stare 30-01-12, 21:19   #21 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Zamkniecie watku to zamach na demokracje. Chce zeby ludzie sie dobrze wypowiadali neich im sprzedaje dobry towar a nei popeline. Po tylu latach nikt normalny nie kupuje juz kariery Kosteckiego. Ludzie widzieli jak sie skonczyla kariera Bonina i ciagle widza brak wyzwan przed zawodnikami BKP. Na zachodzie kibice dostaja dobre walki, bokserzy podejmuja wyzwania i bija sie z ludzmi potrafiacymi naprawde wiele. I to czesto bija sie na wyjezdzie. Oczywiscie u nas wystarczy ze ktos krzyknie bajke o "prawidlowym prowadzeniu" (to co, to brytyjskie, amerykanskie nie jest prawidlowe? to jakim cudem ich boks przegania nasz o 100 lat swietlnych?) i juz si eusprawiedliwia calkowita kelneriade. Chca dobrych relacji z kibicami? Niech im dadza dobre walki. Nikt nie bedzie marudzil jak nasi zaczna w koncu podnosic rekawice i zajma sie BOKSEM a nie biciem po gebach emerytow i kelnerow.

Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 21:22   #22 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post

Ten człowiek pracuje na rzecz m.in rozwoju boksu w tym kraju...

O czym Ty pisuzesz? Jakim rozwoju? To jest BIZNES obliczony na zarabianie kapuchy a nie wielka pasja. Widac to np na podstawie Wlodarczyka: dopiero jak wyszlo w praniu ze nie da sie zarobic na nim w PL zaczely sie wyjazdy. I ten Green i Tarver nie byl dla nas kibicow, nie byl dla popilaryzacji boksu tylko dla ZYSKU, dla odciecia kuponu. Gdyby nie bylo kasy dalej by byly walki z bezdomnymi Robinsonami i przybledami z Portoryko. Jaka popularyzacja boksu byla gala Wawrzyk - Sidon? Jaka popularyzacja byla walka Sylvin - Bonin? I to nie sa odosobnione przypadki. Zastanow sie Adrian.

stare 30-01-12, 21:23   #23 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Nikt nie zamknął żadnego wątku. Czemu muszę w ogóle mówić takie oczywistości i prostować "fakty", które nigdy nie miały miejsca.

Ad Meritum. Marcin te gale samym swoim istnieniem gwarantują rozwój, po drugie porównaj częstotliwość i rozmach gal Wasilewskiego teraz a tych sprzed kilku lat i powiedz mi, że w pewnych aspektach nie ma rozwoju. Krytykujesz jakość rywali - okej, ale sam czynnik ilości tych gal wpływa na rozwój dyscypliny. Po drugie jakość rywali nie jest stała, nikt nie powie, że Szpilka prowadzony jest bojaźliwie.

Cytat:
Napisał Marcin Zimmerman
ten Green i Tarver nie byl dla nas kibicow, nie byl dla popilaryzacji boksu tylko dla ZYSKU, dla odciecia kuponu. Gdyby nie bylo kasy dalej by byly walki z bezdomnymi Robinsonami i przybledami z Portoryko
A to pomijając to, że nie widzę powody aby śmiać się z bezdomności chyba oczywiste, bez sporego zysku nie organizuje się walk, w których główna atrakcja grupy jest underdogiem.
Po drugie niezależnie od intencji walki się odbyły. Gdyby nie Wasilewski zapewne by się nie odbyły. Intencje mało mnie obchodzą, to jasne, że trzeba godzić chęć zysku z chęcią dawania widowiska. Sama chęć dawania widowiska jest przeciwskuteczna, bokserzy zacznął przegrywać, grupa straci kontrakt, rozpadnie się i już nie będzie komu dawać widowiska. Licza się proporcje.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 21:24   #24 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Oczywiście że nie był... był krytyczny w stosunku do komentarzy, jakie pojawiły się pod adresem jego grupy.. Nie wymagajmy od faceta, że będzie wykładał nam merytorykę w przypadku, gdy jakiś sfrustrowany kibic jedzie po jego grupie.. w sposób .. nazwijmy to TYPOWY.. bo wiemy o co chodzi..
Jak to nie wymagajmy? Marcin Zimmerman podał jasno i dobitnie co mu się podoba, a Awas odpisał w sposób ujmując to delikatnie...niegrzeczny. Na drodze relacji kibic-promotor nie może być tylko klepania się po główkach i słodzenia sobie. Jeśli coś się komuś nie podoba, to może to jak najbardziej opisać, a osoba do której skierowane jest to "zażalenie" ma obowiązek odpowiedzieć mu w rzeczowy sposób nie wspominając przy tym o kopach w dupę itp. Przynajmniej wg. mnie.
punchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 21:31   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Owszem napisalem wszystko wprost i NIKT nie ma prawa sie mnie czepiac ze mam taki a nie inny punkt widzenia. To co ja pisze jest normalne dla KAZDEGO kibica bokserskiego w UK czy USA. Gale BKP sa transmitowane w TV, to nie jest male show ktore ja moge sobie zrobic w restauracji do kotleta. Jesli ktos chce byc szanowany niech szanuje kibicow. Bylem osobiscie na wielu polskich galach, placilem bilety i dokladalem sie do walk. Mam prawo oczekiwac ze to za co place (bezposrednio za bilet czy tez posrednio podnoszac ogladalnosc) bedzie trzymalo pewien poziom.

"Kopanie w dupe" pokazuje brak szacunku do kibicow (podobnie jak robienie kelneriady). Nie jest to pierwszy przypadek gdy ten koles sie tak zwraca do kibica. Inna sprawa kto tu moze kogo w dupe kopnac, bo to ja a nie on mam prawie 50 amatorskich walk na koncie i to ja uczestniczylem w sportach walki jako zawodnik Reasumujac : grozac komus kopem mozna sie zdziwic jak pozniej przyjdzie do realizacji tego co sie obiecalo

stare 30-01-12, 21:49   #26 (permalink)
champion

Domyślnie

nie wiem co dokładnie zrobił Rollins, nie chce mi sie za bardzo czytać tego wątku ale fakt faktem, że to był raczej wartościowy uzytkownik, szkoda
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 21:51   #27 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Jakbyś kubuś przeczytał to by ci tak nie było szkoda, bo ban jest tygodniowy . Oczywiście, jeżeli po odbanowaniu usłyszę bluzgi to chyba nikt nie będzie zdziwiony, że ban się przedłuży.

Ehh.. Marcin i po co ten ostatni akapit...
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 22:08   #28 (permalink)
champion

Domyślnie

A gdzie ja sie smieje z bezdomnosci? Wskazalem ja bo bezdomny nigdy sie nei przygotuje tak jak facet posiadajacy wspaniala opieke promotorska. Robinson nie mial pieniedzy na sparingpartnerow, nie mogl sie normalnie przygotowac. Co to za rywal w ogole? Masakra!

Tak btw bo Adrian pisze "ktos promuje boks, trzeba go szanowac".

No wiec mala analogia. Jestem fanem wloskiej kuchni i sam niezle gotuje. Czesto jadam tez podczas wyjazdow we wloskich knajpach. Czy to znaczy ze jesli zaserwuja mi nieswieze Braciole albo zimna lasange to mam udawac zadowolonego bo "promuja wloska kuchnie" ktorej jestem amatorem? Nie kur#$ - pojde do szefa i go opierd#$% za to ze mi zaserwowal jakies scierwo. Bo to jest biznes i on na tym zarabia. Wiec jesli place w jakis sposob za boks - a jak mowie np kupowalem bilety, robilem ogladalnosc TV - to nie chce miec serwowanych niedogrzanych dan w postaci rozwalania bumow. Chce normalnego uczciwego show. W UK czy USA to jest normalne, ale u nas nabijanie kibica w butelke sie usprawiedliwia pod plaszczykiem "promocji". Jaka promocja? Promocja boksu jest w regionach gdzie sie robi mecze i gale amatorskie, boks zawodowy to biznes a gale to produkty ktore sie sprzedaje i sie na nich zarabia. I TYLE.

stare 30-01-12, 23:18   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Podsumujmy tą ostrą dyskusje..... to bedzie w sam raz:

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-01-12, 07:09   #30 (permalink)
champion

Domyślnie

Marcin, powiem szczerze, że dziwią mnie trochę te Twoje porównania do krajów zachodnich, lepiej rozwiniętych, gdzie boks zawodowy rozwijał się od lat, gdzie telewizje takie jak SKY, ARD, RTL czy inne giganty w boks inwestują i promują. Gdzie przekrój kulturowy zawodników jest tak duży, że nie sprawdzi się jeden to dostaje kopa w dupę i na jego miejsce jest następny. I nie chodzi mi tutaj tylko o boks, bo jest wiele innych ekonomicznych aspektów życia, gdzie jeszcze długo (o ile w ogóle) ich nie dogonimy.

Takiego np. Franka Warrena stać na to żeby kogoś takiego jak Chisorę wysłać na pożarcie do Helsinek, bo mu zalazł za skórę. Podczas gdy w Polsce Chisora byłby talentem na miarę Andrzeja Gołoty.

Drugą sprawą jest to, że odnosisz się tak krytycznie do gal, organizowanych w miejscu gdzie psy dupami szczekają i oczekujesz niewiadomo czego. Kto pojedzie do Raciborza? Ja jakbym miał się tam wybrać, to pomijając już tą nieszczęsną, wiecznie remontowaną Katowicką, to musiałbym chyba o 9 rano wyjechać. A w Raciborzu? Taka gala jest fajnym eventem dla miejscowych i to jest promowanie i popularyzacja boksu, bo może zamiast jeden z drugim pić piwo pod parkiem czy innym sklepie założy rękawice.

Co do zawodników, to ja już dawno przestałem wiązać jakiekolwiek nadzieje z Kosteckim, Hutkowskim czy mam mieszane uczucia co do Wawrzyka, ale mam świadomość, że na naszym podwórku lepszej "mąki" może nie być, a i z tej chleba również nie uświadczymy. Nie każdy będzie mistrzem świata, tacy regionalni zawodnicy też są potrzebni.

Nie widzisz innych kosztownych inicjatyw, takich jak np. wysłanie dwóch zawodników (Szpilka/Wawrzyk) na galę do Las Vegas i pokrycie wszystkich kosztów z tym związanych, a z drugiej strony regionalna gala na zadupiu żeby pozostałym zapewnić aktywność. To sięmniej lub więcej bilansuje.

Owszem można mieć zastrzeżenia, ale trzeba również dostrzegać te lepsze strony (bo jakby tego nie było, to by nic nie było). Ty niestety masz same zastrzeżenia i to mnie trochę razi.
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

« - | matti81 »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania