stare 15-09-12, 13:23   #41 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie




Znaczy mogę powiedzieć że chadzałem na fajka z mistrzem świata

Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-09-12, 19:32   #42 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wstepna lista kadry Polski na tegorocznego Nemiroffa.


Felixous zerknij na rezerwe w 65 kg)



KATEGORIA 63 KG:

Lewa Ręka:
Maciek Gralak (Grudziądz)
Dariusz Wiśniewski (Warszawa)
Damian Kotlarz (Jaworzno)

Prawa Ręka:
Maciek Gralak (Grudziądz)
Dariusz Wiśniewski (Warszawa)
Damian Kotlarz (Jaworzno)

Lista Rezerwowa:
Krystian Korbiel (Jaworzno)
Gliński Dominik (Warszawa.)
Cyprian Załoga (Przyłęk)


KATEGORIA 70KG:


Lewa Ręka:
Sławomir Malas (Grudziądz)
Mariusz Podgórski (Warszawa)
Mateusz Wyrwa (Nisko)

Prawa Ręka:
Sławomir Malas (Grudziądz)
Mariusz Podgórski (Warszawa)
Mateusz Wyrwa (Nisko)

Lista Rezerwowa:
Łukasz Piechna (Tomaszów Mazowiecki)
Bartłomiej Bednarski (Jaworzno)


KATEGORIA 78KG:


Lewa Ręka:
Dariusz Groch (Nisko)
Dawid Groch (Nisko)
Rafał Woźny (Wałbrzych)

Prawa Ręka:
Dariusz Groch (Nisko)
Dawid Groch (Nisko)
Rafał Woźny (Wałbrzych)

Lista Rezerwowa:
Krzysztof Krajczyński (Warszawa)
Kamil Kryński (warszawa)


KATEGORIA 86KG:



Lewa Ręka:
Tomasz Szewczyk (Jaworzno)
Szczerba Piotr (Jaworzno)
Natan Kajdas (Jaworzno)
Wiesław Rzanny (Wolsztyn)

Prawa Ręka:
Tomasz Szewczyk (Jaworzno)
Szczerba Piotr (Jaworzno)
Natan Kajdas (Jaworzno)
Emil Wojtyra (Węgrów)

Lista Rezerwowa:
Tomasz Sypniewski (Warszawa)
Marcin Molenda (Jaworzno)
Gomola Paweł (Jaworzno)



KATEGORIA 95KG:


Lewa Ręka:
Dariusz Muszczak (Myszków)
Mariusz Grochowski (Jaworzno)
Węglickki Michał (Warszawa)

Prawa Ręka:
Dariusz Muszczak (Myszków)
Mariusz Grochowski (Jaworzno)
Węglickki Michał (Warszawa)


KATEGORIA +95KG:


Lewa Ręka:
Jan Żółciński (Warszawa)
Głowiński Artur (Choszczno)
Marcin Skalski (Warszawa)
Jakub Jańczy (Jaworzno)

Prawa Ręka:
Jan Żółciński (Warszawa)
Głowiński Artur (Choszczno)
Marcin Skalski (Warszawa)
Jakub Jańczy (Jaworzno)

Lista Rezerwowa:
Marek Majak (Piaseczno)
Bartosz Raczyński (Choszczno)


KATEGORIA 52KG (kobiety):


Lewa Ręka:
Natalia Staroń (Ostróda)
Marta Łokietek (Warszawa)
Natalia Kwiatkowska (Koszalin)

Prawa Ręka:
Natalia Staroń (Ostróda)
Marta Łokietek (Warszawa)
Natalia Kwiatkowska (Koszalin)



KATEGORIA 65KG (kobiety):


Lewa Ręka:
Marlena Wawrzyniak (Grudziądz)
Joanna Damińska (Łódź)
Małgorzata Ostrowska (Strzegom)
Marta Opalińska (Grudziądz)

Prawa Ręka:
Marlena Wawrzyniak (Grudziądz)
Joanna Damińska (Łódź)
Małgorzata Ostrowska (Strzegom)
Marta Opalińska (Grudziądz)



KATEGORIA +65KG (kobiety):


Lewa Ręka:
Milena Morczyńska (Grudziądz)

Prawa Ręka:
Milena Morczyńska (Grudziądz)
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-09-12, 09:54   #43 (permalink)
Super Moderator
  
 
Avatar Felixous
 
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Postów: 2691
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Widze, widze, mam nadzieje że Dominik wystąpi na Nemiroffie a my będziemy mu godnie kibicować przy konkretnych napitkach
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-12, 06:23   #44 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Potwierdzone. Dominik jedzie na obie rece
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-10-12, 20:51   #45 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Hmm pojawiła sie wstepna propozycje komentowania Armwrestlingu dla fightbox...ciekawe jak sie to rozwinie dalej.



Felixous jak chcesz bilety na Nemiroffa to lap pod tym adresem


ttp://www.ticketpro.pl/jnp/sport/953513-nemiroff-world-cup-2012-x-ps-w-armwrestlingu.html
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-10-12, 11:18   #46 (permalink)
Super Moderator
  
 
Avatar Felixous
 
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Postów: 2691
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dzięki Marek, a nie wiesz czy z normalnym biletem będzie można wziąc drina od panienek z tacami albo golnąć przy barze ?
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-10-12, 21:04   #47 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A cholera wie ale pewnie sie da tylko za drina trzeba bedzie zabulic
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-10-12, 16:34   #48 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Panowie mam powazny problem. Nigdzie za cholere nie moge znaleźć wyników z zawodów ARMWARS 17 i 18. MOżę wy jakoś przypadkiem an to wpadniecie. Kuzwa juz nie wiem gdzie mam szukać, nawet do organizatora juz pisalem, jest mi to pilnie potrzebne najpozniej na wtorek
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-12, 21:15   #49 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Nemiroff i po Nemirofie.

Przyznam ze tym razem impreza była słabsza niż te na ktorych bylem dotychczas. Oprawa musyczna to juz w ogole wolala o pomste do nieba. Nizej wszystkie wyniki.


SENIOR WOMEN LEFT 52 KG
1. VERINA, TATYANA. KAZAKHSTAN;
2. BABAIEVA, SNIZHANA. SLOVAKIA;
3. ISTOMINA, TATIANA. RUSSIA;
4. VOLKOVA, ALINA. RUSSIA;
5. SHAPAVALAVA, LARYSA. BELARUS;
6. RAEVA, MARIA-LUIZA. BULGARIA;
7. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND;
8. GONCHARENKO, ANASTASIIA. UKRAINE;
9. ŁOKIETEK, MARIA. POLAND;
10. HRANATOVA, ANNA. UKRAINE;

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. LARINA, EKATERINA. RUSSIA;
2. WAWRZYNIAK, MARLENA. POLAND;
3. ILIUSHYNA, VIKTORIIA. UKRAINE;
4. OCIPOVA, VERONIKA. SLOVAKIA;
5. MAZURENKO, IRINA. RUSSIA;
6. OPALINSKA, MARTA. POLAND;
7. SIDLAUSKIENE, INGRIDA. LITHUANIA;
8. BONDIK, VERA. KAZAKHSTAN;

SENIOR WOMEN LEFT +65 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
3. MIROMANOVA, ALENA. RUSSIA;
4. TATSIANA, KALIUK. BELARUS;
5. OZEROVA, ALEXANDRA. RUSSIA;
6. GAVRILOVA, OLGA. RUSSIA;
7. IAROSLAVTSEVA, OLGA. KYRGYSTAN;
8. BAIGALIYEVA, MOLDIR. KAZAKHSTAN;

SENIOR MEN LEFT 63 KG
1. AKHMEDOV, ZAIR. KAZAKHSTAN;
2. MALIKOV, RUSTAM. KAZAKHSTAN;
3. FARAJOV, VALI. KAZAKHSTAN;
4. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
5. KUTCYK, VLADIMIR. RUSSIA;
6. MAKARANKA, ALEH. BELARUS;
7. KAKHELASHVILI, LASHA. GEORGIA;
8. CORDOVA, JOSEPH. USA;
9. SUNDE, JAN-ERIK. NORWAY;
10. WILSON, EDWARD. ENGLAND;
11. LIPNITSKI, VADZIM. BELARUS;
12. WISNIEWSKI, DARIUSZ. POLAND;
13. MEDVEDSKY, ROMAN. ISRAEL;
14. SOLNTCEV, ANTON. RUSSIA;
15. RASSOKHIN, OLEKSANDR. UKRAINE;
16. GLINSKI, DOMINIK. POLAND;
17. TARABRIN, KONSTANTIN. KAZAKHSTAN;
18. KOTLARZ, DAMIAN. POLAND;

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. ZHOKH, OLEH. UKRAINE;
2. MNATSAKANYAN, VLADIMIR. ARMENIA;
3. SHAMIYEV, MAGZHAN. KAZAKHSTAN;
4. KOVALCHUK, ALEKSANDR. RUSSIA;
5. MALAS, SLAWOMIR. POLAND;
6. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
7. PODGORSKI, MARIUSZ. POLAND;
8. DZITIEV, KHETAG. RUSSIA;
9. ARSLAN, EVREN SERHAT. TURKEY;
10. IONUTAS, RAZVAN. ROMANIA;
11. CHATSVIARYK, ARTUR. BELARUS;
12. SANGJIN, SEO. KOREA;
13. MORKUNAS, PAULIUS. LITHUANIA;

SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. ISKANDAROV, KAZIMIR. AZERBAIJAN;
2. ASMONAS, MANTAS. LITHUANIA;
3. WOZNY, RAFAL. POLAND;
4. GETIASHVILI, JABA. GEORGIA;
5. BICHILOV, TIMUR. RUSSIA;
6. BERIDZE, VAKHTANG. GEORGIA;
7. PISARKOV, SERGEY. RUSSIA;
8. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
9. PHILIPPOV, MAXIM. RUSSIA;
10. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
11. MELNYK, SERGIY. UKRAINE;
12. ONDER, DURSUN. TURKEY;
13. RUDNYTSKYY, ROMAN. UKRAINE;
14. GROCH, DARIUSZ. POLAND;
15. MALAKHOV, ANDREY. RUSSIA;
16. TSYBA, LEONID. UKRAINE;
17. ASLANDIS, CHRISTOS. GREECE;
18. BIRO, GEORGE. ISRAEL;
19. LOVEI, JOZSEF. FRANCE;
20. GROCH, DAWID. POLAND;
21. KRYNSKI, KAMIL. POLAND;
22. TAVARTKILADZE, OTAR. GEORGIA;
23. NURKHALIKHOV, SEIFULLA. KAZAKHSTAN;
24. SVOBODA, MATEJ. CZECH REPUBLIC;
25. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
26. WESTBERG, MAGNUS. SWEDEN;
27. DANENBERGSONS, EDGARS. SWEDEN;
28. OLSSON, ERIK. SWEDEN;

SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. MAMEDOV, TIMUR. RUSSIA;
2. MUSAELIAN, MGER. UKRAINE;
3. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
4. KARAEV, MUKHARBEK. RUSSIA;
5. ONGARBAYEV, KYDYRGALI. KAZAKHSTAN;
6. MOLENDA, MARCIN. POLAND;
7. KOVACS, PETER. HUNGARY;
8. RZANNY, WIESLAW. POLAND;
9. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
10. SZEWCZYK, TOMASZ. POLAND;
11. MAKSIMAU, KANSTANTSIN. BELARUS;
12. KARPENKO, DMYTRO. UKRAINE;
13. HOJDA, CORNEL. ROMANIA;
14. GURYEV, DENYS. UKRAINE;
15. VALEAN, CIPRIAN. FRANCE;
16. STONKUS, ERIKAS. LITHUANIA;
17. DANIUK, GENADII. UKRAINE;
18. KAN, DENIZ. TURKEY;
19. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;

SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
2. STETSIUK, VADYM. UKRAINE;
3. BRZENK, JOHN. USA;
4. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
5. HUTCHINGS, TODD. USA;
6. PRADINES, AYMERIC. FRANCE;
7. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND;
8. KONTRIMAS, DAINIUS. LITHUANIA;
9. GUATTA, CRISTIAN. ITALY;
10. NIMIS, GIOVANNI. ITALY;
11. MIROSHNIK, IGOR. UKRAINE;
12. GROCHOWSKI, MARIUSZ. POLAND;
13. VYGONTAS, ARVYDAS. LITHUANIA;
14. KRISZTIAN, LUKACS. HUNGARY;
15. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
16. WEGLICKI, MICHAL. POLAND;
17. LUTAI, ADRIAN. ITALY;
18. DRUSHCHITS, ALEXANDER. RUSSIA;
19. MOREIRA, MARCIO. BRASIL;
20. KUSTOR, ANDREW. BRASIL;
21. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
22. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
23. THEODORIDIS, KONSTANTINOS. GREECE;

SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
3. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
4. KARIEV, MURAT. RUSSIA;
5. BORTOLATO, WAGNER. BRASIL;
6. YANKOUSKI, ALIEKSANDR. BELARUS;
7. ZOLCINSKI, JAN. POLAND;
8. SEMERENKO, OLEKSII. UKRAINE;
9. CHAPUKHYAN, ARMEN. ARMENIA;
10. VAN ZYL, KEITH. REPUBLIC OF SOUTH AFRICA;
11. OPPERMAN, TERENCE. REPUBLIC OF SOUTH AFRICA;
12. TOKAREV, ANDRIY. UKRAINE;
13. SKALSKI, MARCIN. POLAND;
14. ILIN, ILYA. KAZAKHSTAN;
15. KUHN, OLIVER. GERMANY;
16. VALLENARI, DANIELE. ITALY;
17. GRIGAITIS, DARIUS. LITHUANIA;
18. SHARAGOVICH, VIACHESLAV. BELARUS;
19. RABTSAU, DZMITRY. BELARUS;
20. GLOWINSKI, ARTUR. POLAND;
21. SMIRNOV, KONSTANTIN. BELARUS;
22. MIKKELSEN, ROBERT. NORWAY;
23. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
24. KRUNIC, DAMIR. SWEDEN;
25. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
26. PICKUP, NEIL. ENGLAND;
27. KARPOV, VLACHESLAV. RUSSIA;

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
3. KARIEV, MURAT. RUSSIA;
4. MAMEDOV, TIMUR. RUSSIA;
5. SEMERENKO, OLEKSII. UKRAINE;
6. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
7. STETSIUK, VADYM. UKRAINE;
8. BRZENK, JOHN. USA;
9. YANKOUSKI, ALIEKSANDR. BELARUS;
10. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
11. HUTCHINGS, TODD. USA;
12. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
13. ZHOKH, OLEH. UKRAINE;
14. KARAEV, MUKHARBEK. RUSSIA;


RIGHT HAND:

SENIOR WOMEN RIGHT 52 KG
1. VERINA, TATYANA. KAZAKHSTAN;
2. ISTOMINA, TATIANA. RUSSIA;
3. VOLKOVA, ALINA. RUSSIA;
4. BABAIEVA, SNIZHANA. SLOVAKIA;
5. HRANATOVA, ANNA. UKRAINE;
6. SHAPAVALAVA, LARYSA. BELARUS;
7. RAEVA, MARIA-LUIZA. BULGARIA;
8. GONCHARENKO, ANASTASIIA. UKRAINE;
9. ŁOKIETEK, MARIA. POLAND;
10. OSTROWSKA, MALGORZATA. POLAND;

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. POLAND;
2. LARINA, EKATERINA. RUSSIA;
3. BONDIK, VERA. KAZAKHSTAN;
4. ILIUSHYNA, VIKTORIIA. UKRAINE;
5. OCIPOVA, VERONIKA. SLOVAKIA;
6. MAZURENKO, IRINA. RUSSIA;
7. LAMPARELLI, LAYLA. ITALY;
8. SIDLAUSKIENE, INGRIDA. LITHUANIA;
9. DAMINSKA, JOANNA. POLAND;

SENIOR WOMEN RIGHT +65 KG
1. VAITKUTE, EGLE. LITHUANIA;
2. BACKMAN, SARAH. SWEDEN;
3. GAVRILOVA, OLGA. RUSSIA;
4. OZEROVA, ALEXANDRA. RUSSIA;
5. MIROMANOVA, ALENA. RUSSIA;
6. MORCZYNSKA, MILENA. POLAND;
7. TATSIANA, KALIUK. BELARUS;
8. IAROSLAVTSEVA, OLGA. KYRGYSTAN;
9. BAIGALIYEVA, MOLDIR. KAZAKHSTAN;

SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. MALIKOV, RUSTAM. KAZAKHSTAN;
2. KAKHELASHVILI, LASHA. GEORGIA;
3. KUTCYK, VLADIMIR. RUSSIA;
4. FARAJOV, VALI. KAZAKHSTAN;
5. TSERETELI, NIKOLOZI. GEORGIA;
6. MUSAIELIAN, ARTUR. UKRAINE;
7. RASSOKHIN, OLEKSANDR. UKRAINE;
8. MAKARANKA, ALEH. BELARUS;
9. TARABRIN, KONSTANTIN. KAZAKHSTAN;
10. AKHMEDOV, ZAIR. KAZAKHSTAN;
11. IVANYTSKYI, IGOR. UKRAINE;
12. KNOWLES, BARRY. ENGLAND;
13. WILSON, EDWARD. ENGLAND;
14. SOLNTCEV, ANTON. RUSSIA;
15. GAZIZOV, RIDIK. RUSSIA;
16. CORDOVA, JOSEPH. USA;
17. GLINSKI, DOMINIK. POLAND;
18. CETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
19. MEDVEDSKY, ROMAN. ISRAEL;
20. SUNDE, JAN-ERIK. NORWAY;
21. LIPNITSKI, VADZIM. BELARUS;
22. KOTLARZ, DAMIAN. POLAND;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. DZITIEV, KHETAG. RUSSIA;
2. MNATSAKANYAN, VLADIMIR. ARMENIA;
3. KOVALCHUK, ALEKSANDR. RUSSIA;
4. ARSLAN, EVREN SERHAT. TURKEY;
5. SHAMIYEV, MAGZHAN. KAZAKHSTAN;
6. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
7. MALAS, SLAWOMIR. POLAND;
8. MORKUNAS, PAULIUS. LITHUANIA;
9. IONUTAS, RAZVAN. ROMANIA;
10. PODGORSKI, MARIUSZ. POLAND;
11. GORELASHVILI, YIGAL. ISRAEL;
12. SAARANLUOMA, TOPI. FINLAND;
13. SANGJIN, SEO. KOREA;
14. CHATSVIARYK, ARTUR. BELARUS;

SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. ISKANDAROV, KAZIMIR. AZERBAIJAN;
2. WOZNY, RAFAL. POLAND;
3. ASMONAS, MANTAS. LITHUANIA;
4. MALAKHOV, ANDREY. RUSSIA;
5. MATIASHVILI, NIKOLOZ. GEORGIA;
6. NURKHALIKHOV, SEIFULLA. KAZAKHSTAN;
7. SVOBODA, MATEJ. CZECH REPUBLIC;
8. ONDER, DURSUN. TURKEY;
9. LOVEI, JOZSEF. FRANCE;
10. GASHEVSKI, CVETAN. BULGARIA;
11. PISARKOV, SERGEY. RUSSIA;
12. ALBUTASHVILI, GEORGE. GEORGIA;
13. BICHILOV, TIMUR. RUSSIA;
14. TAVARTKILADZE, OTAR. GEORGIA;
15. PHILIPPOV, MAXIM. RUSSIA;
16. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
17. BIRO, GEORGE. ISRAEL;
18. GROCH, DARIUSZ. POLAND;
19. GLOD, DOMINIK. SLOVAKIA;
20. GETIASHVILI, JABA. GEORGIA;
21. MELNYK, SERGIY. UKRAINE;
22. SANDERS, CRAIG. ENGLAND;
23. ASLANDIS, CHRISTOS. GREECE;
24. VOGEL, CHRISTIAN. GERMANY;
25. TORTORICI, MASSIMILIANO. ITALY;
26. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
27. GROCH, DAWID. POLAND;
28. DANENBERGSONS, EDGARS. SWEDEN;
29. WESTBERG, MAGNUS. SWEDEN;
30. KRYNSKI, KAMIL. POLAND;

SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. KHADZHIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. MAMEDOV, TIMUR. RUSSIA;
4. CHIPREANOV, ANDREI. ROMANIA;
5. GURYEV, DENYS. UKRAINE;
6. SZCZERBA, PIOTR. POLAND;
7. ONGARBAYEV, KYDYRGALI. KAZAKHSTAN;
8. MUSAELIAN, MGER. UKRAINE;
9. WOJTYRA, EMIL. POLAND;
10. KOVACS, PETER. HUNGARY;
11. SZEWCZYK, TOMASZ. POLAND;
12. GIRARD, PASCAL. SWITZERLAND;
13. SERDYUK, EDUARD. UKRAINE;
14. DANIUK, GENADII. UKRAINE;
15. KAN, DENIZ. TURKEY;
16. MYRZABAY, BAIKULOV. KAZAKHSTAN;
17. PAGANIN, ERMES. ITALY;
18. BASARAN, TUNCAY. TURKEY;
19. ZINTSOV, ANDRIY. UKRAINE;
20. STONKUS, ERIKAS. LITHUANIA;
21. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
22. OHMURA, HIDEKI. JAPAN;
23. SOMOGYI, DAVID. HUNGARY;
24. MAKSIMAU, KANSTANTSIN. BELARUS;
25. MOLENDA, MARCIN. POLAND;
26. KARAEV, MUKHARBEK. RUSSIA;

SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. HUTCHINGS, TODD. USA;
2. BRZENK, JOHN. USA;
3. TAMAS, STEFAN. ROMANIA;
4. WEGLICKI, MICHAL. POLAND;
5. NIMIS, GIOVANNI. ITALY;
6. GUATTA, CRISTIAN. ITALY;
7. GROCHOWSKI, MARIUSZ. POLAND;
8. DRUSHCHITS, ALEXANDER. RUSSIA;
9. MUSZCZAK, DARIUSZ. POLAND;
10. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
11. TAYNOV, ARTEM. UKRAINE;
12. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
13. MIROSHNIK, IGOR. UKRAINE;
14. STETSIUK, VADYM. UKRAINE;
15. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
16. KONTRIMAS, DAINIUS. LITHUANIA;
17. MOREIRA, MARCIO. BRASIL;
18. KUSTOR, ANDREW. BRASIL;
19. LUTAI, ADRIAN. ITALY;
20. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
21. THEODORIDIS, KONSTANTINOS. GREECE;
22. VYGONTAS, ARVYDAS. LITHUANIA;

SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
3. GRIGAITIS, MODESTAS. LITHUANIA;
4. YANKOUSKI, ALIEKSANDR. BELARUS;
5. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
6. SEMERENKO, OLEKSII. UKRAINE;
7. BRESHAN, TIM. USA;
8. KARIEV, MURAT. RUSSIA;
9. ABDOLVAND, MAHDI. IRAN;
10. SZASZ, GEORGY. HUNGARY;
11. KARPOV, VLACHESLAV. RUSSIA;
12. SKALSKI, MARCIN. POLAND;
13. RABTSAU, DZMITRY. BELARUS;
14. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
15. BORTOLATO, WAGNER. BRASIL;
16. OPPERMAN, TERENCE. REPUBLIC OF SOUTH AFRICA;
17. PICKUP, NEIL. ENGLAND;
18. ILIN, ILYA. KAZAKHSTAN;
19. SHARAGOVICH, VIACHESLAV. BELARUS;
20. VAN ZYL, KEITH. REPUBLIC OF SOUTH AFRICA;
21. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
22. ZOLCINSKI, JAN. POLAND;
23. SHEVEL, ALEXANDER. UKRAINE;
24. CHAPUKHYAN, ARMEN. ARMENIA;
25. LAMPARELLI, FRANK. ITALY;
26. VALLENARI, DANIELE. ITALY;
27. MIKKELSEN, ROBERT. NORWAY;
28. MAJAK, MAREK. POLAND;
29. KRUNIC, DAMIR. SWEDEN;
30. TOKAREV, ANDRIY. UKRAINE;
31. SMIRNOV, KONSTANTIN. BELARUS;
32. KUHN, OLIVER. GERMANY;
33. GLOWINSKI, ARTUR. POLAND;

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. PUSHKAR, ANDRIY. UKRAINE;
2. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
3. KHADZHIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
4. TOKAREV, SERGIY. UKRAINE;
5. HUTCHINGS, TODD. USA;
6. SEMERENKO, OLEKSII. UKRAINE;
7. BRZENK, JOHN. USA;
8. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
9. BRESHAN, TIM. USA;
10. TAMAS, STEFAN. ROMANIA;
11. WEGLICKI, MICHAL. POLAND;
12. YANKOUSKI, ALIEKSANDR. BELARUS;
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-12, 21:19   #50 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie



Skrot
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.