stare 10-03-13, 10:54   #91 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A tak sie nawet składa ze Denis konczy dzis 31 lat

Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-03-13, 06:25   #92 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie






Marlena Wawrzyniak vs. Robert Burneika

Szkoda tylko ze Robert sie podlozyl
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-03-13, 10:45   #93 (permalink)
champion
  
 
Avatar Rollins
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Postów: 7154
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Black Dragon Zobacz post
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie






Marlena Wawrzyniak vs. Robert Burneika

Szkoda tylko ze Robert sie podlozyl
Fajna jest.
Też bym się podłożył...
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 08:43   #94 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie




Krótki wywiad z Jankiem Zółcińskim przed Mistrzostwami Polski
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 08:48   #95 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie




A tutaj w aktualnej formie...
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-03-13, 12:09   #96 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie




Zapowiedzi Piotrka Szczerby
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-04-13, 16:47   #97 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Jak bedzies ktos chetny to w sobote postaram sie w temacie wrzucic stream z bezposrednia relacja z zawodów
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-13, 11:26   #98 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

I dupa nie ma transmisji nigdzie. Tylko w dzien dobry tvn dali kilka wstawek
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-13, 18:56   #99 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wyniki pierwszego dnia MIstrzostw Polski


UNIOR18 MEN RIGHT 50 KG
1. STECYK, JACEK. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
2. DOBRAKOWSKI, MACIEJ. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. KUBACKA, PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
2. RADZIK, PAWEŁ. WIKING NISKO;
3. MAKURAT, WOJCIECH. UKS-16 KOSZALIN;
4. FERENC, KASAN. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;

JUNIOR18 MEN RIGHT 60 KG
1. TALAREK, KRYSTIAN. WILKI MIĘDZYCHÓD;
2. KUBICKI, ALEKSANDER. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG
1. ŻWAKUŁA, PATRYK. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
2. PIĘTA, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 MEN RIGHT 70 KG
1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
2. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. RĄCZKA, PATRYK. ZŁOTY SMOK KIELCE;
4. MEROŃ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. ŻUREK, MARTIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
6. DOBRZYŃSKI, ŁUKASZ. PACO LUBLIN;
7. CAPAŁA, DAWID. PACO LUBLIN;
8. JANUSZ, MICHAŁ. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG
1. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. PANIAK, PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
3. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
4. BUCZEK, KAROL. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 MEN RIGHT 80 KG
1. HALOTA, PAWEŁ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
2. MADEJA, MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
3. FIGURSKI, DANIEL. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 MEN RIGHT +80 KG
1. HARKABUZIK, PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
2. BIELECKI, BARTŁOMIEJ. PACO LUBLIN;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

JUNIOR21 MEN LEFT 60 KG
1. OKOŃ, RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 80 KG
1. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR WOLSZTYN;
2. JĘDRZEJCZAK, KEVIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 60 KG
1. OKOŃ, RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 65 KG
1. KOMISARCZYK, RAFAŁ. ZŁOTY SMOK KIELCE;
2. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. KILAN, JAROSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 70 KG
1. MUSIAŁ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. BUGAJ, PATRYK. TITANARM OPOLE;
4. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
5. SULTANIAN, ISAAC. ZŁOTY TUR GDYNIA;
6. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 75 KG
1. TAWREL, WOJTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. JARUGA, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. RAŹNIEWSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
5. ROSŁON, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

JUNIOR21 MEN RIGHT 85 KG
1. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA;
2. ŁACIAK, KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON WARSZAWA;
4. RYDZEWSKI, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
5. KACZYŃSKI, PATRYK. ZŁOTY TUR GDYNIA;

JUNIOR21 MEN RIGHT 90 KG
1. PACUT, PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. IZBIŃSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW MAZ.;
3. MONACHOWICZ, MAREK. PACO LUBLIN;
4. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GOŁOŚ, SEBASTIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA;

JUNIOR21 MEN RIGHT +90 KG
1. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. JABŁOŃSKI, PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
3. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K.;
4. BRZEZINA, ROBERT. TITANARM OPOLE;

SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. TRYBUS, RADOSŁAW. ZŁOTY SMOK KIELCE;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. SOBCZYK, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. OKOŃ, RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;

SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. KOTLARZ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. KOMISARCZYK, RAFAŁ. ZŁOTY SMOK KIELCE;
3. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
4. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
5. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
6. LECH, ADAM. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
7. GLIŃSKI, DOMINIK. PYTON WARSZAWA;
8. KILAN, JAROSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
2. MYSZKIEWICZ, KAROL. PYTON WARSZAWA;
3. MUSIAŁ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
6. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
7. CICHOWLAS, DANIEL. PACO LUBLIN;
8. OŻGA, MICHAŁ. WIKING NISKO;
9. RĄCZKA, PATRYK. ZŁOTY SMOK KIELCE;
10. MEROŃ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO;
3. KAPŁAN, MICHAŁ. ZŁOTY TUR GDYNIA;
4. GROCH, DAWID. WIKING NISKO;
5. TAWREL, WOJTEK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
6. SOBCZYK, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
8. JARUGA, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
9. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
10. KACHEL, MICHAŁ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
11. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
12. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
13. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. WOŹNY, RAFAŁ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
3. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO;
5. ROSLON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
7. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
8. ZWARDOŃ, KAMIL. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
9. JĘDRZEJCZAK, KEVIN. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
10. STRUŚ, MARCIN. HERAKLES WAŁBRZYCH;
11. KUŹNIAR, BŁAŻEJ. TITANARM OPOLE;
12. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
13. DZIEDZIELA, JAROSŁAW. PYTON WARSZAWA;
14. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
15. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WĘGRÓW;
16. GRALAK, JAKUB. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;
17. MIKOŁAJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA;

SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. WOJTYRA, EMIL. HULK WĘGRÓW;
2. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA;
3. GOMOLA, PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. OBŁUSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA;
5. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
6. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN;
7. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM WROCŁAW;
8. CHMIELEWSKI, MICHAŁ. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. SZEWCZYK, TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. MOLENDA, MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. SZCZERBA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
6. KWIATKOWSKI, JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
7. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM;
8. REDLICKI, PAWEŁ. PYTON WARSZAWA;
9. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WOŁOMIN;
10. PACUT, PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI MIĘDZYCHÓD;
12. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA;
13. GUMÓŁKA, PRZEMYSŁAW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
14. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. FUDAŁA, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA;
5. LESZKO, ROBERT. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;

SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
2. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. JANCZY, JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
6. ZAKRZEWSKI, BARTŁOMIEJ. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM WROCŁAW;
8. PAWŁOWSKI, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;

SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ŻÓŁCIŃSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K.;
3. BUDYCH, MACIEJ. WILKI MIĘDZYCHÓD;
4. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. MATUSZEWSKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. ŚWIĘCKI, PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
8. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;

MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;
2. WALEŚKO, WOJTEK. PYTON WARSZAWA;
3. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WOŁOMIN;
4. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON WARSZAWA;
6. JAWORSKI, TOMASZ. WIKING NISKO;

MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K.;
2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. KRAWCZYK, SEBASTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM WROCŁAW;
7. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K.;
2. PODGÓRSKI, WIESŁAW. PYTON WARSZAWA;

GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. GRALAK, STANISŁAW. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;
3. JABŁOŃSKI, WIESŁAW. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. KRAWCZUK, KONRAD. ZŁOTY TUR GDYNIA;

DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;
2. WETERLE, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, ŁUKASZ. WILKI MIĘDZYCHÓD;

DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. KRAWCZUK, KONRAD. ZŁOTY TUR GDYNIA;

DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 KG
1. KLEINERT, PAULINA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG
1. BACK, OLIMPIA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65 KG
1. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16 KOSZALIN;
2. GUT, EWELINA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 KG
1. KLEINERT, PAULINA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG
1. BACK, OLIMPIA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60 KG
1. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
2. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65 KG
1. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA;

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50 KG
1. SKRZYPCZYK, PAULINA. TITANARM OPOLE;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65 KG
1. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50 KG
1. SKRZYPCZYK, PAULINA. TITANARM OPOLE;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65 KG
1. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. DAMIŃSKA, JOANNA. ARMSTAL BBRC ŁÓDŹ;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
3. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;
2. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM;
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
4. WABERSKA, MATYLDA. ZŁOTY TUR GDYNIA;

SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. JANCZY, SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY;

SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZIĄDZ;
2. KIEŁBASA, RÓŻA. TRAKTOR WOLSZTYN;

SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZYŁĘK;
2. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. ŁĄCKA, EWA. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO;

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-13, 19:02   #100 (permalink)
Super Moderator
  
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: Błonie/Warszawa
Postów: 18137
Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

I kilka niespodzianek.

Osobiscie mocno zdolowalo mnie dopiero 7 miejsce Dominika Glinskiego w senior 65 kg z ktorym sie przygotowywalismy wspolnie przed startem.


Wielka niespodzianka jest ostatnie miejsce w kat. 60 kg Macieja Gralaka ktory byl murowanym faworytem do zlota.


W kategorii 70 kg mial wygrac i wygral Mariusz Podgorski ale juz drugie miejsce Karola Myszkiewicza ktory od listopada lub grudnia jest zawodowcem to juz spora niespodzianka.

Bardzo duzym zaskoczeniem jest wygrana Dariusza Muszczaka nad Marcinem Lachowiczem w kategorii 100 kg. Lachowicz rywalizuje obecnie z Jankiem Zolcinskim o pozycje najsilniejszego armwrestlera w kraju.

Natomiast sam Janek w najciezszej kategorii zrobil to co mial zrobic czyli publiczny sparing
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.