boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   K1, UFC... (http://www.boxing.pl/forum/k1-ufc/)
-   -   Armwrestling (http://www.boxing.pl/forum/k1-ufc/14574-armwrestling.html)

Black Dragon 14-11-11 20:02

Armwrestling
 
W sumie nie ma jeszcze takiego tematu a mimo pozorow to rowniez jest zaklasyfikowane jako sport walki. W suie interesuje sie tym od niedawan. a jeszcze krocej trenuje ale nie sadzilem ze to moze byc tak fajna dyscyplina. Moze ktos jeszcze interesuje sie tym sportem to w tym temcie moglibysmy wbijac wyniki poszczegolnych co ciekawszych zawodow.


Poki co w sobote ruszam na amatorskie mistrzostwa Polski:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

To dopiero drugie moje zawody i pewnie dostane po dupie ale trudno raz sie zyje:)

MasterG 14-11-11 23:18

W sumie trafiłem to na ES 2 bodajże i spodobało mi się, ale niestety by trenować to nawet amatorsko to chyba podziękuje.
Widziałem kilka emocjonujących starć a z Armwrestlingiem znowu kojarzy mi się Sylwek Stallone w "Over the top" ;p

Black Dragon 15-11-11 06:56

Taaaaa

Widzialem sie z Cyplenkovem przed ostatnim Pucharem Swiata...powiem Ci ze wrazenie kiedy podajesz czlowiekowi reke a on zamyka chwyt wokol twojej dloni jest zgola niepokojace:)))

Z!D0 15-11-11 06:56

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ciekawe jakby taka dłoń się sprawdzała w boksie :D

Vittek 15-11-11 14:28

Cytat:

Napisał Z!D0 (Post 314721)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ciekawe jakby taka dłoń się sprawdzała w boksie :D

ale gnyk;D

Black Dragon 20-11-11 08:20

Wyniki z Amatorskich Mistrzostw Polski w Starym Miescie


SENIOR MEN LEFT OPEN
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
2. GRZELAK, TOMASZ. BĘDZIN;
3. GROCHAL, ZDZISŁAW. ZAKOPANE;
4. WATROS, KAMIL. BISKUPIEC;
5. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
6. GRZEGÓRSKI, KRZYSZTOF. LUBLIN;
7. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
8. JACAK, TOMASZ. DOMASZKÓW;
9. NOWAKOWSKI, TOMASZ. STARE MIASTO;
10. BOBKO, ARIEL. BUKOWNO;
11. PTASZYŃSKI, DANIEL. CHOSZCZNO;
12. WARMUZ, ŁUKASZ. TOPOROWICE;
13. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK;
14. GOLIŃSKI, ROBERT. LUBOCHNIA;
15. MATUSZEWSKI, PIOTR. STARE MIASTO;
16. ŚREDNIAWSKI, DANIEL. ADAMÓWKA;
17. WYPYCH, RAFAŁ. CEKÓW;
18. KĄŚ, PAWEŁ. JABŁONKA;
19. KOWALSKI, GABRIEL. CIECHANÓW;
20. JODŁOWSKI, ANDRZEJ. CZUDEC;
21. PUWAŁOWSKI, ROBERT. SWARZĘDZ;
22. KOPACKI, MAREK. GOLĘCZEWO;
23. RYCHLIK, TOMASZ. DĘBLIN;
24. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
25. WŁODARCZYK, NORBERT. ŻABIA WOLA;
26. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. GDAŃSK;
27. LAMCH, KRZYSZTOF. DĘBLIN;
28. KACHEL, MICHAŁ. MIĘDZYCHÓD;
29. SARNACKI, ZENON. GDYNIA;
30. PASZYŃSKI, WOJCIECH. KRAKÓW;
31. KACZYŃSKI, PIOTR. KARSIN;
32. NIEWIADOMSKI, PATRYK. BUKOWNO;
33. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;
34. KOŁODZIEJSKI, JERZY. KŁODAWA;
35. MILCZAREK, MAREK. BŁONIE;
36. SMEREKA, STANISŁAW. DĘBLIN;
37. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. CHOSZCZNO;
38. JARUGA, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
39. HAJOST, ADAM. CHOSZCZNO;
40. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;

SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. SMEREKA, STANISŁAW. DĘBLIN;
2. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
3. NIEWIADOMSKI, PATRYK. BUKOWNO;
4. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. LUBLIN;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. NIEDBAŁ, MARIUSZ. BĘDZIN;
2. HAJOST, ADAM. CHOSZCZNO;
3. JARUGA, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
4. KOWAL, PAWEŁ. BĘDZIN;
5. DOBROSIELSKI, MIROSŁAW. ŻNIN;
6. FLANCZEWSKI, TOMASZ. BĘDZIN;
7. PIOTROWSKI, MACIEJ. RYMANÓW;
8. KLIKS, WOJCIECH. MIĘDZYCHÓD;
9. KILAN, JAROSŁAW. LIPIE;
10. GRADECKI, PAWEŁ. STARE MIASTO;
11. ŻALA, PIOTR. REDA;
12. RAŹNIEWSKI, ŁUKASZ. CHOSZCZNO;
13. RABIEGA, WOJCIECH. OPALENICA;
14. DZIABACIŃSKI, DAWID. RZGÓW;

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. KUBACKI, PIOTR. ZAGÓRÓW;
2. MOLICKI, KRZYSZTOF. SIEDLEC;
3. MAŃCZYK, MATEUSZ. BĘDZIN;
4. WATROS, KAMIL. BISKUPIEC;
5. KNECHTA, PIOTR. PODWILK;
6. ŚMIECH, TOMASZ. LUBLIN;
7. WRÓBEL, BARTŁOMIEJ. KONIN;
8. RYCHLIK, TOMASZ. DĘBLIN;
9. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. CHOSZCZNO;
10. KUBACKI, KAROL. KALISZ;
11. KACHEL, MICHAŁ. MIĘDZYCHÓD;
12. PALCZEWSKI, MICHAŁ. JAKTORÓW;
13. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
14. HOFFMANN, MAREK. POZNAŃ;

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. PUWAŁOWSKI, ROBERT. SWARZĘDZ;
2. KOPACKI, MAREK. GOLĘCZEWO;
3. PARSZUTO, MARIUSZ. CZĘSTOCHOWA;
4. RAJCHEL, JAKUB. RYMANÓW;
5. NOWAKOWSKI, TOMASZ. STARE MIASTO;
6. KĄŚ, PAWEŁ. JABŁONKA;
7. LAMCH, KRZYSZTOF. DĘBLIN;
8. BOBKO, ARIEL. BUKOWNO;
9. BĄTKOWSKI, FILIP. DĘBLIN;
10. MIKOŚ, KRZYSZTOF. RYMANÓW;
11. ANTOS, JAKUB. ŁÓDŹ;
12. SARNACKI, ZENON. GDYNIA;
13. GOLIŃSKI, ROBERT. LUBOCHNIA;
14. ŚREDNIAWSKI, DANIEL. ADAMÓWKA;
15. WŁODARCZYK, NORBERT. ŻABIA WOLA;
16. PASZYŃSKI, WOJCIECH. KRAKÓW;

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
2. GRZELAK, TOMASZ. BĘDZIN;
3. KACZYŃSKI, PIOTR. KARSIN;
4. PTASZYŃSKI, DANIEL. CHOSZCZNO;
5. YAVDOSHNYAK, TARAS. CIECHOCINEK;
6. TYKWA, ARKADIUSZ. GOLINA;
7. MILCZAREK, MAREK. BŁONIE;

SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
2. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
3. GROCHAL, ZDZISŁAW. ZAKOPANE;
4. BROSZKIEWICZ, BARTŁOMIJ. WARSZAWA;
5. MALON, PRZEMYSŁAW. KALISZ;
6. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ. GDAŃSK;
7. KRÓL, TOMASZ. BĘDZIN;
8. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK;
9. MATUSZEWSKI, PIOTR. STARE MIASTO;
10. KOWALSKI, GABRIEL. CIECHANÓW;
11. PELOWSKI, ARTUR. GDYNIA;
12. JODŁOWSKI, ANDRZEJ. CZUDEC;
13. ŁOJAS, ANDRZEJ. ZAKOPANE;
14. BRATKOWSKI, SEBASTIAN. CIECHOCINEK;
15. WYPYCH, RAFAŁ. CEKÓW;

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. WARSZAWA;
2. GRZELAK, TOMASZ. BĘDZIN;
3. GROCHAL, ZDZISŁAW. ZAKOPANE;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. JAKTORÓW;
5. PUWAŁOWSKI, ROBERT. SWARZĘDZ;
6. PALCZEWSKI, ROMAN. JAKTORÓW;
7. WATROS, KAMIL. BISKUPIEC;
8. PTASZYŃSKI, DANIEL. CHOSZCZNO;
9. BĄTKOWSKI, FILIP. DĘBLIN;
10. KACZYŃSKI, PIOTR. KARSIN;
11. BROSZKIEWICZ, BARTŁOMIJ. WARSZAWA;
12. JARUGA, MATEUSZ. CHOSZCZNO;

JUNIOR MEN RIGHT 63 KG
1. CAPAŁA, DAWID. LUBLIN;
2. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. LUBLIN;

JUNIOR MEN RIGHT 78 KG
1. MOLICKI, KRZYSZTOF. SIEDLEC;
2. BUGAJ, PATRYK. KORFANTÓW;
3. NIEDBAŁ, MARIUSZ. BĘDZIN;
4. KILAN, JAROSŁAW. LIPIE;
5. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. CHOSZCZNO;
6. JARUGA, MATEUSZ. CHOSZCZNO;
7. HAJOST, ADAM. CHOSZCZNO;
8. ZAWADZKI, ADRIAN. STARE MIASTO;
9. PALCZEWSKI, MICHAŁ. JAKTORÓW;
10. WUJKO, DANIEL. KRAMSK;
11. RAŹNIEWSKI, ŁUKASZ. CHOSZCZNO;
12. KLIMKOWSKI, ANDRZEJ. STARE MIASTO;
13. MARSZAŁEK, MAKSYM. STARE MIASTO;
14. DZIABACIŃSKI, DAWID. RZGÓW;

JUNIOR MEN RIGHT +78 KG
1. BIELECKI, BARTEK. LUBLIN;
2. KONC, NORBERT. LIPIE;
3. GORCZYŃSKI, RAFAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI;

SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. OLEJNICZEK, SYLWIA. LUBLIN;
2. KLAG, SYLWIA. JAWORZNO;
3. BRYLANT, DOMINIKA. LUBLIN;

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. KUŁAGA, JOANNA. BĘDZIN;
2. KLAG, SYLWIA. JAWORZNO;
3. BRYLANT, DOMINIKA. LUBLIN;
4. OLEJNICZEK, SYLWIA. LUBLIN;

JUNIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. KLAG, SYLWIA. JAWORZNO;
2. OLEJNICZEK, SYLWIA. LUBLIN;
3. BRYLANT, DOMINIKA. LUBLIN;
4. TEREBIENIEC, NATALIA. LUBLIN;
5. PIASKOWSKA, IZABELA. STARE MIASTO;



Mimo ze dostalem po dupie gorzej niz sie nastawialem to i tak atmosfera i calosc imprzy byla rewelacyjna:))

Black Dragon 21-11-11 21:19

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

puciu 22-11-11 14:12

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Black Dragon 22-11-11 18:06

Caly Cyplenkov:)

Z!D0 22-11-11 18:12

Czemu przykucnął jak tamtego dobijał? Nie trzeba na stojąco?

Black Dragon 22-11-11 20:06

Nie musi. W gole stanie na wyprostowanych nogach jest nie wskazane. On wykanczajac go zaatakowal gora (czyli na palce). Wtedy przejscie do pozycji wygranej latwiej mu bylo wyprowadzic wlasnie przez prace nogami (ktore sa zajebiscie wazne w tym sporcie).


Generalnie zasada jest taka ze moze zejsc przy stole na tyle nisko dopiki bark jest ponad poziomem blatu. Jesli zejdzie po nizej jest to faul oraz pozycja w ktorej latwo zlamac reke...

Black Dragon 22-11-11 20:10

A generalnie jesli chodzi o kontuzje to na tych zawodachw starym miescie przekonalem sie jak wazna jest rozgrzewka w chwili kiedy kolega innemu zawodnikowi zwichnal reke w lokciu...


A w kwesti innych ciekawych kontuzji. W zeszlym roku doszlo do sytuacji kiedy dwaj zawodnicy sie rozerwali (w sensie puscili swoje dlonie). Zazwyczaj w takiej sytuacji reka ma nadany dosc spory impet. W zeszlym roku jeden chlopak sam siebie w takiej sytuacji trafil w twarz i...zlamal sobie nos...

Z!D0 22-11-11 20:39

To nieźle :D Rozumiem pracę nogami, można je "poluzować" zwiększając tak jakby nacisk ręką na przeciwnika dobijając go. Na filmiku Cyplenkov był już dość nisko, wydawało mi się że kucał, więc zapytałem. Obejrzałem kilka innych filmików i widziałem z lepszego ujęcia jak wyglądają te akcje z nogami, aż stolik czasami lata XD

W tym filmiku trochę treningu Denisa, polecam na youtubie zobaczyć i zerknąć na najwyżej oceniony komentarz :D
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

eMCe 23-11-11 16:51

Jak trenujesz? Masz jakiś plan według którego "idziesz", czy raczej tylko wykonujesz pewne ćwiczenia bez liczenia powtórzeń i serii?

Black Dragon 23-11-11 20:08

Wiesz ja po prawdzie jestem jeszcze zupelnym swiezakiem. Generalnie jak na razie robie normalny trening silowy ( klatka biceps, triceps, plecy nadgarstki etc) i dodaje do tego sparingi techniczne. Poza tym kolega swoja silownie dostosowal do dyscypliny. To znaczy pomontowal tasmy, gumy, porobil odpowiednie drazki tak aby z ciezarami imitowac ruch prze stole. Na razie robie 4 serie po osiem powtorzen z obciazeniem 30 kg.

Powinienem tez pobawic sie lina i porobic podciagniecia z obciazenie ( zwlaszcza to drugie jest wazne) ale poki co nie ma czasu na bieganie na line. Generalnie jeden z bardziej doswiadczonych zawodnikow podpowiedzial mi ze ogolny trening rozwojowy oraz polozenie duzego nacisku na nadgarstki poparte sparingami powinny juz przyniesc efekt. Ostatnio jeden z trenerow z Jaworzna podpowiedzial mi zeby duzo pracowac nad usciskiem dloni, wiec sciskacze mam juz w obydwu pracach i w kazdej wolnej chwili sie bawie:)

eMCe 23-11-11 20:33

To czas zainwestować w ściskacze;)

Black Dragon 25-11-11 20:24

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Black Dragon 02-12-11 21:49

Dobra troche sie zaniedbalem a tu sie dzieje co nieco:


W Kazachstanie odbywaja sie Mistrzostwa Swiata w Armwrestlingu i jednoczesnie pierwszy historyczny sukces w postaci Zlotego medalu Igora Mazurenki w kategorii Masters lewa ręka plus 100 kg.

Poza tym Janusz Piechowski oraz ten sam Igor Mazurenko na reke prawa wywalczyli srebrne medale (Piechowski - super grand masters 90kg). Zapomnialem napisac ze piechowski zdobyl te brazowy medal na lewa.


I w ten o to sposob stare dziadki bronia honoru Polskiej kadry:)


Z innych zawodnikow to Aska Daminska była dzis czwarta na lewa reke w kategorii 60 kg a Mariusz Podgorski 6 w kategorii 70 kg.


Jutro ostatni dzien. Licze ze i Aska i Mariusz tez zawitaja do kraju z medalami:))

Black Dragon 05-12-11 07:08

Niestety bez sukcesu.


Joanna Daminska w prawej rece byla 6 a Mariusz Podgorski 14...cos ostatnio chlopakowi nie idzie. Na Nemirofiie mial podobna lokate

Black Dragon 04-02-12 19:56

Tydzien temu mialy miejsce Mistrzostwa Polski Poludniowej. Ponizej tak pokrotce wyniki:



open senior lewa ręka 1. Natan Kajdas 2. Marcin Wolfinger 3. Mariusz Podgórski
prawa ręka 1. Natan Kajdas 2. Mariusz Podgórski 3. Marcin Wolfinger
senior 95 lewa ręka 1. Natan Kajdas 2. Przemysław Kilan 3.Wojciech Zbyszowski
prawa ręka 1. Natan Kajdas 2. Wojciech Urbańczyk 3. Przemysław Kilan
senior 86 lewa ręka 1.Dawid Groch 2.Dariusz Groch 3. Tomasz Stefaniak
prawa ręka 1. Mariusz Podgórski 2. Tomasz Sypniewski 3. Grzegorz Nowotarski
masters open lewa ręka 1. Wiesław Podgórski 2. Roman Kilan
prawa ręka 1. Wiesław Podgórski 2. Roman Kilan
junior open lewa ręka 1. Adrian Klapec 2. Paweł Pacut 3. Szymon Noga
prawa ręka 1. Paweł Pacut 2.Adrian Klapec 3. Sławomir Sieczka
kobiety open lewa ręka 1. Anita Olszewska 2. Bożena Cichopek 3. Sylwia Klag
prawa ręka 1. Anita Olszewska 2. Bożena Cichopek 3. Sylwia Klag
senior 70 lewa ręka 1.Dariusz Wiśniewski 2. Dominik Gliński 3. Grzegorz Jochymek
prawa ręka 1. Dariusz Wiśniewski 2. Szymon Noga 3. Grzegorz Jochymek
senior +95 lewa ręka 1. Marcin Wolfinger 2. Łukasz Biegun 3. Adam Schmid
prawa ręka 1. Marcin Wolfinger 2. Paweł Pacut 3. Łukasz Biegun

Black Dragon 04-02-12 19:58

Ja tym razem nie startowalem niemniej warto trzymac kciuki za naszego dawnego Forumowego kolege Dominika Glinskiego. Jak mowil pojechal tam posparowac w kategorii 10 kg wyzszej niz normalnie a jeden medal wpadl. Niezle wrozy zwlaszcza ze juz niedlugo mistrzostwa Polski...



A nie pamietam czy juz pisalem. Felixous w tym roku Nemiroff wraca do Warszawy ale jeszcze nie wiem dokladnie gdzie. Z duzym prawdopodobienstwem ponownie Hilton

Felixous 04-02-12 20:32

Heja Marek, tak pisałeś mi smsa o Nemiroffie, mam nadzieje że będzie w Hiltonie i że imprezka będzie jak pare lat temu ;)

Black Dragon 11-02-12 10:38

Dobra poza bierne kibicowanie oraz starty co jakiś czas wzielismy sie za organizacje. Na dobry poczatek turniej miedzyszkolny na poziomie gimnazjum oraz szkół średnich:



[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Black Dragon 14-02-12 07:20

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Black Dragon 18-03-12 20:06

No i mistrzostwa Polski juz za pare dni...zapowiada sie duza konkurencja poniewaz kazdy chce zalapac sie na MIstrzostwa Europy. Jak rzadko kiedy bedzie okazja zeby zaprezentowac sie w Polsce a nie za granica

eMCe 18-03-12 20:17

Smoku będziesz tam reprezentował boxing.pl?

Black Dragon 19-03-12 06:43

Nie, ja jeszcze bawie sie w amatorach, a to sa juz zawody dla zawodowcow...wiele wskazuje ze ja dopiero w czerwcu bede startowal

Black Dragon 20-03-12 16:20

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]



Finalowa walka kategorii Open na ostatnich mistrzostwach Rosji Arsen Liliev vs. Denis Cyplenkov

Black Dragon 24-03-12 11:13

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


MIstrzostwa Polski na zywo

Black Dragon 25-03-12 09:55

No dobra do dupy maja ten stream ale jakos da sie ogladac...od 11 startuje rywalizacja na lewa reke

Black Dragon 12-04-12 18:56

Jakos tak mi wylecialo z glowy:

Wyniki indywidualne po MIstrzostwach Polski

Wyniki indywidualne:


JUNIOR MEN LEFT 50 KG
1. FERENC, KASJAN. BLACK SCORPION;

JUNIOR MEN LEFT 55 KG
1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;
2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. BACA, DAWID. UKS-16;
4. HUSAK, KACPER. UKS-16;

JUNIOR MEN LEFT 60 KG
1. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
2. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
3. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
4. RADZIK, PAWEŁ. WIKING;
5. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
6. BUCZEK, KAROL. UKS-16;
7. OSTROWSKI, PATRYK. UKS-16;
8. CZERNIAK, REMIGIUSZ. SZAKI CLUB;

JUNIOR MEN LEFT 65 KG
1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;
2. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. PACO;
3. CAPAŁA, DAWID. PACO;

JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
2. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;
3. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;

JUNIOR MEN LEFT 80 KG
1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;
2. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;
3. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB;
4. BARZOWSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR;
5. JÓZEFEK, ADAM. WIKING;
6. HALOTA, PAWEŁ. BLACK SCORPION;
7. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. BADECKI, DOMINIK. BLACK SCORPION;

JUNIOR MEN LEFT +80 KG
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
2. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
3. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
4. RADZIK, PIOTR. WIKING;
5. ANIKIEL, ADAM. PYTON;
6. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING;
7. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI;

JUNIOR MEN RIGHT 50 KG
1. FERENC, KASJAN. BLACK SCORPION;

JUNIOR MEN RIGHT 55 KG
1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;
2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. HUSAK, KACPER. UKS-16;
4. BACA, DAWID. UKS-16;

JUNIOR MEN RIGHT 60 KG
1. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
2. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
3. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
4. BUCZEK, KAROL. UKS-16;
5. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
6. RADZIK, PAWEŁ. WIKING;
7. OSTROWSKI, PATRYK. UKS-16;
8. CZERNIAK, REMIGIUSZ. SZAKI CLUB;

JUNIOR MEN RIGHT 65 KG
1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;
2. CAPAŁA, DAWID. PACO;
3. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. PACO;

JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
2. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
3. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;
4. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;

JUNIOR MEN RIGHT 80 KG
1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;
2. BADECKI, DOMINIK. BLACK SCORPION;
3. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;
4. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB;
5. JÓZEFEK, ADAM. WIKING;
6. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
7. HALOTA, PAWEŁ. BLACK SCORPION;
8. BARZOWSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR;

JUNIOR MEN RIGHT +80 KG
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
2. BIELECKI, BARTOSZ. PACO;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON;
4. RADZIK, PIOTR. WIKING;
5. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING;
6. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
7. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI;

SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. OKOŃ, RAFAŁ. TYTAN;
4. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. GLIŃSKI, DOMINIK. PYTON;
3. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN;
4. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
5. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
6. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
7. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;

SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;
2. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON;
3. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN;
4. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
5. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ;
6. KOWAL, ADRIAN. WIKING;
7. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;
2. WYRWA, MATEUSZ. WIKING;
3. CICHOWLAS, DANIEL. PACO;
4. RUCZ, TOMASZ. PYTON;
5. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
6. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB;
7. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS;
8. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;
9. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;
2. GROCH, DARIUSZ. WIKING;
3. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON;
4. NOWOTARSKI, GRZEGORZ. SPARTAN RYMANÓW;
5. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ. TYTAN;
6. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;
8. KACHEL, MICHAŁ. WILKI;
9. JACZEWSKI, ARTUR. HULK;
10. GRALAK, JAKUB. ARMFANATIC;
11. KUŹNIAR, BŁAŻEJ. TITANARM;

SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
2. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR;
3. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
4. GROCH, DAWID. WIKING;
5. CHODYNA, MARIUSZ. HULK;
6. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ. WILKI;
7. PENC, KRZYSZTOF. WIKING;
8. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON;
9. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN;
10. KLAPEC, ADRIAN. TYTAN;
11. ŚMIECH, TOMASZ. PACO;
12. ROSŁON, MICHAŁ. ARMFIGHT;
13. BANIEWICZ, PAWEŁ. ZŁOTY TUR;
14. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;
2. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN;
3. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR;
4. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
5. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
6. LASKOWSKI, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ;
7. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION;
8. WOJTYRA, EMIL. HULK;
9. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM;
10. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
11. ŚWIDZIŃSKI, SYLWESTER. SZAKI CLUB;

SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT;
2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN;
3. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN;
4. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR;
5. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY;
6. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
7. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
8. ZBYSZOWSKI, WOJCIECH. TYTAN;
9. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. MIROSHNIK, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;
3. PADŁO, RAFAŁ. WIKING;
4. ZAWADA, MARCIN. BLACK SCORPION;
5. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN;
6. SCHMIDT, ADAM. SZAKI CLUB;
7. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION;
8. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI;

SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ;
3. ZAKRZEWSKI, BARTOSZ. ARMFIGHT;
4. TAŃSKI, TOMASZ. ARMSTAL;
5. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR;
6. KUBIAK, KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR;
7. WOLFINGER, MARCIN. WIKING;
8. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR;
9. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT;
10. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK TEAM;

SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;
2. JAŃCZY, JAKUB. TYTAN;
3. RACZYŃSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
4. HUBCZEŃKO, WIKTOR. TYTAN;
5. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT;
6. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT;
7. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. OKOŃ, RAFAŁ. TYTAN;
4. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN;
3. GLIŃSKI, DOMINIK. PYTON;
4. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
5. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
6. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
7. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;
2. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;
3. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN;
4. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON;
5. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
6. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ;
7. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. KOWAL, ADRIAN. WIKING;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;
2. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS;
3. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
4. RUCZ, TOMASZ. PYTON;
5. WYRWA, MATEUSZ. WIKING;
6. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB;
7. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS;
8. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;
9. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;
2. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ. TYTAN;
3. GROCH, DARIUSZ. WIKING;
4. NOWOTARSKI, GRZEGORZ. SPARTAN RYMANÓW;
5. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON;
6. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;
8. GRALAK, JAKUB. ARMFANATIC;
9. JACZEWSKI, ARTUR. HULK;
10. KACHEL, MICHAŁ. WILKI;
11. KUŹNIAR, BŁAŻEJ. TITANARM;

SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
2. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON;
3. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR;
4. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN;
5. CHODYNA, MARIUSZ. HULK;
6. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
7. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ. WILKI;
8. PENC, KRZYSZTOF. WIKING;
9. KLAPEC, ADRIAN. TYTAN;
10. BANIEWICZ, PAWEŁ. ZŁOTY TUR;
11. KROK, ARTUR. TYTAN;
12. GROCH, DAWID. WIKING;
13. ROSŁON, MICHAŁ. ARMFIGHT;
14. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;
15. ŚMIECH, TOMASZ. PACO;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;
2. WOJTYRA, EMIL. HULK;
3. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN;
4. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION;
6. LASKOWSKI, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ;
7. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
8. REDLICKI, PAWEŁ. PYTON;
9. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
10. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
11. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM;
12. ŚWIDZIŃSKI, SYLWESTER. SZAKI CLUB;

SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN;
2. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR;
3. MOLENDA, MARCIN. TYTAN;
4. SYPNIEWSKI, TOMASZ. PYTON;
5. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
6. RZEPECKI, SYLWESTER. ZŁOTY TUR;
7. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY;
8. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT;
9. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
10. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
11. ZBYSZOWSKI, WOJCIECH. TYTAN;

SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. MIROSHNIK, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT;
3. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;
4. SCHMIDT, ADAM. SZAKI CLUB;
5. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN;
6. PADŁO, RAFAŁ. WIKING;
7. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI;
8. LESZKO, ROBERT. BLACK SCORPION;
9. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION;

SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ;
3. ZAKRZEWSKI, BARTOSZ. ARMFIGHT;
4. WOLFINGER, MARCIN. WIKING;
5. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT;
6. KUBIAK, KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR;
7. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR;
8. TAŃSKI, TOMASZ. ARMSTAL;
9. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR;
10. BUDYCH, MACIEJ. WILKI;
11. WIECZOREK, JACEK. STEELARM;
12. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK TEAM;

SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;
2. RACZYŃSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT;
5. JAŃCZY, JAKUB. TYTAN;
6. DUDEK, MARCIN. TRAKTOR;
7. ŚWIĘCKI, PIOTR. ARMFIGHT;
8. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM;
9. HUBCZEŃKO, WIKTOR. TYTAN;
10. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT;
11. PROC, TOMASZ. TRAKTOR;

MASTER MEN LEFT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;
3. TUR, KRZYSZTOF. PYTON;
4. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;
5. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
6. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

MASTER MEN LEFT +90 KG
1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT;
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON;
5. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
6. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
7. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;
3. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
4. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
5. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;
6. TUR, KRZYSZTOF. PYTON;

MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON;
3. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT;
4. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
5. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
6. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG
1. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
2. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
3. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON;
4. WITEK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;
5. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

GRANDMASTER MEN LEFT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
2. GRALAK, STANISŁAW. ARMFANATIC;
3. JABŁOŃSKI, WIESŁAW. BLACK SCORPION;
4. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
5. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
2. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
3. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;
4. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON;
5. WITEK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;

GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
3. GRALAK, STANISŁAW. ARMFANATIC;
4. JABŁOŃSKI, WIESŁAW. BLACK SCORPION;
5. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI;

DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
2. GURAZDA, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
3. SOKOŁEK, ROBERT. SZAKI CLUB;
4. WOJNICKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
5. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW. TYTAN;

DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
2. BUBEL, KAMIL. SZAKI CLUB;
3. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
3. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB;
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI;

DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. WOJNICKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
2. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
3. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW. TYTAN;
4. SOKOŁEK, ROBERT. SZAKI CLUB;
5. GURAZDA, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. BUBEL, KAMIL. SZAKI CLUB;
2. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
3. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB;
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16;
2. GOLIK, ALEKSANDRA. UKS-16;
3. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;
3. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;
3. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR;

JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG
1. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;
2. GOLIK, ALEKSANDRA. UKS-16;
3. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;
3. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;
3. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR;

JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

SENIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;
2. SZEWCZYK, MAŁGORZATA. TYTAN;
3. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON;

SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
3. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;
2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;
2. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;
2. KLAG, SYLWIA. TYTAN;

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;
2. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
3. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;
4. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
5. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;
2. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON;
3. SZEWCZYK, MAŁGORZATA. TYTAN;

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
3. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;
2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;
3. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;
2. KLAG, SYLWIA. TYTAN;

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;
2. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
3. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;
4. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
5. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
3. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
4. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
3. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
4. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
2. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
3. FICNER, EWELINA. SZAKI CLUB;
4. SKIBA, ZUZANNA. SZAKI CLUB;

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
2. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
3. FICNER, EWELINA. SZAKI CLUB;
4. SKIBA, ZUZANNA. SZAKI CLUB;



Zwlaszcza zaszalal Janek Zolcinski. MIal wystartowac w kategorii do 110 kg ale jakos tak nie udalo sie wagi zrobic. Co mu chyba wyszlo na zdrowie. Generalnie nie przegral zadnej walki i ma teraz realne szanse na ugranie czegos na Mistrzostwach Europy

Black Dragon 17-04-12 16:53

Kadra Polski na Euroarm:

Poniższa lista to osoby, które zasilą Kadrę Polski na XXII Mistrzostwa Europy – Poland 2012. W sumie Polskę będzie reprezentować 80 osób.



JUNIOR MEN LEFT 50 KG

1. HUSAK, KACPER. UKS-16;



JUNIOR MEN LEFT 55 KG

1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;

2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN LEFT 60 KG

1. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;

2. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;



JUNIOR MEN LEFT 65 KG

1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;

-



JUNIOR MEN LEFT 70 KG

1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;

2. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN LEFT 80 KG

1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;

2. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;



JUNIOR MEN LEFT +80 KG

1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;

2. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;



JUNIOR MEN RIGHT 50 KG

1. HUSAK, KACPER. UKS-16;



JUNIOR MEN RIGHT 55 KG

1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;

2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN RIGHT 60 KG

1. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;

2. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;



JUNIOR MEN RIGHT 65 KG

1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;

-



JUNIOR MEN RIGHT 70 KG

1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;

2. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN RIGHT 80 KG

1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;

2. BADECKI, DOMINIK. BLACK SCORPION;



JUNIOR MEN RIGHT +80 KG

1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;



SENIOR MEN LEFT 55 KG

1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



SENIOR MEN LEFT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

-



SENIOR MEN LEFT 65 KG

1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;

2. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON;



SENIOR MEN LEFT 70 KG

1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;

2. WYRWA, MATEUSZ. WIKING;



SENIOR MEN LEFT 75 KG

1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;

2. GROCH, DARIUSZ. WIKING;



SENIOR MEN LEFT 80 KG

1. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR;

2. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION; (kwalifikacja z listy rezerwowej)



SENIOR MEN LEFT 85 KG

1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;

2. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR;



SENIOR MEN LEFT 90 KG

1. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT;

2. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN;



SENIOR MEN LEFT 100 KG

1. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;

2. PADŁO, RAFAŁ. WIKING;



SENIOR MEN LEFT 110 KG

1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;

-



SENIOR MEN LEFT +110 KG

1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;

-



SENIOR MEN RIGHT 55 KG

1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



SENIOR MEN RIGHT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

2. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN;



SENIOR MEN RIGHT 65 KG

1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;

2. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN;(kwalifikacja z listy rezerwowej)



SENIOR MEN RIGHT 70 KG

1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;

2. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS;



SENIOR MEN RIGHT 75 KG

1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;

2. GROCH, DARIUSZ. WIKING (kwalifikacja z listy rezerwowej)



SENIOR MEN RIGHT 80 KG

1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;

2. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON;



SENIOR MEN RIGHT 85 KG

1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;

2. WOJTYRA, EMIL. HULK;



SENIOR MEN RIGHT 90 KG

1. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN;

2. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR;



SENIOR MEN RIGHT 100 KG

1. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT;

2. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;



SENIOR MEN RIGHT 110 KG

1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;

-



SENIOR MEN RIGHT +110 KG

1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;

-



MASTER MEN LEFT 70 KG

-



MASTER MEN RIGHT 80 KG

1. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;

-



MASTER MEN LEFT 90 KG

1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;

2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;



MASTER MEN LEFT 100 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

-



MASTER MEN LEFT +100 KG

1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;

2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT;



MASTER MEN RIGHT 70 KG

-



MASTER MEN RIGHT 80 KG

1. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;



MASTER MEN RIGHT 90 KG

1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;

2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;



MASTER MEN RIGHT 100 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

-



MASTER MEN RIGHT +100 KG

1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;

2. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON



GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. PYTON;



GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG

1. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;

2. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;



GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG

1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

2. GRALAK, STANISŁAW. ARMFANATIC;



GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. PYTON;



GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG

1. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

2. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;



GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG

1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. PYTON;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG

-



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG

1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG

1. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG

1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;

-



DISABLED MEN LEFT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



DISABLED MEN LEFT 75 KG

1. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;

-



DISABLED MEN LEFT 90 KG

1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;

-



DISABLED MEN LEFT +90 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;



DISABLED MEN RIGHT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



DISABLED MEN RIGHT 75 KG

1. WOJNICKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;

2. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;



DISABLED MEN RIGHT 90 KG

-



DISABLED MEN RIGHT +90 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;



DISABLED JUNIOR MEN LEFT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN LEFT 65 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN LEFT 80 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN LEFT +80 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT 65 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT 80 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT+80 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN LEFT +50 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN RIGHT +50 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG

1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16;

2. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG

1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;

2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN LEFT 65 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG

1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG

1. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG

1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;

2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN RIGHT 65 KG

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG

-



JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG

1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

-



SENIOR WOMEN LEFT 50 KG

1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;

-



SENIOR WOMEN LEFT 55 KG

1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;



SENIOR WOMEN LEFT 65 KG

1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN LEFT 70 KG

1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;

-

SENIOR WOMEN LEFT 80 KG

1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN LEFT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG

1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG

1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;

2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL;



SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG

1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG

1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;

2. KLAG, SYLWIA. TYTAN;



SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG

1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-



MASTER WOMEN LEFT 60 KG

-



MASTER WOMEN LEFT 70 KG

1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;

-



MASTER WOMEN LEFT 80 KG

-



MASTER WOMEN LEFT +80 KG

1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;



MASTER WOMEN LEFT 60 KG

-



MASTER WOMEN RIGHT 70 KG

1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;

-



MASTER WOMEN RIGHT 80 KG

-



MASTER WOMEN RIGHT +80 KG

1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;



DISABLED WOMEN LEFT 60 KG

-



DISABLED WOMEN LEFT 70 KG

1. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;

-



DISABLED WOMEN LEFT 80 KG

-



DISABLED WOMEN LEFT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-



DISABLED WOMEN RIGHT 60 KG

-



DISABLED WOMEN RIGHT 70 KG

1. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;

-



DISABLED WOMEN RIGHT 80 KG

-



DISABLED WOMEN RIGHT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-

Black Dragon 02-05-12 19:15

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Jak ktos ma chcec to moze sie sprawdzic

Black Dragon 10-05-12 16:07

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


A juz od niedzieli w Gdansku tydzien imprezy:)

Black Dragon 26-05-12 21:28

Wyniki mistrzostw Europy...rekrodwych dla Polski zarowno pod względem ilosci uczestników (blisko 80 osób) jak i medali w sumie 21). Ponizej wyniki kategorii seniorskich mezczyzn. Wszystkich mi sie nie chcialo wstawiac:)








SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. AZAMAT, AKHPOLOV. RUSSIA;
2. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
3. KZLAY, ISMAIL. TURKEY;
4. RADIK, KAMALOV. RUSSIA;
5. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
6. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;
7. AXELSSON, TOBIAS. SWEDEN;
8. ETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
9. DAMIAN, KUSNIERCZYK. POLAND;
10. PATRYK, WETERLE. POLAND;





SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GAYDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
2. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
3. OLEKSANDR, BALANDIN. UKRAINE;
4. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
5. ANTON, NAUMOV. RUSSIA;
6. TAEGER, JAN. GERMANY;
7. LASHA., KAKHELASHVILI. GEORGIA;
8. ROMAN, TSEREKAEV. RUSSIA;
9. TRKER, ISMAIL. TURKEY;
10. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
11. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;
12. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
13. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
14. FENYVESI, JOZSEF. HUNGARY;
15. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;








16. MACIEJ, GRALAK. POLAND;

17. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;



SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
2. KHAISER, IBRISHEV. UKRAINE;
3. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
4. VILENI, GABRAVA. GEORGIA;
5. BERBERICH, KEVIN. GERMANY;
6. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
7. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
8. GUNDUZ, ABDULKERIM. TURKEY;
9. RIM, KHAMIDULLIN. RUSSIA;
10. JAGARCEC, SANDRO. CROATIA;
11. MARKOV, SIMEON. BULGARIA;
12. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
13. DARIUSZ, WISNIEWSKI. POLAND;











SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. OLEG, ZHOKH. UKRAINE;
2. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
3. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
4. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
5. ROMAN, RIABTSEV. UKRAINE;
6. DOBRIN, VIOREL. ROMANIA;
7. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
8. OZYUREK, IMMANUEL. TURKEY;
9. DZMITRY, MIKHEI. BELARUS;
10. SERGEI, NIKITCHENKO. RUSSIA;
11. MATEUSZ, WYRWA. POLAND;
12. ALIALIUZUL, MEHMET. TURKEY;
13. BASKOV, ZINOVIJ. HOLLAND;
14. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
15. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
16. GETTLER, PAVOL. SLOVAKIA;
17. NORSTROM, STEFAN. SWEDEN;
18. SODERBERG, STEPHAN. SWEDEN;
19. MAERKI, MARTIN. SWITZERLAND;















SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
2. JABA, GETIASHVILI. GEORGIA;
3. RAFAL, WOZNY. POLAND;
4. TERZI, ENGIN. TURKEY;
5. ATSAMAZ, URTAEV. RUSSIA;
6. DZMITRY, KHMIALIOV. BELARUS;
7. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
8. ZAZA, TABAGARI. GEORGIA;
9. MEHMETMEHMETBOZ, FATIH. TURKEY;
10. SMOLARCZYK, JANUS. GERMANY;
11. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
12. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
13. RUSLAN, NABIEV. RUSSIA;
14. LEONID, TSYBA. UKRAINE;
15. ALIAKSANDR, SIAREDZICH. BELARUS;
16. HOEFFNER, ANDREAS. GERMANY;
17. RISSVEDS, MARTIN. SWEDEN;
18. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
19. ANDERSSON, TORBJORN. SWEDEN;
20. OLEKSANDR, TSVETKOV. UKRAINE;
21. MARTIN, KONTINEN. FINLAND;
22. VRTAL, ADAM. CZECH REPUBLIC;
23. ANGRE, JOHNNY. NORWAY;
24. ARTIS, LINNA. LATVIA;
25. MICHAEL, SCHERRER. SWITZERLAND;
26. KOGL, DRAZEN. CROATIA;



SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. VEIMVEIMHAUGLAND, FRODE. NORWAY;
4. ROMAN, RUDNYTSKYY. UKRAINE;
5. GEORGE, ALBUTASHVILI. GEORGIA;
6. RADOSLAW, STARON. POLAND;
7. PAVEL, SUMAK. BELARUS;
8. KUTAYKUTAYKALAY, ALI. TURKEY;
9. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
10. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
11. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
12. LUKASZ, BOGUSZ. POLAND;
13. ONDER, DURSUN. TURKEY;
14. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
15. ARMAN, PEPANYAN. ARMENIA;
16. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
17. JACUB, NAKIELSKI. SWITZERLAND;






18. BENGTSSON, GLENN. SWEDEN;
19. WIKLUND, KRISTIAN. SWEDEN;
20. RISOEN, RONNY. NORWAY;
21. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
22. ALEH, MATSKEVICH. BELARUS;



SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. ALEKSANDR, VORONETCKII. RUSSIA;
4. NANNESTAD, NICKLAS. SWEDEN;
5. WIESLAW, RZANNY. POLAND;
6. HERVAY, LADISLAV. SLOVAKIA;
7. ALIAKSANDR, KHAVASHCEUSKI. BELARUS;
8. NATAN, KAJDAS. POLAND;
9. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
10. SALOMON, LUKAS. GERMANY;
11. PAULICK, SEBASTIAN. SWITZERLAND;
12. YUSUF, BAYRAMUKOV. RUSSIA;
13. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
14. DEMIR, YUNUS. TURKEY;
15. TACHE, LUCIAN. ROMANIA;
16. ORXAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
17. MATRE, TORE. NORWAY;
18. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;





SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
2. RUSLAN, BABAYEV. UKRAINE;
3. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
4. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
5. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
6. ROMAN, FILLIPOV. RUSSIA;
7. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
8. LENCE, DEAN. CROATIA;
9. TURKER, UNAL. TURKEY;
10. STRNEN, ARE. NORWAY;
11. USTAOMER, OMER. TURKEY;
12. RACEK, PETER. SLOVAKIA;
13. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
14. MICHAL, WEGLICKI. POLAND;















SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
2. EVGENIY, KRIULIN. RUSSIA;
3. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS;
4. CAGLAR, SAHIP. TURKEY;
5. SERGII, CHYNDIASOV. UKRAINE;
6. VASILIVASILI., DAUTASHVILI. GEORGIA;
7. MAKSYM, TERESHCHUK. UKRAINE;
8. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
9. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
10. MARIUSZ, GROCHOWSKI. POLAND;
11. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
12. SLAVIK, KACHMAZOV. RUSSIA;
13. HELLSTROM, JONAS. SWEDEN;
14. ORMANJI, LEONID. MOLDOVA;
15. EDUARD, SAHAKYAN. ARMENIA;
16. GURAM, PASHURISHVILI. GEORGIA;
17. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
18. WWKVAMSDAL, ASLE. NORWAY;
19. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
20. BREZOI, MIHAI. ROMANIA;
21. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;
22. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA;
23. RAFAL, PADLO. POLAND;





SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. GENADI., KVIKVINIA. GEORGIA;
2. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
3. OSMANLI, FERIT. TURKEY;
4. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
5. ALEXANDER, DRUSHIZ. RUSSIA;
6. YEVHEN, LITOVTSEV. UKRAINE;
7. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
8. MIRTALEH, ASLANOV. AZERBAIJAN;
9. ARTSEM, TATARENKA. BELARUS;
10. MAIER, SERGEJ. GERMANY;
11. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
12. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
13. ANDREY, KOROLEV. RUSSIA;
14. BACKLUND, KARL. SWEDEN;
15. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
16. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA;
17. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
18. CAPPA, DAVIDE. ITALY;











SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. GELA, KHUBIASHVILI. UKRAINE;
3. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
4. JAN, ZOLCINSKI. POLAND;
5. VIACHESLAV, KARPOV. RUSSIA;
6. ARTEM, GUSEV. RUSSIA;
7. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
8. DZMITRY, KIRILENKA. BELARUS;
9. VERVEJN, ALEKSANDR. GERMANY;
10. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
11. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
12. TIGRAN, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
13. KUEHN, OLIVER. GERMANY;
14. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;


SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
2. RADIK, KAMALOV. RUSSIA;
3. ETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
4. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
5. OLEG, DUDKO. UKRAINE;
6. AXELSSON, TOBIAS. SWEDEN;
7. KZLAY, ISMAIL. TURKEY;
8. MAXIM, SVETLOLOBOV. RUSSIA;
9. PATRYK, WETERLE. POLAND;
10. DAMIAN, KUSNIERCZYK. POLAND;
11. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;



SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. ROMAN, TSEREKAEV. RUSSIA;
2. GAYDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
3. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
4. IGOR, IVANYTSKYI. UKRAINE;
5. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
6. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
7. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;
8. ERCANERCANBAMYA, ISMAIL. TURKEY;
9. KRYSTIAN, KORBIEL. POLAND;
10. RIDIK, GAZIZOV. RUSSIA;
11. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
12. LASHA., KAKHELASHVILI. GEORGIA;
13. TAEGER, JAN. GERMANY;
14. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;
15. MACIEJ, GRALAK. POLAND;








16. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
17. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;



SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
2. IGOR, AKHMEDSHIN. RUSSIA;
3. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
4. VILENI, GABRAVA. GEORGIA;
5. BERBERICH, KEVIN. GERMANY;
6. KHAISER, IBRISHEV. UKRAINE;
7. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
8. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
9. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
10. IRBEK, HUBAEV. RUSSIA;
11. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
12. VLADYSLAV, GIRCHENKO. UKRAINE;
13. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
14. JAGARCEC, SANDRO. CROATIA;
15. MARKOV, SIMEON. BULGARIA;
16. RENKOLA, JUHA. FINLAND;
17. DAMIAN, KOTLARZ. POLAND;



SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. GRIGORY, VALIEV. RUSSIA;
2. ROMAN, RIABTSEV. UKRAINE;
3. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
4. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
5. DOBRIN, VIOREL. ROMANIA;
6. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
7. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
8. LUKASZ, PIECHNA. POLAND;
9. SCHLITTE, MATTHIAS. GERMANY;
10. ALIALIUZUL, MEHMET. TURKEY;
11. VLADYSLAV, DZISIAK. UKRAINE;
12. DZMITRY, MIKHEI. BELARUS;
13. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
14. GETTLER, PAVOL. SLOVAKIA;
15. ALEKS, ABUTIDZE. GEORGIA;
16. SODERBERG, STEPHAN. SWEDEN;
17. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
18. MAERKI, MARTIN. SWITZERLAND;
19. BASKOV, ZINOVIJ. HOLLAND;
20. GORELASHVILI, YIGAL. IZRAEL;
21. CEDER, RONNY. SWEDEN;











SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. OLEKSANDR, TSVETKOV. UKRAINE;
2. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
3. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
4. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
5. ZAZA, TABAGARI. GEORGIA;
6. GIORGI, UBILAVA. GEORGIA;
7. ANDERSSON, TORBJORN. SWEDEN;
8. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
9. GASHEVSKI, CVETAN. BULGARIA;
10. TERZI, ENGIN. TURKEY;
11. MEHMETMEHMETBOZ, FATIH. TURKEY;
12. DZMITRY, KHMIALIOV. BELARUS;
13. RAFAL, WOZNY. POLAND;
14. ANGRE, JOHNNY. NORWAY;
15. HOEFFNER, ANDREAS. GERMANY;
16. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
17. RISSVEDS, MARTIN. SWEDEN;
18. SMOLARCZYK, JANUS. GERMANY;
19. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
20. LEONID, TSYBA. UKRAINE;
21. ARTIS, LINNA. LATVIA;
22. MARTIN, KONTINEN. FINLAND;
23. RUSLAN, NABIEV. RUSSIA;
24. MICHAEL, SCHERRER. SWITZERLAND;
25. VRTAL, ADAM. CZECH REPUBLIC;
26. KOGL, DRAZEN. CROATIA;



SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
4. PIOTR, BARTOSIEWICZ. POLAND;
5. HAYK, AGHAMALYAN. ARMENIA;
6. VEIMVEIMHAUGLAND, FRODE. NORWAY;
7. ROMAN, RUDNYTSKYY. UKRAINE;
8. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
9. DAHLSTROM, ANDREAS. SWEDEN;
10. PAVEL, SUMAK. BELARUS;
11. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
12. GIORGI, TVALIASHVILI. GEORGIA;
13. KRZYSZTOF, KRAJCZYNSKI. POLAND;
14. WIKLUND, KRISTIAN. SWEDEN;
15. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
16. GEORGE, ALBUTASHVILI. GEORGIA;

17. IDIGUK, CAGLAR. TURKEY;


18. ARMAN, PEPANYAN. ARMENIA;
19. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
20. RISOEN, RONNY. NORWAY;
21. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
22. ONDER, DURSUN. TURKEY;



SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. ALEKSANDR, VORONETCKII. RUSSIA;
4. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
5. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
6. NATAN, KAJDAS. POLAND;
7. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
8. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
9. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;
10. PAVEL, LUNEV. RUSSIA;
11. MATRE, TORE. NORWAY;
12. EMIL, WOJTYRA. POLAND;
13. BAYTAZ, MUSTAFA. TURKEY;
14. HERVAY, LADISLAV. SLOVAKIA;
15. MUJIC, AZADINO. CROATIA;
16. TACHE, LUCIAN. ROMANIA;
17. ORXAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
18. PAULICK, SEBASTIAN. SWITZERLAND;
19. SALOMON, LUKAS. GERMANY;


SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
2. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
3. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
4. RUSLAN, BABAYEV. UKRAINE;
5. ALEXEY, RUMYANTSEV. RUSSIA;
6. KOVACS, PETER. HUNGARY;
7. PIOTR, SZCZERBA. POLAND;
8. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
9. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
10. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
11. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
12. LENCE, DEAN. CROATIA;
13. PETRE, TSIKARIDZE. GEORGIA;
14. TURKER, UNAL. TURKEY;
15. ARTUR, OLBRYS. POLAND;
16. STRNEN, ARE. NORWAY;
17. RACEK, PETER. SLOVAKIA;

18. USTAOMER, OMER. TURKEY;











SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. ZURAB, BAKHTIYAROV. AZERBAIJAN;
3. SERGII, CHYNDIASOV. UKRAINE;
4. MARCIN, LACHOWICZ. POLAND;
5. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
6. MAKSYM, TERESHCHUK. UKRAINE;
7. EVGENIY, KRIULIN. RUSSIA;
8. BREZOI, MIHAI. ROMANIA;
9. ORMANJI, LEONID. MOLDOVA;
10. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
11. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
12. VASILIVASILI., DAUTASHVILI. GEORGIA;
13. AYDOGAN, ADEM. TURKEY;
14. ALEKSANDR, PUZAKOV. RUSSIA;
15. WWKVAMSDAL, ASLE. NORWAY;
16. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA;
17. HELLSTROM, JONAS. SWEDEN;
18. MARIUSZ, GROCHOWSKI. POLAND;
19. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
20. EDUARD, SAHAKYAN. ARMENIA;
21. GURAM, PASHURISHVILI. GEORGIA;
22. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS;
23. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
24. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;



SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. GENADI., KVIKVINIA. GEORGIA;
2. OSMANLI, FERIT. TURKEY;
3. ARTEM, GRISHIN. RUSSIA;
4. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
5. MIRTALEH, ASLANOV. AZERBAIJAN;
6. MICHAL, WEGLICKI. POLAND;
7. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
8. YEVHEN, LITOVTSEV. UKRAINE;
9. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
10. ANDREY, KOROLEV. RUSSIA;
11. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA;
12. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
13. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
14. ARTSEM, TATARENKA. BELARUS;
15. YENERER, AHMET. TURKEY;
16. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
17. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
18. MAIER, SERGEJ. GERMANY;
19. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;









SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
3. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
4. ARTEM, GUSEV. RUSSIA;
5. MAREK, MAJAK. POLAND;
6. VIACHESLAV, KARPOV. RUSSIA;
7. JAN, ZOLCINSKI. POLAND;
8. SERGII, KESAREV. UKRAINE;
9. SHNEIDER, FEDOR. GERMANY;
10. TIGRAN, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
11. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
12. KUEHN, OLIVER. GERMANY;
13. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
14. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;

Black Dragon 29-05-12 18:45

A jakby ktos mial chceci to 10 czerwca razem z kolega organizujemy ogolnopolski turniej. W Błoniu 30 km od Warszawy

Black Dragon 03-06-12 10:27

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Black Dragon 03-06-12 10:27

Wszyztkich chetnych zapraszam do przyjazdu

Black Dragon 14-06-12 16:52

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Wyniki wrzuce pozniej:) Teraz zparaszam do lektury

Black Dragon 28-08-12 18:54

Niedawno odbyly se fajne zawody w Czestochowie. Pod spodem wyniki. A juz niedlugo Mistrzostwa Swiata w Brazylii i Puchar Swiata w Warszawie:)


SENIOR MEN LEFT OPEN;
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. GROCH, DAREK. WIKING NISKO;
4. GRZELAK, ŁUKASZ. KS PIERWSZEGO;
5. MIROSHNYK, IGOR. ZŁOTY TUR;
6. GUMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. DĘBLIN;
7. PARSZUTO, MARIUSZ. CZESTOCHOWA;
8. GRZELAK, TOMASZ. KS PIERWSZEGO;
9. WOLFINGER, MARCIN. WIKING NISKO;
10. SZYMCZYK, TOMASZ. CZĘSTOCHOWA;
11. GUZIK, PIOTR. OCHLE;
12. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
13. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
14. ORZEŁ, DANIEL. RACZKOWICE;
15. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
16. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
17. WOROCH, GRZEGORZ. PACO;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG;
1. CICHOWLAS, DANIEL. PACO;
2. GLIŃSKI, DOMINIK. BŁONIE;
3. FLANCZEWSKI, TOMEK. KS PIERWSZEGO;
4. MATEUSZ, MAŃCZYK. KS PIERWSZEGO;
5. MORAWIEC, MAREK . CIESZYN;
6. TKACZYK, KAMIL. NOWA WIEŚ;
7. KILAN, JAROSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
8. KOWAL, PAWEŁ. KS PIERWSZEGO;
9. PIJOR, ERYK. RZESZÓW;
10. STALA, KAMIL. KOŚCIELEC;
11. KOZA, DAMIAN. KONIECPOL;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG;
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
2. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
3. GROCH, DAREK. WIKING NISKO;
4. GRZELAK, TOMASZ. KS PIERWSZEGO;
5. KILAN, PRZEMYSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
6. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
7. GRZELAK, ŁUKASZ. KS PIERWSZEGO;
8. DYL, MICHAŁ. KONIECPOL;
9. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN JAWORZNO;
10. WOROCH, GRZEGORZ. PACO;
11. MELCER, ADRIAN. CIESZYN;
12. BIAŁEK, ADAM. RADOMSKO;
13. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
14. DUDA, BŁAŻEJ. MYSZKÓW;
15. SOKALSKI, LESZEK. POZNAŃ;
16. TKACZYK, DANIEL. NOWA WIEŚ;
17. NOSZCZYK, JAKUB. PORAJ;
18. JĘDRYKA, DAREK. CHORZÓW;
19. GRADOŃSKI, SZYMON. LUBORCZA;

SENIOR MEN RIGHT OPEN;
1. MIROSHNYK, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
3. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN JAWORZNO;
4. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
7. GROCH, DAREK. WIKING NISKO;
8. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
9. IZBIŃSKI, DAWID . SDS TOMASZÓW MAZ.;
10. WOLFINGER, MARCIN. WIKING NISKO;
11. GUZIK, PIOTR. OCHLE;
12. PARSZUTO, MARIUSZ. CZESTOCHOWA;
13. SZYMCZYK, TOMASZ. CZĘSTOCHOWA;
14. GUMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. DĘBLIN;
15. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;

JUNIOR MEN RIGHT OPEN;
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
2. GUZIK, PIOTR. OCHLE;
3. IZBIŃSKI, DAWID . SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. BIELECKI, BARTŁOMIEJ. PACO;
5. JÓZEFEK, ADAM. WIKING NISKO;
6. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
7. PALIWODA, DOMINIK. PANKI;
8. SWATEK, KAMIL. KS PIERWSZEGO;


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.