stare 08-11-10, 20:00   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tu zamieszczajcie jakieś ciekawe kawały o boksie

Trener do boksera po walce:
- No pięknie, muszę powiedzieć, że naprawdę przestraszyłeś przeciwnika.
- Jak to?
- Przez trzy minuty, zanim wstałeś, był przekonany, że cie zabił.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Znajomy widzi mistrza bokserskiego z dwoma podbitymi oczami.

- Co Ci się stało? - pyta z niedowierzaniem - przecież ty zawsze byłeś najlepszy.

- Byłem na święta, ze szwagrem w kościele.

- No i co?

- W pierwszy dzień poszliśmy do kościoła, ksiądz cos powiedział, my siedliśmy, potem klękliśmy, potem wstaliśmy. Kiedy wstaliśmy, zauważyłem, ze jednej okazalej blondynce co stała koło mnie sukienka weszła jej miedzy piersi, więc ją lekko pociągną za falbankę, by wyskoczyła, a wtedy dziewczyna walnęła mnie w lewe oko.

- A kto podbił Ci prawe.

- W drugi dzień poszliśmy ze szwagrem do kościoła, ksiądz cos powiedział, my siedliśmy, potem klękliśmy, potem wstaliśmy. Kiedy wstaliśmy, szwagier zauważył, ze blondynce która stała koło nas sukienka weszła miedzy piersi, więc ją lekko pociągną za falbankę, by wyskoczyła, a ja ponieważ wiedziałem że tego nie lubi z powrotem ja jej wepchnąłem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Po walce z M. Tyson’em, Gołota udziela wywiadu reporterowi jakiegoś brukowca - Jeśliby na ulicy napadło pana pięciu bandytów, to dałby sobie pan radę? - pyta dziennikarz Andrew długo zastanawia się nad odpowiedzią i powoli zaczyna mówić : - Pewnie że tak..., pierwszego walnąłbym lewym sierpowym... drugiego prawym prostym... trzeciego trafiłbym w korpus... a czwartego załatwiłbym prawym podbródkowym. - No a piątego? - domaga się odpowiedzi żurnalista - A piątego? A piątego mam urodziny.

MarcoN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-10, 20:34   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Pierwszy jest naprawdę niezły
Adrian Golec jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-11-10, 16:33   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 13 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

"Robota nie Gołota, nie ucieknie"
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-11-10, 21:35   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał eMCe Zobacz post
"Robota nie Gołota, nie ucieknie"

Mi tam wszystkie co do Chucka Norrisa pasują też do Gołoty.
ArchieMoore jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-09-12, 20:29   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dziewczyna Oscara De la Hoi pyta go
- Ładne se mam te stringi co?
-Zajebiste- Odpowiada ODHL.
-Dobra wystarczy, zdejmuj je i oddawaj!
Wojto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-09-13, 08:39   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Szczyt zręczności
Złapać komara za jaja po ciemku w rękawicach bokserskich i okularach przeciw słonecznych
sebaglik79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-09-13, 06:57   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Bokser przygotowuje się do walki. Zapierdziela, aż wióry lecą. Rozwalił worek, rozbił gruszkę, znokautował trzech sparingpartnerów. Po tygodniu: - Dobra, kurza stópka, jestem gotów! Dawajcie tego Tysona! - Ale to ty jesteś Tyson, Mike...
marylakedziezyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-13, 21:49   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Jan jest wielkim fanatykiem boksu, a właśnie dziś odbędzie się walka o Mistrzostwo Wszechwag. 60 min do rozpoczęcia walki... Jan wychodzi z pracy 50 min ... w sklepie kupuje 4 puszki piwa i paczkę chipsów 30 min ... piwo w lodówce 5 min ... Jan siedzi w fotelu przed telewizorem, w jednej ręce otwarte, zimne piwo, w drugiej otwarta paczka ulubionych chipsów... rozpoczyna się walka... nagle, w 28 sek. nokaut!!! Koniec pojedynku!!!! Jan nie może w to uwierzyć, siedzi z otwartymi ustami, pustym wzrokiem spogląda w ekran, piwo schłodzone upada na ziemię. Nagle Jan spostrzega za sobą, stojąca jego żonę. Maria oparta o futrynę z założonymi rękami mówi: - Może teraz w końcu mnie zrozumiesz.....
maciejfilipian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-09-13, 22:09   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał maciejfilipian Zobacz post
Jan jest wielkim fanatykiem boksu, a właśnie dziś odbędzie się walka o Mistrzostwo Wszechwag. 60 min do rozpoczęcia walki... Jan wychodzi z pracy 50 min ... w sklepie kupuje 4 puszki piwa i paczkę chipsów 30 min ... piwo w lodówce 5 min ... Jan siedzi w fotelu przed telewizorem, w jednej ręce otwarte, zimne piwo, w drugiej otwarta paczka ulubionych chipsów... rozpoczyna się walka... nagle, w 28 sek. nokaut!!! Koniec pojedynku!!!! Jan nie może w to uwierzyć, siedzi z otwartymi ustami, pustym wzrokiem spogląda w ekran, piwo schłodzone upada na ziemię. Nagle Jan spostrzega za sobą, stojąca jego żonę. Maria oparta o futrynę z założonymi rękami mówi: - Może teraz w końcu mnie zrozumiesz.....
:D Dobre
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-10-13, 07:39   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Miał odbyć się mecz bokserski USA - Polska w Zakopanem. Stany wystawiły Tysona, a Polska oczywicie Gołotę. Jednak tuż przed samą walką Gołota złamał rękę i na gwałt potrzebny był jaki bokser aby uniknąć kompromitacji. Trener wyskoczył na Krupówki i zobaczył wielkiego górala. Podleciał i zapytał: - Chcesz zarobić 100$? - Noooo... chce - odparł góral. Trener wziął go do szatni, dał spodenki i rękawice i mówi: - Wyjdź na ring, zasłoń się rękawicami i stój. Jak przetrzymasz pierwszą rundę dostaniesz pieniądze. Góral wyszedł, Tyson go poobijał, ale góral przetrzymał. No to trener mówi: - Jak przetrzymasz drugą dostaniesz 1000$. Góral wyszedł, Tyson go już teraz mocno poobijał, no ale i tę rundę przetrzymał. Trener zachwycony mówi: - Jak przetrzymasz trzecią dostaniesz 10 000$ ! Góral wyszedł, ale już ledwo zszedł po tej rundzie. A trener do niego: - Słuchaj jak wytrzymasz czwartą... - Nie wytrzymam!!!!!! Wpierdolę w końcu czarnuchowi!!!
kangurek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania