boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > Inne Fora > Kulturystyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-07-11, 14:16   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie doping a kulturystyka w Polsce

Jak uważacie każdy startujący zawodnik bierze doping?Chodzi mi np o mistrostwa Polski .I takich zawodników jak Piotr Głuchowski ,Radosław Słodkiewicz,Tomek Pabiniak itp.Czy uważacie że do takiej masy mieśniowej można tojść bez dopingu?

tpwc1313 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-11, 14:27   #2 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

a pozniej sciagnij sobie CALY film i zobacz jak w zawodowym sporcie biora futbalisci, basebalisci, koszykarze, plywacy, silacze, bokserzy etc. bedziesz w szoku. Nie wiem czy kazdy z ludzi ktorych wymieniles cos bral, ale sterydy to powszechne zjawisko w niemal kazdym sporcie.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-11, 14:55   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Oglądałem ten film.Szkoda że tak jest ale cóż ,wszyscy biorą .Aktorzy do roli np Brad pitt do Troji .itp Ci co graja w reklamach i każdy olimpijczycy nawet.Ale właśnie mi chodziło o kulturystyke Polską.Ale sądze że raczej napewno biorą.

stare 10-07-11, 19:48   #4 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Ja mysle, ze oni tak urosli od tych odzywek ktore reklamuja
Sprobuj zdobyc i utrzymac 90 kg na niskim poziomie bf (jak masz w granicach 180 cm). A co dopiero przy takim wzroscie wazyc grubo ponad 100 w formie startowej? Nierealne. Nie potepiam brania dopingu, ale nie dziw sie ze zaden zawodnik nie chce o tym glosno mowic, bo maja oczywiste powody.

A Slodki o ile dobrze pamietam mial dyskwalifikacje, tylko nie jestem pewien czy to byl raz czy nawet dwa :D

Zwykli chlopacy czesto biora cos nawet o tym nie wiedzac. Mowie o ludziach ktorzy kupuja cos bo dziala na kolegow, a nawet nie czytaja etykiet. Teraz ph sa w wiekszosci "supli", w sklad wchodzi kilkanascie albo wiecej skladnikow o dziwnych nazwach, jak chcesz sie czegos dowiedziec to trzeba googlowac. Ale nawet jak zadasz sobie trud, sprawdzisz w necie co jest co, okazuje sie ze pod nazwa 1-3costamcostam kryje sie ph, to ciebie to nie martwi. Przeciez Andrzej bral i czul moc, wzial pare kg wiecej na klate, spuchla mu reka o 0,5 cm i nie ma lipy, to nic ze pozniej przez pare miesiecy (do nastepnego razu) nie zrobi postepu :D A tak w ogole mozna to legalnie kupic (w stanach) czyli musi byc bezpieczne Potem czyta sie ze zdziwieniem na forach, ze mlody teoretycznie zdrowy facet jak rano ma namiot to jest swieto. Szczegolnie ostatnio sporo czytalem, ze dzieki DAA wielu osobom wrocil "namiot" po dlugim czasie, troche to smutne.

Zawodnikow rozumiem, ale zeby lepiej wygladac na plazy to nie widze sensu tego blednego kola.
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-11, 21:42   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Wiesz ja właśnie napewno niechce brać dopingu.Ale niechce uprawiać sportu rekreacyjnie.Chcę rywalizowac i osiągnąć coś znaczącego.Ale właśnie niewiem czy jak bym się zdecydował na kulturystyke to bym musiał stosować doping.No ale chyba tak.Boksem zawsze się interesowałem no ale dopiero teraz zaczne treningi .Ja też uważam że stosowanie dopingu nie uczeszczajac w roznych zawodach jest bez sensowne.

stare 22-01-18, 13:40   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Temat stary, ale na przestrzeni lat sporo się zmieniło. Kiedyś to był temat tabu, głównie po to, żeby firmy suplementacyjne mogły wciskać kity amatorom, że od białka i kreatyny zrobi się 110kg masy mięśniowej przy niskim procencie tłuszczu. Teraz ludzie zdają sobie sprawę z tego, że takie ilości mięśni można zrobić wyłącznie na bombie (a i do tego trzeba odpowiedniej diety, treningu i genetyki), więc sporo zawodowców nie ukrywa, że biorą. Jest jeszcze co prawda kilku "fake-natty" chłopców, ale dużo osób z nich ma polewkę, więc raczej siedzą cicho.
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-18, 22:11   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Przykro stwierdzić ale prawdziwego dopingu to kulturystyka nidgy nie widziała, naprawdę. Brak zorganizowanych grup, jak przychodza to chyba same pikniki, spiewy pożal sie boze a oprawy? Panie daj pan spokoj. Nie dziwie sie ze ludzie wciaz o tym gadana ale od samego pierdolenia sytacja sie nie poprawi. Odbiór.

Ps jajogłowi czego sie nie dotkna to spierdola
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-18, 21:50   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Kazdy kulturysta bierze, kiedys pracując za młodu jeszcze w hotelu miałem okazje pogadac z kulturystą z UłeSEJ i pytałem go o jakies "odżywki" w porządku był nie sciemniał mówił szkoda kasy, na start bierz meta + deka xD a co do sportowców dalej idąc pamietam jak u kumpla sprintera w szkole sportowej w sredniej połowa klasy się kuła, młodzi sportowcy po 16 lat a co dopiero zawodowcy.
Tankerek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-02-18, 22:44   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Panie koksować bez wyngli i bialaczki? To jak se w dupe fajerwerki wsadzić z lidla i myśleć ze sie bierze udzial w programie kosmicznym xd
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-02-18, 16:21   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

a po co wyngle i białaczka sebixy robią formę na wodzie z parowek
Tankerek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania