stare 01-05-16, 20:13   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Bokser vs MMA

Witam to jest mój pierwszy temat a zarazem post i chciałbym się dowiedzieć czy bokser mógłby sobie dać rade w oktagonie czy chociaż w ringu z kickbokserem .
Wiem, że nie ma co patrzeć że Mercer wygrał ze Silvią po kilku sekundach ponieważ to sie za szybko skończyło, ale też nie można powiedzieć nic o bokserach ponieważ nie widziałem żadnego boksera MŁODEGO boksera który jest dobry i walczy z innym stylem, bo jak zawsze widziałem to już emerytowani, żeby tylko dorobić troche sosu. Ciekawe jak by Dawid Kostecki wypadł w MMA mi się by wydawało, że mógłby coś tam osiągnąć, a co wy myślicie o tym ?

DominikGatti jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-05-16, 20:42   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Ten temat jest wałkowany od lat i jest moium zdaniem bez sensu. Równie dobrze mozna postawić pytanie czy zawodnik MMA dałby sobie radę w walce bokserskiej. Zupełnie inne style zupełnie inne dyscypliny. Jerome Le Banner był świtny w kicku ale jego walki bokserskie są słabe nawet mimo tego że zawsze wydawał sie dobrze ustawiony pięściarsko. Wspomnieć też warto jego walkę z Fransem Bothą z którym próbował bksować i szybko został sprowadzony na ziemie. Mercer wygrał z Silvą bo wszedł mu dobry cios. Shanno Briggs też wygrał z Tomeme Eriksonem bo ten nie umieł zasłonić sie przed odbrym sierpem. Ale to są przypadki wynikające z tego że to chłopaki od MMA popełniali błędy.

Tak samo nie wyobrażam sobie żeby Connor McGregor miał pokonać w boksie Pacquiao.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-16, 00:01   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Masz racje z tym, że wałkowany temat, ale jakoś nigdzie nic nie było dokładnie i z tym Gregorem też sie zgodze, ale jednak chciałbym zobaczyć taką walke bo jak zauważyłem to jak bokserzy przechodzą do K1 albo MMA to już są emerytami zaś najczęsciej jak kickboxer przechodzi do boksu to jest młody i zaczyna od słabiutkich zawodników i też ostatnio oglądałem dwie walki polskich fighterów co mieli kariere amatorska w boksie i powiem, że tak ładnie w tym oktagonie boksowali że jeden skończył pokonując gościa przez KO, a drugi bił rękoma przez całe 3 rundy więc takiemu bokserowi mi się wydaje, że ogarnął by takie BJJ i mógłby spokojnie iść w MMA, bo jak mówiłem Ci ludzie kopali, a oni potrafili ładnie prostymi wchodzić i już te lowkicki czy inne tam już nie wchodziło im pięknie
czyli tak jak mówiłem jestem zdania, że do boksera dołączyć BJJ i dawałby spokojnie rade tylko myśle, że to już bokser chyba nie bedzie tylko już kompletny .

stare 02-05-16, 09:40   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Może wygrać, szczególnie jeżeli zada jeden silny cios. Wszystko inne to tylko gdybanie. Zależy kto, zależy z kim
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-16, 12:54   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Masz racje i to nawet dwie
bo wiadomo jakiś kelner jak by wszedł do klatki z Gregorem to była by kaplica

stare 02-05-16, 16:26   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A to jeszcze mam dwie ciekawostki. Swego czasu Tommy Morrison stoczył walke w MMA i ją wtgrał ale nie znam szczegółów i Jeremy Williams podobnie choć w przypadku Williamsa zaważyły zapasy które trenował za młodu
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-16, 17:42   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

To sie okazuje, że więcej bokserów dawało sobie rade niż myślałem i niż myślało większość fanów MMA, a jestem ciekawy czy Amir Khan naprawde przejdzie do klatki jeżeli tak to myśle, że dawał by sobie rade, ale nie odrazu z Conorem, ale z normlanymi zawodnikami.

stare 02-05-16, 18:15   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Toney i bodajże Mayorga równiez mieli swoje malo udane epizody w klatce.
Generalnie uwazam ze w klatkce zawodnik MMA>bokser, a w ringu odwrotnie.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-16, 18:56   #9 (permalink)
bum

Domyślnie

mhm, ale ogólnie mi chodziło, żeby się dowiedzieć czy po prostu bokser dałby rade sobie w MMA i moim zdaniem dał by rade jeżeli by zaczynał stopniowo, bo jak już z wyższą ligą fighterów to musiałby chociaż te BJJ/Zapasy dołożyć.

stare 13-05-16, 14:27   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Zależy od boksera. Jeśli jest trochę elastyczny stylowo, to jasne że sobie da radę.
kamilidzik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania