stare 30-01-12, 17:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Rollins

Panowie, transparentnie ogłaszam, że użytkownik Rollins został tymczasowo zbanowany. (O ile to działa, nigdy jeszcze nikogo nie banowałem)

O ironio, kiedy część osób skarżyła się dla mnie na treść i formę jego wypowiedzi, nie podejmowałem żadnych kroków, bo uważałem, że wolność ponad wszystko.

Jednak z wolności trzeba umieć korzystać. Rollins mimo bardzo szerokiego jej spektrum nie umiał z niej korzystać, i od pewnego czasu przekraczał granice.

Jechanie w temacie "przywitaj się" po nowo zarejestrowanych, totalnie nieuzasadnione wulgaryzmy, które mają racje bytu w pewnych sytuacjach, ale nie jako przecinki. Agresywny ton wobec wszystkich i wobec wszystkiego. Wreszcie w temacie o nowym rywalu dla Wawrzyka, który jako całość jest wylewaniem pomyj na Wasilewskiego. Napisałem wyraźnie:

Cytat:
Napisał Wiechu
Panowie krytyka, krytyką, ale ja tutaj widzę powoli przekroczenie pewnej granicy dopuszczalności. Szczególnie, że chodzi o nasze podwórko i ludzi, którzy jakoś tam nas reprezentują, dajcie na looz z tą pociskową ornamentyką bo przyjdzie taka konieczność żeby usuwać co poniektóre posty.
Po czym przychodzi Rollins stwierdzając w poście, w którym ani jedno słowo nie miało merytorycznego zabarwienia, że Wasilewski się totalnie skompromitował i przyrównuje go do gówniarza. Będąc konsekwentnym z niesmakiem (bo nie lubie robić czegokolwiek co mozna zakwalifikować jako cenzurę) usuwam posta. Rollins wkleja go ponownie, usuwam go więc znowu i zostawiam mu wiadomość na privie, żeby dał sobie spokój, bo nie ma to żadnego sensu i jest wyłącznie szkodliwe.

Wkleja go więc ponownie stwierdzając, że jestem żałosny, wchodzę Wasilewskiemu w dupę napisał jeszcze, że
Cytat:
Chcecie być ciotami, wasza sprawa.

Ale nie wymuszajcie tego na innych, poprawne politycznie pajace
i on będzie cały czas wklejał te posty, a bana ma "W Ch*ju".

No więc ma bana, nie wiem gdzie, ale albo chłopak ochłonie i nie będzie srał na dywanie Boxing.pl, albo będziemy musieli wyprosić go na stałe za drzwi.

To forum ma być niezależne, obiektywne i z dużym polem do swobody wypowiedzi. Jednak są pewne ekstrema, przy zaistnieniu których trzeba interweniować. Nie jest to przyjemna rzecz, z zasady jestem przeciwny banom czy kasowaniu postów, no ale są pewne wyjątki, to jest właśnie jeden z nich.
Powyżej wyjaśniłem pokrótce sprawę, żeby nie było niejasności.

I tylko żeby mnie ktoś nie rozśmieszał tym, że jest tu jakaś cenzura a propos negatywnych wypowiedzi w stosunku do tego czy innego promotora. Przejżyjcie tamten cały temat, gdyby coś takiego istniało to on dawno by zniknął.
Ja sam osobiście się nie zgadzam merytorycznie z większością tamtych wypowiedzi, uważam, że są oparte na zbyt powierzchownym spojrzeniu i skupiają się na punktowaniu negatywów, będąc ślepymi na pozytywy. Nie dyskutuje bo po prostu nie mam czasu.

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 17:39   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Domyślnie

Szkoda, gość się wypowiadał bardzo często i w większości z sensem.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 17:44   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Domyślnie

Będzie miał jeszcze ku temu szanse. Ban jest tymczasowy, powiedzmy na tydzień.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 17:59   #4 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Haha to przegapi następną kolejkę z zakładach, małe kuku :D
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 18:49   #5 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Z!D0 Zobacz post
Haha to przegapi następną kolejkę z zakładach, małe kuku :D
To akurat mnie cieszy...coz nie bede go bonil bo ostatnio faktycznie zaczal przeginac
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 18:56   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Żeś się rozpisał Wiechu... Rollinsowi ban należał się od dawna.. mimo mojej do niego sympatii...

Wasilewski powinien być VIPem na tym portalu i tak być traktowany.. My możemy się z sobą zgadzać, bądź nie.. w różnych - dopuszczalnych formach.. ale naszemu promotorowi w naszym kraju należy się szacunek.. podobnie KZ i innym, czynnie zaangażowanym w rozwój tego sportu w Polsce..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 19:18   #7 (permalink)
contender

Domyślnie

Akurat post p. Wasilewskiego był niezbyt merytoryczny i jak już wypowiada się na ten temat to powinien skontrować rzeczowymi argumentami, a nie wypisywać bzdury. A co do Rollinsa, to mi on nigdy nie przeszkadzał, ale cóż, nie moja decyzja .
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 19:28   #8 (permalink)
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Żeś się rozpisał Wiechu... Rollinsowi ban należał się od dawna.. mimo mojej do niego sympatii...

Wasilewski powinien być VIPem na tym portalu i tak być traktowany.. My możemy się z sobą zgadzać, bądź nie.. w różnych - dopuszczalnych formach.. ale naszemu promotorowi w naszym kraju należy się szacunek.. podobnie KZ i innym, czynnie zaangażowanym w rozwój tego sportu w Polsce..
Popieram! ))
Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 20:50   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał punchy Zobacz post
Akurat post p. Wasilewskiego był niezbyt merytoryczny i jak już wypowiada się na ten temat to powinien skontrować rzeczowymi argumentami, a nie wypisywać bzdury. A co do Rollinsa, to mi on nigdy nie przeszkadzał, ale cóż, nie moja decyzja .
Gdzie jest ta dyskusja?
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 21:14   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

« - | - »
Narzędzia wątku