stare 30-01-12, 20:19   #11 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał punchy Zobacz post
Akurat post p. Wasilewskiego był niezbyt merytoryczny i jak już wypowiada się na ten temat to powinien skontrować rzeczowymi argumentami, a nie wypisywać bzdury. A co do Rollinsa, to mi on nigdy nie przeszkadzał, ale cóż, nie moja decyzja .
Oczywiście że nie był... był krytyczny w stosunku do komentarzy, jakie pojawiły się pod adresem jego grupy.. Nie wymagajmy od faceta, że będzie wykładał nam merytorykę w przypadku, gdy jakiś sfrustrowany kibic jedzie po jego grupie.. w sposób .. nazwijmy to TYPOWY.. bo wiemy o co chodzi..

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 20:38   #12 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

No to teraz już nic nie można powiedzieć na grupę Wasilewskiego, bo zacznie płakać na forum, jeździć po wszystkich krytykach grupy i prosić KZta o interwencje...

Cytat:
Dziwie sie także panu promotorowi ze pozwala na taki poziom dyskusji, pomijając debilne treści, na taka formę wypowiedzi o swoim dobrym znajomym.
Andrzej Wasilewski
No to niech lepiej wszyscy siedzą cicho, poważnie mówię :D
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 20:41   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Panowie, jeszcze żeby była jasność. Rollins dostał Bana, za to czego na stronie już nie ma, więc nie doszukujcie się w tamtym temacie bezpośrednich "dowodów winy". Dostał upomnienie na privie, po czym zaczął spamować wyzwiskami co ostatecznie przesądziło sprawę. Chyba nie oczekujecie, że będę siedział godzinami przed pecetem i kasował czyiś bluzgospamm je*ania wszystkiego i wszystkich? Te Uzasadnienie jest wyrazem szacunku dla całej społeczności Boxing.pl, ale nie należy tego mylić z szukaniem aprobacji.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 20:47   #14 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frazier Zobacz post
No to teraz już nic nie można powiedzieć na grupę Wasilewskiego, bo zacznie płakać na forum, jeździć po wszystkich krytykach grupy i prosić KZta o interwencje...

No to niech lepiej wszyscy siedzą cicho, poważnie mówię :D
Można w cywilizowany sposób powiedzieć praktycznie wszystko. Ale każdy z tutaj dyskutujących, który bierze sprawę na poważnie (więc oprócz oczywistych trolli), a przede wszystkim promotor, który tak czy inaczej posuwa w Polsce boks do przodu zasługuje na jakiś Szacunek. To, że niektórzy dowartościowują się frustrackim pociskiem po osobie, która osiągnęła więcej niż ci cisnący zapewne kiedykolwiek osiągną, jest żałosnym przejawem typowo polskiej mentalności. Mamy szanse, czyta nas, pojedźmy mu, jedyna taka okazja! Żałosne. Krytyka oczywiście, ale nie wyzwiska i pusty merytorycznie pojazd.

Jeżeli uważasz Frazier, ze tamten temat wskazuje na to, że nic nie można powiedzieć na Grupę Wasilewskiego, to znaczy że masz zakłócony proces rozpoznawania polsko-języcznych wyrazów. Cały tamten temat jest esencją wolności do skrajności.

stare 30-01-12, 20:57   #15 (permalink)
champion

Nominowany 68 razy w 28 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie

Ja nie czytalem wpisow wasilewskiego ale nie wiem czego on oczekuje. Serwuje taki towar to mu ludzie tak pisza. Ta gala z Bertino to cyrk, same walki z bumami. Jak sie jest osoba publiczna i serwuje sie show w TV to trzeba sobie zdawac sprawe ze ludzie beda sie wypowiadac. I jak show bedzie dobry to nie bedzie problemow. A jak bedzie shit, to ludzie poczuja ze marnuja czas i ze wciska im sie kit. I reakcje beda jakie beda. Co ciekawe, nie pamietam zeby ktos jechal w necie po dobrych brytyjskich galach. Bo tam jest dobreSHOW i nie ma matchmakingu z kapelusza. Wiecie dlaczego? Bo brytyjski kibic nie da sie oszukac i wciagnac w ogladanie szitu gdzie koles 40-0 walczy z kelnerem 10-30. A u nas jak sie zbuntujesz zeby Ci nie wpychali bubli to jeszcze promotor sie dąsa. ZALOSNE. Polska jest jednak 100 lat za murzynami.
Marcin Zimerman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-12, 20:58   #16 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Jeżeli uważasz Frazier, ze tamten temat wskazuje na to, że nic nie można powiedzieć na Grupę Wasilewskiego, to znaczy że masz zakłócony proces rozpoznawania polsko-języcznych wyrazów. Cały tamten temat jest esencją wolności do skrajności.
No a można?

O ile pamiętam, to ten cały post Wasyla tyczył się głównie Marcina. A nie zauważyłem, żeby on tam pisał jakieś kłamstwa, głupoty czy bezpodstawnie (i w ogóle) obrażał kogokolwiek. Więc z jakiej racji jego posty miałyby być ocenzurowane (wypieprzone)? Bo ktoś tak chciał?

Rozumiem, że Rollins został wypieprzony, rzeczywiście przeginał (luknąłem sobie teraz na te posty), ale jaki cel miałoby usuwanie całej dyskusji?

stare 30-01-12, 21:04   #17 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Żaden post Marcina nie został usunięty ani nawet zedytowany. Co więcej wyraźnie napisałem, że ma prawo do swojej skrajnej opinii (z którą ja sie nie zgadzam), a nie jest tajemnicą, że za sobą nie przepadamy, więc na jakiej podstawie twierdzisz, że "nie można"? (Krytykować) O co w ogóle chodzi?

Rollins nie dostał bana za krytykę, tylko za to, że zaczął publicznie spamować bluzgami po tym jak prywatną wiadomością zwróciłem mu uwagę na niestosowną formę tej krytyki. Tyle.

Oczywiście niektórzy będą doszukiwać się spisków, konspiracji, i tajemniczego "Układu" promotorów, którzy podejmuja decyzję i zarządzają tą stroną. Na zbyt wybujałą wyobraźnie nic nie poradzę.

stare 30-01-12, 21:07   #18 (permalink)
V.I.P

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiechu Zobacz post
Żaden post Marcina nie został usunięty ani nawet zedytowany. Co więcej wyraźnie napisałem, że ma prawo do swojej skrajnej opinii (z którą ja sie nie zgadzam), a nie jest tajemnicą, że za sobą nie przepadamy, więc na jakiej podstawie twierdzisz, że "nie można"? (Krytykować) O co w ogóle chodzi?

O to, że piszesz, że Wasylowi należy się szacunek itd. a płakał żeby zamknąć cały temat, głównie z powodu postów Marcina. Dlaczego osoby trzecie wtrącają się w ogóle do tego o czym ma się dyskutować, a o czym nie? Przecież to jest bez sensu.

stare 30-01-12, 21:14   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Należy mu się szacunek m.innymi za to co robi. A "wtrącać się" czyli wyrażać swoją opinie nawet a propos tego co być powinno, a czego być nie powinno może każdy, robisz to właśnie Ty w tej chwili.

stare 30-01-12, 21:15   #20 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Ludziska.. Rozumiem, że dzisiaj trudno o autorytety dla ludzi młodych.. ale tu tacy ludzie jak promotor mają cieszyć się szacunkiem.. większym, niż ja i mi podobni.. siedzący za klawiaturą mądrale..

Ten człowiek pracuje na rzecz m.in rozwoju boksu w tym kraju... Tak ciężko odróżnić VIP-a od zwykłego Golca...? Proszę, aby była jasność w tej kwestii..
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

« - | matti81 »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania