stare 01-06-17, 19:48   #21 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fajter Zobacz post
Tak to już jest w KSW że jedna walka musi być czysto komercyjna, zrobiona pod show. Przeczuwałem że Popek wygra, bo Burneika nie jest tak medialny jak on. No nic, zobaczymy jak to będzie dalej.
Przepraszam a czym Burneika miał mu zagrozić))) Oni mają za zadanie sprzedawać bilety. Nic więcej. Burneika to nawet nie trenował

Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-17, 13:19   #22 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wiadomo że tak, dlatego napisałem że chodzi o czyste show Niektóre walki nie są aż tak "ustawione", ale to ma miejsce w przypadku zawodników mniej znanych (bo np taki Khalidov to raczej nie powinien tej walki wygrać). Tak czy siak ja te całe zawody traktuje jako odskocznię od normalnych walk - takie zwykłe mordobicie, czasem trzeba
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-17, 13:30   #23 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Wiadomo że tak, dlatego napisałem że chodzi o czyste show Niektóre walki nie są aż tak "ustawione", ale to ma miejsce w przypadku zawodników mniej znanych (bo np taki Khalidov to raczej nie powinien tej walki wygrać). Tak czy siak ja te całe zawody traktuje jako odskocznię od normalnych walk - takie zwykłe mordobicie, czasem trzeba
to zdecyduj się cz yustawione czy czyste mordobicie bo to chyba róznica? i co znaczy mniej czy bardziej ustawione?
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-17, 14:14   #24 (permalink)
challenger

Domyślnie

ja bym chcial zobaczyc walke pudzian-popek 2 ale tym razem trzeci w ringu bylby adam malysz. zeby miec szanse,moglby uzywac dowolnie wybranej broni bialej. kupilbym ppv za 100zl.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-06-17, 14:13   #25 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
to zdecyduj się cz yustawione czy czyste mordobicie bo to chyba róznica? i co znaczy mniej czy bardziej ustawione?
Ustawione mordobicie - pasuje? Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że tego typu walki nie są w żadnym stopniu sprawiedliwe i chodzi tylko o hajs. Zobacz sobie walkę wielkiego według niektórych Khalidova. Dostał po mordzie a mimo to wygrał "punktami". Dobre.
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-06-17, 22:39   #26 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Ustawione mordobicie - pasuje? Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że tego typu walki nie są w żadnym stopniu sprawiedliwe i chodzi tylko o hajs. Zobacz sobie walkę wielkiego według niektórych Khalidova. Dostał po mordzie a mimo to wygrał "punktami". Dobre.
dla mnie ustawione kojarzy się z ukartowanym wynikiem. tutaj raczej jest faworyzowanie faworyta czy pupilka kibiców lub włodarzy. To co np w boksie jest właściwie codziennością, nie sadze aby w KSW było więcej dziwnych werdyktów niż na galach Wasyla. No a o hajs to tak jak wszędzie. wiadomo ze to jest czyjś interes, czyjas inwestycja i musi się zwrócić.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-02-18, 19:10   #27 (permalink)
bum

Domyślnie

Nie wiem w czym tak naprawdę problem. Jak byłem młodszy oglądałem wrestling i przecież zdawałem sobie sprawę, że te wszystkie popisy są po prostu dla rozrywki widza. Dziś oglądam nieco nudniejsze ksw i też można się dobrze bawić patrząc na walki wieczoru Ceep calm and watch sport
Antoni58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania