyniki, napsizcie myslicie na temat koksow, ja uwazam ze nei sa az tak szkodliwe jak sie je dobrze poda (czyli za jakies 300zł) to wszystko bedzie dobrze

Cinek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 10:06   #2 (permalink)
Rookie

Domyślnie Re: Doping

Cytat:
Napisał Cinek
No to robimy ankiete która chciał SPOX ciekawe jakei beda wyniki, napsizcie myslicie na temat koksow, ja uwazam ze nei sa az tak szkodliwe jak sie je dobrze poda (czyli za jakies 300zł) to wszystko bedzie dobrze
Pierdolenie o Szopenie. Jak to nie sa szkodliwe.Gdyby nie byly szkodliwe to bylyby legalne. Nie ma to jak regularnie cwiczyc i miec dobra dietke.
K.P. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 13:07   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

dietka i do tego jakies odzywki to podstawa,a sterydy byly,sa i pewnie beda szkodliwe zawsze!
nate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 17:26   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Sa legalne! Prawo polskie ci nic nei zrobi za posiadanie! Tylko jak sie dopinguejsz przed zaodami to inna sprawa. Szkodliwe ?
Przykłąd:
testosteron suspension powoduje ginekomastie
a podany z innym sterydem np. Winstrol chamuje skutki uboczne tescia!
Deca - uwadnai stawy nie meisnei przezco mozna lepiej cwiczyc miesnie a nie stawy...
Witaminy zioła i minerały moga skutecznie zlikwidowac wszystkei skutki uboczne poza jednym - szybsza smierc umrzesz 5-10 lat szybciej ale za to jak to zycie mozesz przezyc.

stare 15-02-06, 17:31   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Cinek
Człowieku wez sie puknij w głowe :? :? Ile ty masz lat :? :?

Added after 3 minutes:

Cytat:
Napisał Cinek
Witaminy zioła i minerały moga skutecznie zlikwidowac wszystkei skutki uboczne poza jednym - szybsza smierc umrzesz 5-10 lat szybciej ale za to jak to zycie mozesz przezyc.
No jak moge przezyc :?: Stary ja wole zyc 10 lat dłuzej niz byc sztucznie napompowanym Tobie to tylko skoksowane ciało imponuje widze
Robert E. Lee Prewitt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 17:32   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał nate
dietka i do tego jakies odzywki to podstawa,a sterydy byly,sa i pewnie beda szkodliwe zawsze!
A czy bez jakis odzywek(seplementow) moze osiagnac rownie dobre wyniki ?
clay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 17:39   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Cinek
Sa legalne! Prawo polskie ci nic nei zrobi za posiadanie! Tylko jak sie dopinguejsz przed zaodami to inna sprawa. Szkodliwe ?
Przykłąd:
testosteron suspension powoduje ginekomastie
a podany z innym sterydem np. Winstrol chamuje skutki uboczne tescia!
Deca - uwadnai stawy nie meisnei przezco mozna lepiej cwiczyc miesnie a nie stawy...
Najwyrazniej bierzesz sterydy i w związku z tym za wszelka cene probujesz dociec ze sa nieszkodliwe... BZDURA!!! Prosze bardzo, jesli bierzesz to swinstwo to ciekawe co powiesz za klika lub kilkanascie lat? Bedziesz krzyczal jaki to ja bylem glupi! Nawet nie wiesz jak to gowno niszczy wątrobe, skutki wychodza po latach! Ja nigdy nie bralem takiego swinstwa i nigdy napewno nie wezme, SAMA NATURA i to sposob na sukces w ostatecznosci jakies odzywki poniewaz one nie sa szkodliwe.Odradzam wszystkim dopingowe srodki, jesli masz jakis kompleks zalatw to w inny sposob Cinek, mam nadzieje ze nie miales kontaktu z sterydami, uwierz mi bedziesz tego bardzo zalowal.

Added after 1 minutes:

Cytat:
Napisał clay
Cytat:
Napisał nate
Jest ciężej, da sie ale to zalezy tez od twojej genetyki.
Brykol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 19:05   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał clay
Cytat:
Napisał nate
dobrze ulozona dieta do twoich potrzeb,odpowiedni trening + jakies odzywki i efekt murowany
nate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 19:07   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Brykol

Cytat:
Napisał clay
Cytat:
Napisał nate
Jest ciężej, da sie ale to zalezy tez od twojej genetyki.
Nie da sie, i nie ma na to najmniejszych szans.
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-06, 19:13   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Co ty... ja dopiero mam 2 cykl kreatynowy od dzis monohydratem ciagle, nigdy nie widzialem koksow nawet na oczy tylko w internecie. Mam 15 lat i nie wierze ze jak bym wzial jakis koks teraz to nci bym nie bylo w przyszlosci ale jak sie ma ponad 25 lat to koks tak nei zaszkodzi.
(ktos zaglosowal ze bral...) i w sumei tez chcialbym cos wziasc za 8-10 lat np. Dece słabo androgenne i silnie anabloiczne, ten kto zaglosowal napewno nie jest "mutantem" jezel irzeczywiscie zrobil co jest napsiane w ankiecie i moze nawet wyjsc mu to na zdrowie.

PS
Nie jestem koksem, poprostu duzo na ten temat wiem, keidys chcialem zajac sie dilowaniem tym bo typowa amatorka bbierze gowna np. metka + tesc albo omka + tecc, albo wbijaj co popadnie,
tak nie mzoe byc! Macie racje typowy koks wbija i zre gowna "potem ma spadki a fajnei bylo to se jeszcze raz zajebie" i tak w kolko i sami sie oklamuja ze to nei szkodliwe ze sie nie puchnie, znam jednego co dopiero uwierzyl ze drugi koks ma wszytko powiekszone w srodku dopiero jak on sam mu powiedzial, ja moglem mowic i mowiec nei docieralo...

Ja nei zachecam do wbijania zeby nei bylo!
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania