stare 22-04-12, 10:42   #11 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Literat10 Zobacz post
Santos w najblizszej walce, bedzie walczyl z Frankiem Mirem

Zaraz zaczyna sie UFC. Go Rashad!
dobre zestawienie a Mir może pokusić się o niespodziankę. a potem niech skonfrontują Werduma z Velazquezem, Fabricio wygrywa i walczy o pas ze zwycięzcą Mir - JDS. Takie zachcianki

Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-12, 11:17   #12 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Main event
93 kg.: Jon Jones pokonał Rashada Evansa przez decyzję 3-0 (49-46, 49-46, 50-45)

Główna karta
77 kg.: Rory MacDonald pokonał Che Millsa przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie (2:20 min)
120 kg.: Ben Rothwell pokonał Brendana Schauba przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (1:10 min)
61 kg.: Michael McDonald pokonał Miguela Torresa przez KO (uderzenia) w 1 rundzie (3:18 min)
66 kg.: Eddie Yagin pokonał Marka Hominick przez niejednogłośną decyzję 2-1 (29-28, 28-29, 29-28)

Walki eliminacyje
70 kg.: Mark Bocek pokonał Johna Alessio przez decyzję 3-0 (30-27, 29-28, 30-27)
120 kg.: Travis Browne pokonał Chada Griggsa przez poddanie (trójkątne duszenie rękoma) w 1 rundzie (2:29 min)
77 kg.: Matt Brown pokonał Stephena Thompsona przez decyzję 3-0 (30-27, 30-26, 29-28)
70 kg.: Anthony Njokuani pokonał Johna Makdessi przez decyzję 3-0 (30-27, 30-27, 30-27)
70 kg.: Mac Danzig pokonał Efraina Escudero przez decyzję 3-0 (30-27, 30-27, 29-28)
77 kg.: Chris Clements pokonał Keitha Wisniewskiego przez niejednogłośną decyzję 2-1 (29-28, 28-29, 30-27)
66 kg.: Marcus Brimage pokonał Maximo Blanco przez niejednogłośną decyzję 2-1 (28-29, 30-27, 29-28)
Paweł Sawicki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-12, 11:23   #13 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał The Brown Bomber Zobacz post
Nie widzę Mira w walce z Cigano. Mir ma bardzo dziurawą gardę, co pokazała dobrze choćby walka z Nogueirą, Junior ma jeszcze lepszy boks od Dużego Noga, najlepszy w wadze cięzkiej. Mir jednak jakimś cudem umiał przetrwać bombardowanie Noga i pokusił się o rozstrzygnięcie w parterze. Tak więc najprawdopodobniejszym scenariuszem będzie Junior przez KO/TkO w 1 lub 2 rundzie, jedyną szansą Mira jest przetrwanie piekielnie mocnych ciosów Brazylijczyka, sprowadzenie go na ziemię (co łatwe nie będzie) i założenie techniki kończącej.
ja tam widzę szanse Mira w klinczu, gdzie ostatnio dominował nad rywalami pokazując niezłe judo, mocne zapasy i solidną kontrolę. Ponadto podszkolił się w muay thai, jednak w obawie o jego szczękę nie wróżę mu więcej niż rundy

stare 22-04-12, 16:37   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak ktos nie widzial, to prosze:
Jones vs Evans
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Literatt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-04-12, 17:40   #15 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Domyślnie

Jones będzie drugim Andersonem Silvą, Fedorem Emelianenko czy Georges St - Pierre - jak nie lepiej. On właściwie jest niepokonany, ta jedynka w bilansie to pech.
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-04-12, 15:06   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał The Brown Bomber Zobacz post
Dla Caina Antonio "Bigfoot" Silva na UFC 146 - będzie ciekawa walka. Tym samym Nelson zostaje na razie bez rywala
Wiec moze do Nelsona wystawia Hunta? Robili jakies przymiarki Marka do Santosa, mialby okazje sie wykazac

stare 23-04-12, 17:00   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

Były mistrz UFC w wadze półciężkiej, Rasahd Evans (17-2) ostatniego weekendu nie może zaliczyć do udanych. Zawodnik teamu Blackzilians przegrał przez decyzję z byłym kolegą z klubu, Jonem Jonesem w walce wieczoru gali UFC 145 w Atlancie. Amerykanin za porażkę wini samego siebie i nie wyklucza zejścia do wagi średniej. Oto co miał do powiedzenia po walce.

"Miałem znakomity obóz przygotowawczy, ale czasami tego nie czujesz. Podczas walki miałem momenty, podczas których myślałem, że mogę coś zrobić, ale nie pociągnąłem do końca za spust, kiedy to było potrzebne. Muszę obejrzeć tę walkę jeszcze raz i zobaczyć co zrobiłem źle."

Evans o łokciach, którymi notorycznie nękał go mistrz:

"Myślałem, że uda mi się go dopaść. Czułem, że jego timing jest wyłączony, a on nigdy tego nie robił, więc musiał być zdenerwowany. Później zaczął swoją zabawę dłońmi. kiedy mnie dotykał wiedziałem, że będzie chciał wsadzić łokieć. Chciałem to wyczekać i go obalić, ale za każdym razem mnie trafiał."

"Walka była trudna, jego zasięg był dla mnie frustrujący. Kiedy tylko mnie trafiał, to nie mogłem dać mu po sobie poznać, jak naprawdę odczułem ten cios. To utalentowany zawodnik i ciągle się rozwija, dokładnie tak jak myślałem. Muszę okazać mu szacunek, on jest mistrzem."

"Obalić go nie jest wcale łatwo. Gdybym poszedł do nóg, to bym go dosięgnął, ale nic bym mu nie zrobił. Byłem za mało kreatywny. Jednym z low kicków trafiłem go w kolano i przez to nie mogłem normalnie pracować na nogach."

"Chciałem wywrzeć na nim większą presję, ale nie chciałem pakować się w te jego długie kolana. Próbowałem atakować, kiedy on się tego nie spodziewał, jednak nie udało mi się wyprowadzić wielu kombinacji. Tak właśnie było tej nocy i mogę za to winić tylko siebie."

"Zacząłem robić swoje, ale tak naprawdę to jego front kick wybił mnie z rytmu. Chciałem najpierw popracować nad jego ciałem, a potem nad głową, ale tej nocy nie byłem w stanie tego zrobić. "

Po walce Evans powiedział, że nie wyklucza przenosin do wagi średniej, co może okazać się dla niego nie lada wyzwaniem. Oczywiście można mówić, że wzrostem pasowałby do dywizji rządzonej przez Andersona Silvę, ale nie można zapominać, że zawodnik obecnie trenujący na Florydzie karierę w UFC zaczynał w wadze ciężkiej.

źródło:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

stare 24-04-12, 02:19   #18 (permalink)
prospect

Domyślnie

Roy Nelson vs Gabe Gonzaga

z twittera Dany

stare 24-04-12, 10:16   #19 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Domyślnie

Hendo vs Bones
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-04-12, 11:40   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Dzis Gonzaga raczej nic nie zdziala, nie te lata, nie ten etap kariery

Hendo-Jones, to jest to, choc mimo wszystko na dzien dzisiejszy, nie przewiduje niespodzianki z drugiej strony, nie takie zaskakujace wygrane sie widzialo, wiec mala nadzieja jest

Ja zobaczylbym Rua-Evans, a chyba jest cos na rzeczy, aby w przyszlosci zorganizowac taka walke
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania