stare 24-04-06, 10:24   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja bym go odpuścił - tzn. zdjął mu bana , mimo ,że jest fanem Gołoty :twisted: Bładzic to rzecz ludzka uraził Gwahlur czego nie wolno mu było czynić. Powtórkę zrobi to wtedy tak - jak najbardziej, lecz teraz dajcie mu szanse

Tissot jest nieaktywny  

stare 24-04-06, 14:05   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahlur
Cytat:
Napisał Tissot
Ja bym go odpuścił - tzn. zdjął mu bana , mimo ,że jest fanem Gołoty :twisted: Bładzic to rzecz ludzka uraził Gwahlur czego nie wolno mu było czynić. Powtórkę zrobi to wtedy tak - jak najbardziej, lecz teraz dajcie mu szanse
To co mi tam powiedzial to jest drugorzedna rzecz, bo ja nie jestem obrazliwy, przedwszystkim on podal wynik walki przed retransmisja a jak mu zwrocono mu na to uwage to zamiast przeprosic bezczelnie sie z nich smial.
to może z równowagi wyprowadzić - psując wszytko - ja bym go za to przede wszytkim zlał!!!
Tissot jest nieaktywny  

stare 24-04-06, 18:22   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

ODBANOWAC!
Iniemamocny jest nieaktywny  

stare 25-04-06, 00:13   #14 (permalink)
Rookie

Domyślnie

a to co takiego
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

i to
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Tytan jest nieaktywny  

stare 25-04-06, 01:52   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

goonzo2 to kopia goonzo??

stare 26-04-06, 00:06   #16 (permalink)
Rookie

Domyślnie

mysle ze nie
Tytan jest nieaktywny  

stare 26-04-06, 03:10   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

usunce caly ten temat i caly ten dzial przestance sie bawic w te bany i kary.

stare 26-04-06, 23:41   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tak, gonzoo to bylem ja, ale zwrocilem uwage jednemu z adminow/moderatorow (ZET. nim byl, nie mial racji, ale ze posty pokasowal, to nie mam dowodow na racje swoja, hehe) i polecialem - takie zycie

Tym razem tez polecialem, ale jak to mowia - sila wyzsza. Gwahlur poczul sie urazony zartem o denaturacie i uznal, ze nazwalem go tym samym alkoholikiem. Nie, zebym nie zazartowal sobie (bo zazartowalem), ale ten sam Gwahlur nazwal mnie wczesniej ignorantem (i to bezczelnym), a takze sugerowal, ze jestem glupi. Ale jemu wolno, w koncu moderatorem jest, a sprawe potraktowal bardzo osobiscie Taki dyshonor, wiecie... Po mnie na szczescie takei 'obrazy' splywaja, jak woda po kaczce.

Teraz wlaze sobie przez proxy, pewnie ostatni raz (bo przegladarka bez proxy pokazuje mi ladny komunikat o banie) W kazdym razie chcialem podziekowac za wynik ankiety - milo wiedziec, ze nie kazdy oglada swiat w czarno-bialych kolorach, ze niektorzy zauwazaja miedzy tymi dwiema barwami kilka odcieni szarosci. Uwazam, ze kwestia podania wyniku przeze mnie byla gdzies wsrod nich - tych szarosci - wlasnie.
gonzoo2 jest nieaktywny  

stare 27-04-06, 13:16   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Gwahlurze drogi, daje ci kulturalnie do zrozumienia, ze twoje "kontrargumenty" nijak sie maja do moich argumentow. W " " dlatego, ze 90% twojego przekonywania sprowadza sie do proby udowodnienia (a tak naprawde *wmowienia*) mi, ze ogolnie rzecz biorac, racji nie mam, bo nie mam (i juz), jestem glupim trollem, ktory cie denerwuje, niszczy twoja wizje forum, osmiela sie bezczelnie dyskutowac z wladza, podwazac jej decyzje itd. W zaden sposob nie probowales ze mna dyskutowac o przedmiocie sprawy, przekonac mnie, ze racji nie mam. Uznales, ze miec jej nie moge, a skoro nie, to powinienem przeprosic, wyjsc i nie wracac najlepiej. Kwestii drugiego nicka na forum nawet nie probuj wywlekac, bo pojecia nie masz, o czym mowisz, a pisanie o 'nazbieraniu' swiadczy co najwyzej o twojej z jednej strony ogromnej niecheci do mnie, a z drugiej o jeszcze wiekszej checi z kolei do usuniecia mnie z forum 8)
gonzoo2 jest nieaktywny  

stare 27-04-06, 14:13   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Prosze cie nie pograzaj sie bardziej, niz juz ci sie udalo Dla mnie koniec tematu.

Jak cytujesz wypowiedzi, to podaj kontekst, wklej cala rozmowe, co by nie bylo watpliwosci kto, z kim i na jakim poziomie rozmawia - to tak na przyszlosc.
imported_gonzoo jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania