boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   DQ (http://www.boxing.pl/forum/dq/)
-   -   gonzoo2 (http://www.boxing.pl/forum/dq/4974-gonzoo2.html)

Warrior 23-04-06 20:25

gonzoo2

Dostal bana, wprawdzie zasluzonego, ale wydaje mi sie ze czesciowo nieswiadomie zlamal regulamin. Proponuje aby o walce nie rozmawiac na shoutboxie w ciagu najblizszych 2 dni od jej transmisji. Proponowalbym tez tworzyc do walk dwa tematy- jeden pt- np. Kliczko-Byrd- prognozy, drugi Kliczko-Byrd wynik.

W pierwszym pisalibysmy prognozy, w drugim zwyciezce oraz nasze odczucia dotyczace walki.

imported_Ranger 23-04-06 20:31

Złamał regulamin ale tak jak napisałeś jest wartościowym użytkownikiem, a takich jest na tu coraz mniej przy fali zalewania forum ignorancką dzieciarnią typu Modymaster i jego odmiany (jak Uldi) nie mającą nic do powiedzenia. Byłym za tym żeby dostał szanse.

kuter 23-04-06 20:34

Rowniez jestem za tym aby otrzymal szanse.
Wnosi na forum wiele dobrego.
A regulamin zlamal przez zupelny przypadek.

imported_Gorilla 23-04-06 20:44

Powinien przyznać się do błędu i przeprosić.

King 23-04-06 20:59

Moim zdaniem powinien zostać stworzony specjalny temat w którym byłoby napisane kto wygrał . Kto by chcial to by wchodził kto nie to nie. Byłby to ukłon dla ludzi z USA którzy nie maja możliwości obejrzenia wiekszości gal w europie. Co wy na to :?:

Warrior 23-04-06 21:00

Cytat:

Napisał King
Moim zdaniem powinien zostać stworzony specjalny temat w którym byłoby napisane kto wygrał . Kto by chcial to by wchodził kto nie to nie. Byłby to ukłon dla ludzi z USA którzy nie maja możliwości obejrzenia wiekszości gal w europie. Co wy na to :?:

O tym wlasnie pisalem, tylko troche w innej formie :)

Sykes 23-04-06 21:24

Powtórzę...

Rozumiem ból niektórych odnośnie wyniku walki...ale bądźcie ludźmi jedna wpadka i ban?

Inni "produkują się" całymi tygodniami pier*****ąc od rzeczy i zaśmiecając forum spamem i innymi gównianymi równoważnikam i zdań.... a spadają dopiero po x-razy upomnieniach.

Jestem za odbnanowaniem gonzoo2.

lucasz 23-04-06 21:57

Zgadzam się z Sylesem, byłem za ostry :( Odbanujmy go chłopaki.

mareno 23-04-06 22:23

odbanowac - troche jestem zdziwiony decyzja o banie. jesli zlamal regulamin wystarczylo dac ostrzezenie.

lucasz 24-04-06 07:40

Cytat:

Napisał Gwahlur

ps Ale bym nie wytrzymal gdybym nie zapytal: po co w takim razie byly te grozne slowa lukasz o banowaniu za podanie wyniku, po co te grozne miny, po co przyczepiony temat? Jak tak bedziecie wszystkim poblazac to niedlugo kazdy bedzie mial po trzy nicki, wszedzie beda wyniki prosto z ARD i jeszcze beda ci sie bezczelnie w oczy smiac.

Czasem mam za miekkie serce :) Co innego banować osobniki szkodliwe, które się dopiero rejestrują, a co innego kogoś, kto u nas troche siedzi. Podejrzewam, ze inna sytuacja nastapiłaby, kiedy to mi by ktoś popsuł wieczór. Róbcie jak uważacie, ja sie do tego nie mieszam.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.