stare 12-04-12, 18:56   #31 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Jakos tak mi wylecialo z glowy:

Wyniki indywidualne po MIstrzostwach Polski

Wyniki indywidualne:


JUNIOR MEN LEFT 50 KG
1. FERENC, KASJAN. BLACK SCORPION;

JUNIOR MEN LEFT 55 KG
1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;
2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. BACA, DAWID. UKS-16;
4. HUSAK, KACPER. UKS-16;

JUNIOR MEN LEFT 60 KG
1. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
2. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
3. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
4. RADZIK, PAWEŁ. WIKING;
5. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
6. BUCZEK, KAROL. UKS-16;
7. OSTROWSKI, PATRYK. UKS-16;
8. CZERNIAK, REMIGIUSZ. SZAKI CLUB;

JUNIOR MEN LEFT 65 KG
1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;
2. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. PACO;
3. CAPAŁA, DAWID. PACO;

JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
2. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;
3. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;

JUNIOR MEN LEFT 80 KG
1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;
2. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;
3. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB;
4. BARZOWSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR;
5. JÓZEFEK, ADAM. WIKING;
6. HALOTA, PAWEŁ. BLACK SCORPION;
7. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. BADECKI, DOMINIK. BLACK SCORPION;

JUNIOR MEN LEFT +80 KG
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
2. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
3. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
4. RADZIK, PIOTR. WIKING;
5. ANIKIEL, ADAM. PYTON;
6. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING;
7. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI;

JUNIOR MEN RIGHT 50 KG
1. FERENC, KASJAN. BLACK SCORPION;

JUNIOR MEN RIGHT 55 KG
1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;
2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. HUSAK, KACPER. UKS-16;
4. BACA, DAWID. UKS-16;

JUNIOR MEN RIGHT 60 KG
1. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
2. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
3. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
4. BUCZEK, KAROL. UKS-16;
5. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
6. RADZIK, PAWEŁ. WIKING;
7. OSTROWSKI, PATRYK. UKS-16;
8. CZERNIAK, REMIGIUSZ. SZAKI CLUB;

JUNIOR MEN RIGHT 65 KG
1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;
2. CAPAŁA, DAWID. PACO;
3. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. PACO;

JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
2. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
3. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;
4. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;

JUNIOR MEN RIGHT 80 KG
1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;
2. BADECKI, DOMINIK. BLACK SCORPION;
3. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;
4. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB;
5. JÓZEFEK, ADAM. WIKING;
6. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
7. HALOTA, PAWEŁ. BLACK SCORPION;
8. BARZOWSKI, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR;

JUNIOR MEN RIGHT +80 KG
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
2. BIELECKI, BARTOSZ. PACO;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON;
4. RADZIK, PIOTR. WIKING;
5. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING;
6. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
7. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI;

SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. OKOŃ, RAFAŁ. TYTAN;
4. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. GLIŃSKI, DOMINIK. PYTON;
3. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN;
4. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
5. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
6. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
7. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;

SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;
2. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON;
3. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN;
4. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
5. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ;
6. KOWAL, ADRIAN. WIKING;
7. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;
2. WYRWA, MATEUSZ. WIKING;
3. CICHOWLAS, DANIEL. PACO;
4. RUCZ, TOMASZ. PYTON;
5. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
6. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB;
7. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS;
8. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;
9. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;
2. GROCH, DARIUSZ. WIKING;
3. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON;
4. NOWOTARSKI, GRZEGORZ. SPARTAN RYMANÓW;
5. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ. TYTAN;
6. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;
8. KACHEL, MICHAŁ. WILKI;
9. JACZEWSKI, ARTUR. HULK;
10. GRALAK, JAKUB. ARMFANATIC;
11. KUŹNIAR, BŁAŻEJ. TITANARM;

SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
2. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR;
3. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
4. GROCH, DAWID. WIKING;
5. CHODYNA, MARIUSZ. HULK;
6. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ. WILKI;
7. PENC, KRZYSZTOF. WIKING;
8. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON;
9. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN;
10. KLAPEC, ADRIAN. TYTAN;
11. ŚMIECH, TOMASZ. PACO;
12. ROSŁON, MICHAŁ. ARMFIGHT;
13. BANIEWICZ, PAWEŁ. ZŁOTY TUR;
14. BOROWSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;
2. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN;
3. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR;
4. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
5. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
6. LASKOWSKI, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ;
7. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION;
8. WOJTYRA, EMIL. HULK;
9. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM;
10. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
11. ŚWIDZIŃSKI, SYLWESTER. SZAKI CLUB;

SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT;
2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN;
3. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN;
4. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR;
5. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY;
6. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
7. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
8. ZBYSZOWSKI, WOJCIECH. TYTAN;
9. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. MIROSHNIK, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;
3. PADŁO, RAFAŁ. WIKING;
4. ZAWADA, MARCIN. BLACK SCORPION;
5. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN;
6. SCHMIDT, ADAM. SZAKI CLUB;
7. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION;
8. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI;

SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ;
3. ZAKRZEWSKI, BARTOSZ. ARMFIGHT;
4. TAŃSKI, TOMASZ. ARMSTAL;
5. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR;
6. KUBIAK, KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR;
7. WOLFINGER, MARCIN. WIKING;
8. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR;
9. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT;
10. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK TEAM;

SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;
2. JAŃCZY, JAKUB. TYTAN;
3. RACZYŃSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
4. HUBCZEŃKO, WIKTOR. TYTAN;
5. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT;
6. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT;
7. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. OKOŃ, RAFAŁ. TYTAN;
4. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN;
3. GLIŃSKI, DOMINIK. PYTON;
4. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;
5. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
6. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT;
7. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;
2. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;
3. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN;
4. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON;
5. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
6. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ;
7. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
8. KOWAL, ADRIAN. WIKING;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;
2. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS;
3. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;
4. RUCZ, TOMASZ. PYTON;
5. WYRWA, MATEUSZ. WIKING;
6. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB;
7. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS;
8. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;
9. TAWREL, WOJCIECH. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;
2. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ. TYTAN;
3. GROCH, DARIUSZ. WIKING;
4. NOWOTARSKI, GRZEGORZ. SPARTAN RYMANÓW;
5. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON;
6. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;
8. GRALAK, JAKUB. ARMFANATIC;
9. JACZEWSKI, ARTUR. HULK;
10. KACHEL, MICHAŁ. WILKI;
11. KUŹNIAR, BŁAŻEJ. TITANARM;

SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
2. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON;
3. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR;
4. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN;
5. CHODYNA, MARIUSZ. HULK;
6. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;
7. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ. WILKI;
8. PENC, KRZYSZTOF. WIKING;
9. KLAPEC, ADRIAN. TYTAN;
10. BANIEWICZ, PAWEŁ. ZŁOTY TUR;
11. KROK, ARTUR. TYTAN;
12. GROCH, DAWID. WIKING;
13. ROSŁON, MICHAŁ. ARMFIGHT;
14. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;
15. ŚMIECH, TOMASZ. PACO;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;
2. WOJTYRA, EMIL. HULK;
3. GOMOLA, PAWEŁ. TYTAN;
4. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION;
6. LASKOWSKI, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ;
7. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;
8. REDLICKI, PAWEŁ. PYTON;
9. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
10. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
11. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM;
12. ŚWIDZIŃSKI, SYLWESTER. SZAKI CLUB;

SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN;
2. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR;
3. MOLENDA, MARCIN. TYTAN;
4. SYPNIEWSKI, TOMASZ. PYTON;
5. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
6. RZEPECKI, SYLWESTER. ZŁOTY TUR;
7. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY;
8. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT;
9. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
10. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ;
11. ZBYSZOWSKI, WOJCIECH. TYTAN;

SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. MIROSHNIK, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT;
3. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;
4. SCHMIDT, ADAM. SZAKI CLUB;
5. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN;
6. PADŁO, RAFAŁ. WIKING;
7. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI;
8. LESZKO, ROBERT. BLACK SCORPION;
9. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION;

SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ;
3. ZAKRZEWSKI, BARTOSZ. ARMFIGHT;
4. WOLFINGER, MARCIN. WIKING;
5. SZYMANIAK, PATRYK. ARMFIGHT;
6. KUBIAK, KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR;
7. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR;
8. TAŃSKI, TOMASZ. ARMSTAL;
9. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR;
10. BUDYCH, MACIEJ. WILKI;
11. WIECZOREK, JACEK. STEELARM;
12. JANISZEWSKI, BARTŁOMIEJ. CIECHOCINEK TEAM;

SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;
2. RACZYŃSKI, BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT;
5. JAŃCZY, JAKUB. TYTAN;
6. DUDEK, MARCIN. TRAKTOR;
7. ŚWIĘCKI, PIOTR. ARMFIGHT;
8. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM;
9. HUBCZEŃKO, WIKTOR. TYTAN;
10. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT;
11. PROC, TOMASZ. TRAKTOR;

MASTER MEN LEFT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;
3. TUR, KRZYSZTOF. PYTON;
4. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;
5. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
6. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

MASTER MEN LEFT +90 KG
1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT;
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON;
5. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
6. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
7. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;
2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;
3. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
4. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
5. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;
6. TUR, KRZYSZTOF. PYTON;

MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON;
3. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT;
4. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
5. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
6. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG
1. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
2. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
3. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON;
4. WITEK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;
5. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

GRANDMASTER MEN LEFT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
2. GRALAK, STANISŁAW. ARMFANATIC;
3. JABŁOŃSKI, WIESŁAW. BLACK SCORPION;
4. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
5. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
2. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;
3. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;
4. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON;
5. WITEK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION;

GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
3. GRALAK, STANISŁAW. ARMFANATIC;
4. JABŁOŃSKI, WIESŁAW. BLACK SCORPION;
5. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI;

DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
2. GURAZDA, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;
3. SOKOŁEK, ROBERT. SZAKI CLUB;
4. WOJNICKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
5. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW. TYTAN;

DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
2. BUBEL, KAMIL. SZAKI CLUB;
3. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
3. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB;
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI;

DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. WOJNICKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;
2. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;
3. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW. TYTAN;
4. SOKOŁEK, ROBERT. SZAKI CLUB;
5. GURAZDA, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. BUBEL, KAMIL. SZAKI CLUB;
2. SAWICKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;
3. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB;
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ;

JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16;
2. GOLIK, ALEKSANDRA. UKS-16;
3. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;
3. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;
3. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR;

JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG
1. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;
2. GOLIK, ALEKSANDRA. UKS-16;
3. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;
3. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16;

JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;
3. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR;

JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

SENIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;
2. SZEWCZYK, MAŁGORZATA. TYTAN;
3. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON;

SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
3. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;

SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;
2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;
2. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;

SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;
2. KLAG, SYLWIA. TYTAN;

SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;
2. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
3. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;
4. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
5. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;
2. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON;
3. SZEWCZYK, MAŁGORZATA. TYTAN;

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;
3. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;
2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;
3. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;
2. KLAG, SYLWIA. TYTAN;

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;
2. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
3. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;
4. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
5. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
3. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
4. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;
3. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
4. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ;

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
2. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
3. FICNER, EWELINA. SZAKI CLUB;
4. SKIBA, ZUZANNA. SZAKI CLUB;

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;
2. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;
3. FICNER, EWELINA. SZAKI CLUB;
4. SKIBA, ZUZANNA. SZAKI CLUB;



Zwlaszcza zaszalal Janek Zolcinski. MIal wystartowac w kategorii do 110 kg ale jakos tak nie udalo sie wagi zrobic. Co mu chyba wyszlo na zdrowie. Generalnie nie przegral zadnej walki i ma teraz realne szanse na ugranie czegos na Mistrzostwach Europy

Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-04-12, 16:53   #32 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Kadra Polski na Euroarm:

Poniższa lista to osoby, które zasilą Kadrę Polski na XXII Mistrzostwa Europy – Poland 2012. W sumie Polskę będzie reprezentować 80 osób.



JUNIOR MEN LEFT 50 KG

1. HUSAK, KACPER. UKS-16;



JUNIOR MEN LEFT 55 KG

1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;

2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN LEFT 60 KG

1. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;

2. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;



JUNIOR MEN LEFT 65 KG

1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;

-



JUNIOR MEN LEFT 70 KG

1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;

2. RAŻNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN LEFT 80 KG

1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;

2. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR;



JUNIOR MEN LEFT +80 KG

1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;

2. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;



JUNIOR MEN RIGHT 50 KG

1. HUSAK, KACPER. UKS-16;



JUNIOR MEN RIGHT 55 KG

1. ŁUKIEWSKI, MATEUSZ. ARMFANATIC;

2. GRZYWACZ, ERYK. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN RIGHT 60 KG

1. WILCZYŃSKI, ŁUKASZ. BLACK SCORPION;

2. KIZIK, JAKUB. BLACK SCORPION;



JUNIOR MEN RIGHT 65 KG

1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION;

-



JUNIOR MEN RIGHT 70 KG

1. JĘDRZEJCZAK, KEWIN. ZŁOTY ORZEŁ;

2. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;



JUNIOR MEN RIGHT 80 KG

1. IZBIŃSKI, DAWID. SDS;

2. BADECKI, DOMINIK. BLACK SCORPION;



JUNIOR MEN RIGHT +80 KG

1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN;



SENIOR MEN LEFT 55 KG

1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



SENIOR MEN LEFT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

-



SENIOR MEN LEFT 65 KG

1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;

2. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON;



SENIOR MEN LEFT 70 KG

1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;

2. WYRWA, MATEUSZ. WIKING;



SENIOR MEN LEFT 75 KG

1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;

2. GROCH, DARIUSZ. WIKING;



SENIOR MEN LEFT 80 KG

1. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR;

2. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION; (kwalifikacja z listy rezerwowej)



SENIOR MEN LEFT 85 KG

1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;

2. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR;



SENIOR MEN LEFT 90 KG

1. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT;

2. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN;



SENIOR MEN LEFT 100 KG

1. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;

2. PADŁO, RAFAŁ. WIKING;



SENIOR MEN LEFT 110 KG

1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;

-



SENIOR MEN LEFT +110 KG

1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;

-



SENIOR MEN RIGHT 55 KG

1. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



SENIOR MEN RIGHT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

2. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN;



SENIOR MEN RIGHT 65 KG

1. MALAS, SLAWOMIR. ARMFANATIC;

2. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN;(kwalifikacja z listy rezerwowej)



SENIOR MEN RIGHT 70 KG

1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON;

2. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS;



SENIOR MEN RIGHT 75 KG

1. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION;

2. GROCH, DARIUSZ. WIKING (kwalifikacja z listy rezerwowej)



SENIOR MEN RIGHT 80 KG

1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;

2. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON;



SENIOR MEN RIGHT 85 KG

1. KAJDAS, NATAN. TYTAN;

2. WOJTYRA, EMIL. HULK;



SENIOR MEN RIGHT 90 KG

1. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN;

2. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR;



SENIOR MEN RIGHT 100 KG

1. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT;

2. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN;



SENIOR MEN RIGHT 110 KG

1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN;

-



SENIOR MEN RIGHT +110 KG

1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON;

-



MASTER MEN LEFT 70 KG

-



MASTER MEN RIGHT 80 KG

1. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;

-



MASTER MEN LEFT 90 KG

1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;

2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;



MASTER MEN LEFT 100 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

-



MASTER MEN LEFT +100 KG

1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;

2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT;



MASTER MEN RIGHT 70 KG

-



MASTER MEN RIGHT 80 KG

1. JANECZEK, MARIAN. BLACK SCORPION;



MASTER MEN RIGHT 90 KG

1. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN;

2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON;



MASTER MEN RIGHT 100 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

-



MASTER MEN RIGHT +100 KG

1. MAZURENKO, IGOR. ZŁOTY TUR;

2. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON



GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. PYTON;



GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG

1. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;

2. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;



GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG

1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

2. GRALAK, STANISŁAW. ARMFANATIC;



GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. PYTON;



GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG

1. HYMER, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

2. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ;



GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG

1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR;

2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT 75 KG

1. PODGÓRSKI WIESŁAW. PYTON;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT 100 KG

-



SENIOR GRANDMASTER MEN LEFT +100 KG

1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT 75 KG

1. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG

1. PIECHOWSKI, JANUSZ. ZŁOTY TUR;

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT 100 KG

-



SENIOR GRANDMASTER MEN RIGHT +100 KG

1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;

-



DISABLED MEN LEFT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



DISABLED MEN LEFT 75 KG

1. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;

-



DISABLED MEN LEFT 90 KG

1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ;

-



DISABLED MEN LEFT +90 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;



DISABLED MEN RIGHT 60 KG

1. GRALAK, MACIEJ. ARMFANATIC;

2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ;



DISABLED MEN RIGHT 75 KG

1. WOJNICKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ;

2. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ;



DISABLED MEN RIGHT 90 KG

-



DISABLED MEN RIGHT +90 KG

1. KOPEĆ, JANUSZ. ARMFIGHT;

2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT;



DISABLED JUNIOR MEN LEFT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN LEFT 65 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN LEFT 80 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN LEFT +80 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT 65 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT 80 KG

-



DISABLED JUNIOR MEN RIGHT+80 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN LEFT +50 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG

-



DISABLED JUNIOR WOMEN RIGHT +50 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG

1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16;

2. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG

1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;

2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN LEFT 65 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG

-



JUNIOR WOMEN LEFT +70 KG

1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG

1. ZYGARSKA, DOROTA. UKS-16;

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG

1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16;

2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16;

2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16;



JUNIOR WOMEN RIGHT 65 KG

-



JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG

-



JUNIOR WOMEN RIGHT +70 KG

1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION;

-



SENIOR WOMEN LEFT 50 KG

1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;

-



SENIOR WOMEN LEFT 55 KG

1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN LEFT 60 KG

1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;



SENIOR WOMEN LEFT 65 KG

1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN LEFT 70 KG

1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;

-

SENIOR WOMEN LEFT 80 KG

1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN LEFT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG

1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG

1. OPALINSKA, MARTA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG

1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY;

2. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL;



SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG

1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG

1. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR;

2. KLAG, SYLWIA. TYTAN;



SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG

1. MORCZYNSKA, MILENA. ARMFANATIC;

-



SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-



MASTER WOMEN LEFT 60 KG

-



MASTER WOMEN LEFT 70 KG

1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;

-



MASTER WOMEN LEFT 80 KG

-



MASTER WOMEN LEFT +80 KG

1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;



MASTER WOMEN LEFT 60 KG

-



MASTER WOMEN RIGHT 70 KG

1. CICHOPEK, BOŻENA. TYTAN;

-



MASTER WOMEN RIGHT 80 KG

-



MASTER WOMEN RIGHT +80 KG

1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR;



DISABLED WOMEN LEFT 60 KG

-



DISABLED WOMEN LEFT 70 KG

1. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;

-



DISABLED WOMEN LEFT 80 KG

-



DISABLED WOMEN LEFT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-



DISABLED WOMEN RIGHT 60 KG

-



DISABLED WOMEN RIGHT 70 KG

1. TURZYNIECKA, SONIA. TYTAN;

-



DISABLED WOMEN RIGHT 80 KG

-



DISABLED WOMEN RIGHT +80 KG

1. MAŚNIK, KORNELIA. ZŁOTY ORZEŁ;

-
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-12, 19:15   #33 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie




Jak ktos ma chcec to moze sie sprawdzic
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-05-12, 16:07   #34 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie



A juz od niedzieli w Gdansku tydzien imprezy
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-05-12, 21:28   #35 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wyniki mistrzostw Europy...rekrodwych dla Polski zarowno pod względem ilosci uczestników (blisko 80 osób) jak i medali w sumie 21). Ponizej wyniki kategorii seniorskich mezczyzn. Wszystkich mi sie nie chcialo wstawiac








SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. AZAMAT, AKHPOLOV. RUSSIA;
2. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
3. KZLAY, ISMAIL. TURKEY;
4. RADIK, KAMALOV. RUSSIA;
5. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
6. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;
7. AXELSSON, TOBIAS. SWEDEN;
8. ETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
9. DAMIAN, KUSNIERCZYK. POLAND;
10. PATRYK, WETERLE. POLAND;





SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GAYDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
2. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
3. OLEKSANDR, BALANDIN. UKRAINE;
4. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
5. ANTON, NAUMOV. RUSSIA;
6. TAEGER, JAN. GERMANY;
7. LASHA., KAKHELASHVILI. GEORGIA;
8. ROMAN, TSEREKAEV. RUSSIA;
9. TRKER, ISMAIL. TURKEY;
10. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
11. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;
12. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
13. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
14. FENYVESI, JOZSEF. HUNGARY;
15. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;








16. MACIEJ, GRALAK. POLAND;

17. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;



SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
2. KHAISER, IBRISHEV. UKRAINE;
3. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
4. VILENI, GABRAVA. GEORGIA;
5. BERBERICH, KEVIN. GERMANY;
6. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
7. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
8. GUNDUZ, ABDULKERIM. TURKEY;
9. RIM, KHAMIDULLIN. RUSSIA;
10. JAGARCEC, SANDRO. CROATIA;
11. MARKOV, SIMEON. BULGARIA;
12. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
13. DARIUSZ, WISNIEWSKI. POLAND;











SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. OLEG, ZHOKH. UKRAINE;
2. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
3. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
4. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
5. ROMAN, RIABTSEV. UKRAINE;
6. DOBRIN, VIOREL. ROMANIA;
7. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
8. OZYUREK, IMMANUEL. TURKEY;
9. DZMITRY, MIKHEI. BELARUS;
10. SERGEI, NIKITCHENKO. RUSSIA;
11. MATEUSZ, WYRWA. POLAND;
12. ALIALIUZUL, MEHMET. TURKEY;
13. BASKOV, ZINOVIJ. HOLLAND;
14. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
15. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
16. GETTLER, PAVOL. SLOVAKIA;
17. NORSTROM, STEFAN. SWEDEN;
18. SODERBERG, STEPHAN. SWEDEN;
19. MAERKI, MARTIN. SWITZERLAND;















SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
2. JABA, GETIASHVILI. GEORGIA;
3. RAFAL, WOZNY. POLAND;
4. TERZI, ENGIN. TURKEY;
5. ATSAMAZ, URTAEV. RUSSIA;
6. DZMITRY, KHMIALIOV. BELARUS;
7. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
8. ZAZA, TABAGARI. GEORGIA;
9. MEHMETMEHMETBOZ, FATIH. TURKEY;
10. SMOLARCZYK, JANUS. GERMANY;
11. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
12. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
13. RUSLAN, NABIEV. RUSSIA;
14. LEONID, TSYBA. UKRAINE;
15. ALIAKSANDR, SIAREDZICH. BELARUS;
16. HOEFFNER, ANDREAS. GERMANY;
17. RISSVEDS, MARTIN. SWEDEN;
18. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
19. ANDERSSON, TORBJORN. SWEDEN;
20. OLEKSANDR, TSVETKOV. UKRAINE;
21. MARTIN, KONTINEN. FINLAND;
22. VRTAL, ADAM. CZECH REPUBLIC;
23. ANGRE, JOHNNY. NORWAY;
24. ARTIS, LINNA. LATVIA;
25. MICHAEL, SCHERRER. SWITZERLAND;
26. KOGL, DRAZEN. CROATIA;



SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. VEIMVEIMHAUGLAND, FRODE. NORWAY;
4. ROMAN, RUDNYTSKYY. UKRAINE;
5. GEORGE, ALBUTASHVILI. GEORGIA;
6. RADOSLAW, STARON. POLAND;
7. PAVEL, SUMAK. BELARUS;
8. KUTAYKUTAYKALAY, ALI. TURKEY;
9. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
10. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
11. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
12. LUKASZ, BOGUSZ. POLAND;
13. ONDER, DURSUN. TURKEY;
14. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
15. ARMAN, PEPANYAN. ARMENIA;
16. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
17. JACUB, NAKIELSKI. SWITZERLAND;






18. BENGTSSON, GLENN. SWEDEN;
19. WIKLUND, KRISTIAN. SWEDEN;
20. RISOEN, RONNY. NORWAY;
21. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
22. ALEH, MATSKEVICH. BELARUS;



SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. ALEKSANDR, VORONETCKII. RUSSIA;
4. NANNESTAD, NICKLAS. SWEDEN;
5. WIESLAW, RZANNY. POLAND;
6. HERVAY, LADISLAV. SLOVAKIA;
7. ALIAKSANDR, KHAVASHCEUSKI. BELARUS;
8. NATAN, KAJDAS. POLAND;
9. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
10. SALOMON, LUKAS. GERMANY;
11. PAULICK, SEBASTIAN. SWITZERLAND;
12. YUSUF, BAYRAMUKOV. RUSSIA;
13. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
14. DEMIR, YUNUS. TURKEY;
15. TACHE, LUCIAN. ROMANIA;
16. ORXAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
17. MATRE, TORE. NORWAY;
18. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;





SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
2. RUSLAN, BABAYEV. UKRAINE;
3. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
4. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
5. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
6. ROMAN, FILLIPOV. RUSSIA;
7. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
8. LENCE, DEAN. CROATIA;
9. TURKER, UNAL. TURKEY;
10. STRNEN, ARE. NORWAY;
11. USTAOMER, OMER. TURKEY;
12. RACEK, PETER. SLOVAKIA;
13. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
14. MICHAL, WEGLICKI. POLAND;















SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
2. EVGENIY, KRIULIN. RUSSIA;
3. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS;
4. CAGLAR, SAHIP. TURKEY;
5. SERGII, CHYNDIASOV. UKRAINE;
6. VASILIVASILI., DAUTASHVILI. GEORGIA;
7. MAKSYM, TERESHCHUK. UKRAINE;
8. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;
9. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
10. MARIUSZ, GROCHOWSKI. POLAND;
11. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
12. SLAVIK, KACHMAZOV. RUSSIA;
13. HELLSTROM, JONAS. SWEDEN;
14. ORMANJI, LEONID. MOLDOVA;
15. EDUARD, SAHAKYAN. ARMENIA;
16. GURAM, PASHURISHVILI. GEORGIA;
17. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
18. WWKVAMSDAL, ASLE. NORWAY;
19. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
20. BREZOI, MIHAI. ROMANIA;
21. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;
22. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA;
23. RAFAL, PADLO. POLAND;





SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. GENADI., KVIKVINIA. GEORGIA;
2. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
3. OSMANLI, FERIT. TURKEY;
4. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
5. ALEXANDER, DRUSHIZ. RUSSIA;
6. YEVHEN, LITOVTSEV. UKRAINE;
7. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
8. MIRTALEH, ASLANOV. AZERBAIJAN;
9. ARTSEM, TATARENKA. BELARUS;
10. MAIER, SERGEJ. GERMANY;
11. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
12. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
13. ANDREY, KOROLEV. RUSSIA;
14. BACKLUND, KARL. SWEDEN;
15. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
16. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA;
17. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
18. CAPPA, DAVIDE. ITALY;











SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. GELA, KHUBIASHVILI. UKRAINE;
3. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
4. JAN, ZOLCINSKI. POLAND;
5. VIACHESLAV, KARPOV. RUSSIA;
6. ARTEM, GUSEV. RUSSIA;
7. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
8. DZMITRY, KIRILENKA. BELARUS;
9. VERVEJN, ALEKSANDR. GERMANY;
10. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
11. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
12. TIGRAN, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
13. KUEHN, OLIVER. GERMANY;
14. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;


SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. VUSAL, ZEYNALOV. AZERBAIJAN;
2. RADIK, KAMALOV. RUSSIA;
3. ETINKAYA, MEHMET. TURKEY;
4. NAZARII, IVANYTSKYI. UKRAINE;
5. OLEG, DUDKO. UKRAINE;
6. AXELSSON, TOBIAS. SWEDEN;
7. KZLAY, ISMAIL. TURKEY;
8. MAXIM, SVETLOLOBOV. RUSSIA;
9. PATRYK, WETERLE. POLAND;
10. DAMIAN, KUSNIERCZYK. POLAND;
11. ALIAKSANDR, MATSKEVICH. BELARUS;



SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. ROMAN, TSEREKAEV. RUSSIA;
2. GAYDARDJIEV, GEORGI. BULGARIA;
3. TAEGER, FABIAN. GERMANY;
4. IGOR, IVANYTSKYI. UKRAINE;
5. ASHOT, ADAMYAN. ARMENIA;
6. DMYTRO, BEZKOROVAINYI. UKRAINE;
7. ALEH, MAKARANKA. BELARUS;
8. ERCANERCANBAMYA, ISMAIL. TURKEY;
9. KRYSTIAN, KORBIEL. POLAND;
10. RIDIK, GAZIZOV. RUSSIA;
11. ONAY, MUSTAFA. TURKEY;
12. LASHA., KAKHELASHVILI. GEORGIA;
13. TAEGER, JAN. GERMANY;
14. PISKORIC, DEJAN. CROATIA;
15. MACIEJ, GRALAK. POLAND;








16. YAUHENI, KAVALENKA. BELARUS;
17. ARMAN, PIROYAN. ARMENIA;



SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. ARSLAN, SERHAT. TURKEY;
2. IGOR, AKHMEDSHIN. RUSSIA;
3. ZOHRAB, MAHSIMOV. AZERBAIJAN;
4. VILENI, GABRAVA. GEORGIA;
5. BERBERICH, KEVIN. GERMANY;
6. KHAISER, IBRISHEV. UKRAINE;
7. XHELLAL, GIEMALIHAZER. SWITZERLAND;
8. SEMERCIOGLU, AZMI. TURKEY;
9. DZMITRY, TSIUSHYN. BELARUS;
10. IRBEK, HUBAEV. RUSSIA;
11. MAJKUT, LUKAS. SLOVAKIA;
12. VLADYSLAV, GIRCHENKO. UKRAINE;
13. GREGORICKA, IVAN. SLOVAKIA;
14. JAGARCEC, SANDRO. CROATIA;
15. MARKOV, SIMEON. BULGARIA;
16. RENKOLA, JUHA. FINLAND;
17. DAMIAN, KOTLARZ. POLAND;



SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. GRIGORY, VALIEV. RUSSIA;
2. ROMAN, RIABTSEV. UKRAINE;
3. DELIDZHAKOV, HRISTO. BULGARIA;
4. KHETAG, DZITIEV. RUSSIA;
5. DOBRIN, VIOREL. ROMANIA;
6. VOJENCAK, JAN. SLOVAKIA;
7. TARASAITIS, MINDAUGAS. LITHUANIA;
8. LUKASZ, PIECHNA. POLAND;
9. SCHLITTE, MATTHIAS. GERMANY;
10. ALIALIUZUL, MEHMET. TURKEY;
11. VLADYSLAV, DZISIAK. UKRAINE;
12. DZMITRY, MIKHEI. BELARUS;
13. MARIUSZ, PODGORSKI. POLAND;
14. GETTLER, PAVOL. SLOVAKIA;
15. ALEKS, ABUTIDZE. GEORGIA;
16. SODERBERG, STEPHAN. SWEDEN;
17. DZMITRY, KACHENIA. BELARUS;
18. MAERKI, MARTIN. SWITZERLAND;
19. BASKOV, ZINOVIJ. HOLLAND;
20. GORELASHVILI, YIGAL. IZRAEL;
21. CEDER, RONNY. SWEDEN;











SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. OLEKSANDR, TSVETKOV. UKRAINE;
2. VLADIMIR, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
3. VREZH, SEDRAKYAN. ARMENIA;
4. FUAD, JAFAROV. AZERBAIJAN;
5. ZAZA, TABAGARI. GEORGIA;
6. GIORGI, UBILAVA. GEORGIA;
7. ANDERSSON, TORBJORN. SWEDEN;
8. BALABANOV, VIKTOR. BULGARIA;
9. GASHEVSKI, CVETAN. BULGARIA;
10. TERZI, ENGIN. TURKEY;
11. MEHMETMEHMETBOZ, FATIH. TURKEY;
12. DZMITRY, KHMIALIOV. BELARUS;
13. RAFAL, WOZNY. POLAND;
14. ANGRE, JOHNNY. NORWAY;
15. HOEFFNER, ANDREAS. GERMANY;
16. ARTUR, MAKAROV. RUSSIA;
17. RISSVEDS, MARTIN. SWEDEN;
18. SMOLARCZYK, JANUS. GERMANY;
19. DARIUSZ, GROCH. POLAND;
20. LEONID, TSYBA. UKRAINE;
21. ARTIS, LINNA. LATVIA;
22. MARTIN, KONTINEN. FINLAND;
23. RUSLAN, NABIEV. RUSSIA;
24. MICHAEL, SCHERRER. SWITZERLAND;
25. VRTAL, ADAM. CZECH REPUBLIC;
26. KOGL, DRAZEN. CROATIA;



SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. KHADZIMURAT, ZOLOEV. RUSSIA;
2. TIMUR, MAMEDOV. RUSSIA;
3. ARTEM, TAYNOV. UKRAINE;
4. PIOTR, BARTOSIEWICZ. POLAND;
5. HAYK, AGHAMALYAN. ARMENIA;
6. VEIMVEIMHAUGLAND, FRODE. NORWAY;
7. ROMAN, RUDNYTSKYY. UKRAINE;
8. LENGAROV, STEFAN. BULGARIA;
9. DAHLSTROM, ANDREAS. SWEDEN;
10. PAVEL, SUMAK. BELARUS;
11. TUMBEV, KALOYAN. BULGARIA;
12. GIORGI, TVALIASHVILI. GEORGIA;
13. KRZYSZTOF, KRAJCZYNSKI. POLAND;
14. WIKLUND, KRISTIAN. SWEDEN;
15. ANDRONACHE, DANIEL. ROMANIA;
16. GEORGE, ALBUTASHVILI. GEORGIA;

17. IDIGUK, CAGLAR. TURKEY;


18. ARMAN, PEPANYAN. ARMENIA;
19. MANARKA, SARUNAS. LITHUANIA;
20. RISOEN, RONNY. NORWAY;
21. KLEIN, RADEK. CZECH REPUBLIC;
22. ONDER, DURSUN. TURKEY;



SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. RUSTAM, BABAIEV. UKRAINE;
2. IEVGENII, PRUDNYK. UKRAINE;
3. ALEKSANDR, VORONETCKII. RUSSIA;
4. IVANOV, NIKOLAY. BULGARIA;
5. DIMITROV, PLAMEN. BULGARIA;
6. NATAN, KAJDAS. POLAND;
7. MARTENSSON, CLAES. SWEDEN;
8. DOBROVIC, RADOSLAV. SLOVAKIA;
9. AKDENIZ, ADEM. TURKEY;
10. PAVEL, LUNEV. RUSSIA;
11. MATRE, TORE. NORWAY;
12. EMIL, WOJTYRA. POLAND;
13. BAYTAZ, MUSTAFA. TURKEY;
14. HERVAY, LADISLAV. SLOVAKIA;
15. MUJIC, AZADINO. CROATIA;
16. TACHE, LUCIAN. ROMANIA;
17. ORXAN, ALISHLI. AZERBAIJAN;
18. PAULICK, SEBASTIAN. SWITZERLAND;
19. SALOMON, LUKAS. GERMANY;


SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. ALEXANDER, GUSOV. RUSSIA;
2. SPANNAGEL, DIETER. GERMANY;
3. ANDRIY, BARSKOV. UKRAINE;
4. RUSLAN, BABAYEV. UKRAINE;
5. ALEXEY, RUMYANTSEV. RUSSIA;
6. KOVACS, PETER. HUNGARY;
7. PIOTR, SZCZERBA. POLAND;
8. GERMANUS, JAN. SLOVAKIA;
9. YULEV, DIMITAR. BULGARIA;
10. ANTONOVICS, RAIMONDS. LATVIA;
11. BIRKELAND, OEYVIND. NORWAY;
12. LENCE, DEAN. CROATIA;
13. PETRE, TSIKARIDZE. GEORGIA;
14. TURKER, UNAL. TURKEY;
15. ARTUR, OLBRYS. POLAND;
16. STRNEN, ARE. NORWAY;
17. RACEK, PETER. SLOVAKIA;

18. USTAOMER, OMER. TURKEY;











SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. KOSTADINOV, KRASIMIR. BULGARIA;
2. ZURAB, BAKHTIYAROV. AZERBAIJAN;
3. SERGII, CHYNDIASOV. UKRAINE;
4. MARCIN, LACHOWICZ. POLAND;
5. ILCHEV, EMIL. BULGARIA;
6. MAKSYM, TERESHCHUK. UKRAINE;
7. EVGENIY, KRIULIN. RUSSIA;
8. BREZOI, MIHAI. ROMANIA;
9. ORMANJI, LEONID. MOLDOVA;
10. AYCE, SUREYYA. TURKEY;
11. ARMEN, CHAPUKHYAN. ARMENIA;
12. VASILIVASILI., DAUTASHVILI. GEORGIA;
13. AYDOGAN, ADEM. TURKEY;
14. ALEKSANDR, PUZAKOV. RUSSIA;
15. WWKVAMSDAL, ASLE. NORWAY;
16. JOKUBAITIS, SARUNAS. LITHUANIA;
17. HELLSTROM, JONAS. SWEDEN;
18. MARIUSZ, GROCHOWSKI. POLAND;
19. KRIKSCIUNAS, DONATAS. LITHUANIA;
20. EDUARD, SAHAKYAN. ARMENIA;
21. GURAM, PASHURISHVILI. GEORGIA;
22. DZMITRY, SHMYKO. BELARUS;
23. SANDBAKKEN, KNUT. NORWAY;
24. YEUTUKHOVICH, BARYS. HOLLAND;



SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. GENADI., KVIKVINIA. GEORGIA;
2. OSMANLI, FERIT. TURKEY;
3. ARTEM, GRISHIN. RUSSIA;
4. SERGIY, TOKAREV. UKRAINE;
5. MIRTALEH, ASLANOV. AZERBAIJAN;
6. MICHAL, WEGLICKI. POLAND;
7. NASSTROM, KIM. SWEDEN;
8. YEVHEN, LITOVTSEV. UKRAINE;
9. DZMITRY, RABTSAU. BELARUS;
10. ANDREY, KOROLEV. RUSSIA;
11. MINAROVIC, MARTIN. SLOVAKIA;
12. PANTALEEV, MARIN. BULGARIA;
13. ANELAUSKAS, DARIUS. NORWAY;
14. ARTSEM, TATARENKA. BELARUS;
15. YENERER, AHMET. TURKEY;
16. ILHAM, MAHMUDOV. AZERBAIJAN;
17. KARAPET, AGHAJANYAN. ARMENIA;
18. MAIER, SERGEJ. GERMANY;
19. PETROV, KALOYAN. BULGARIA;









SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ANDRIY, PUSHKAR. UKRAINE;
2. CVETKOV, GEORGI. BULGARIA;
3. MICHALICKA, JURAJ. SLOVAKIA;
4. ARTEM, GUSEV. RUSSIA;
5. MAREK, MAJAK. POLAND;
6. VIACHESLAV, KARPOV. RUSSIA;
7. JAN, ZOLCINSKI. POLAND;
8. SERGII, KESAREV. UKRAINE;
9. SHNEIDER, FEDOR. GERMANY;
10. TIGRAN, MNATSAKANYAN. ARMENIA;
11. STAHLBERG, ANDREAS. SWEDEN;
12. KUEHN, OLIVER. GERMANY;
13. MANASIEV, EMANUIL. BULGARIA;
14. PUSCASU, IOAN. ROMANIA;
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-12, 18:45   #36 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A jakby ktos mial chceci to 10 czerwca razem z kolega organizujemy ogolnopolski turniej. W Błoniu 30 km od Warszawy
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-12, 10:27   #37 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-12, 10:27   #38 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wszyztkich chetnych zapraszam do przyjazdu
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-06-12, 16:52   #39 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie




Wyniki wrzuce pozniej Teraz zparaszam do lektury
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-08-12, 18:54   #40 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Niedawno odbyly se fajne zawody w Czestochowie. Pod spodem wyniki. A juz niedlugo Mistrzostwa Swiata w Brazylii i Puchar Swiata w Warszawie


SENIOR MEN LEFT OPEN;
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. GROCH, DAREK. WIKING NISKO;
4. GRZELAK, ŁUKASZ. KS PIERWSZEGO;
5. MIROSHNYK, IGOR. ZŁOTY TUR;
6. GUMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. DĘBLIN;
7. PARSZUTO, MARIUSZ. CZESTOCHOWA;
8. GRZELAK, TOMASZ. KS PIERWSZEGO;
9. WOLFINGER, MARCIN. WIKING NISKO;
10. SZYMCZYK, TOMASZ. CZĘSTOCHOWA;
11. GUZIK, PIOTR. OCHLE;
12. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
13. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
14. ORZEŁ, DANIEL. RACZKOWICE;
15. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
16. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
17. WOROCH, GRZEGORZ. PACO;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG;
1. CICHOWLAS, DANIEL. PACO;
2. GLIŃSKI, DOMINIK. BŁONIE;
3. FLANCZEWSKI, TOMEK. KS PIERWSZEGO;
4. MATEUSZ, MAŃCZYK. KS PIERWSZEGO;
5. MORAWIEC, MAREK . CIESZYN;
6. TKACZYK, KAMIL. NOWA WIEŚ;
7. KILAN, JAROSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
8. KOWAL, PAWEŁ. KS PIERWSZEGO;
9. PIJOR, ERYK. RZESZÓW;
10. STALA, KAMIL. KOŚCIELEC;
11. KOZA, DAMIAN. KONIECPOL;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG;
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
2. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
3. GROCH, DAREK. WIKING NISKO;
4. GRZELAK, TOMASZ. KS PIERWSZEGO;
5. KILAN, PRZEMYSŁAW. TYTAN JAWORZNO;
6. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
7. GRZELAK, ŁUKASZ. KS PIERWSZEGO;
8. DYL, MICHAŁ. KONIECPOL;
9. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN JAWORZNO;
10. WOROCH, GRZEGORZ. PACO;
11. MELCER, ADRIAN. CIESZYN;
12. BIAŁEK, ADAM. RADOMSKO;
13. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;
14. DUDA, BŁAŻEJ. MYSZKÓW;
15. SOKALSKI, LESZEK. POZNAŃ;
16. TKACZYK, DANIEL. NOWA WIEŚ;
17. NOSZCZYK, JAKUB. PORAJ;
18. JĘDRYKA, DAREK. CHORZÓW;
19. GRADOŃSKI, SZYMON. LUBORCZA;

SENIOR MEN RIGHT OPEN;
1. MIROSHNYK, IGOR. ZŁOTY TUR;
2. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
3. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN JAWORZNO;
4. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
7. GROCH, DAREK. WIKING NISKO;
8. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
9. IZBIŃSKI, DAWID . SDS TOMASZÓW MAZ.;
10. WOLFINGER, MARCIN. WIKING NISKO;
11. GUZIK, PIOTR. OCHLE;
12. PARSZUTO, MARIUSZ. CZESTOCHOWA;
13. SZYMCZYK, TOMASZ. CZĘSTOCHOWA;
14. GUMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. DĘBLIN;
15. WATROS, KAMIL. ZŁOTY TUR;

JUNIOR MEN RIGHT OPEN;
1. PACUT, PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO;
2. GUZIK, PIOTR. OCHLE;
3. IZBIŃSKI, DAWID . SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. BIELECKI, BARTŁOMIEJ. PACO;
5. JÓZEFEK, ADAM. WIKING NISKO;
6. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
7. PALIWODA, DOMINIK. PANKI;
8. SWATEK, KAMIL. KS PIERWSZEGO;
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.