stare 11-01-06, 16:02   #31 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

powiem tak bylo minelo nie ma co teraz tego rostrzasac.zostanmy przy tym ze przerwa moja byla zasluzona i nie mam teraz o to do nikogo pretensji

swoja droga nie spodziewalem sie ze powstanie o mnie temat.tym ktorzy mnie poparli dziekuje a ty ktorzy nie z oczywistych wzgledow nie dziekuje hehehe

chcialem tez poinformowac ze wrocilem tu dzieki naszemu dobremu moderatorwi lucaszowi.dzieki lucasz

termit66 jest nieaktywny  

stare 11-01-06, 23:18   #32 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

a ja pomalu glupieje najpierw termit dostaje bana, teraz nagle pojawia sie na forum i zadnego z modow to nie dziwi - o co tu chodzi - juz nie wiem w co wierzyc a w co nie... byl ten ban czy go nie bylo, czy faktycznie nalezal sie czy tez nie... badz madry pisz ksiazki :?
mareno jest nieaktywny  

stare 12-01-06, 08:16   #33 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Ban sie nale¿a³. Ja nie dajê nigdy drugiej szansy, ale Lucasz stwierdzi³, ¿e trzeba. Jest modem , wiêc ma do tego prawo.
ZET. jest nieaktywny  

stare 12-01-06, 18:22   #34 (permalink)
Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał termit66
chcialem tez poinformowac ze wrocilem tu dzieki naszemu dobremu moderatorwi lucaszowi.dzieki lucasz
O prosze tego się nie spodziewałem przeczytać. Skąd ta zmiana? Termit to Ty czy może ktoś inny przejął twoje konto 8)
LUBU jest nieaktywny  

stare 12-01-06, 18:34   #35 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał LUBU
O prosze tego się nie spodziewałem przeczytać. Skąd ta zmiana? Termit to Ty czy może ktoś inny przejął twoje konto 8)
mialem okazje sie przekonac ze lucasz nie jest taki zly.jest wrecz przeciwnie.mowie powaznie.to nie oznacza oczywiscie ze teraz sie bede w kazdej kwestii z nim zgadzal
termit66 jest nieaktywny  

stare 13-01-06, 11:06   #36 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Cytat:
Napisał ZET.
Ban sie należał. Ja nie daję nigdy drugiej szansy, ale Lucasz stwierdził, że trzeba. Jest modem , więc ma do tego prawo.
Alez twardziel z ciebie. Daj chlopakowi szanse ...)
Sven Ottke jest nieaktywny  

stare 13-01-06, 14:12   #37 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ja też jestem tu drugi raz po zbanowaniu. Wtedy poleciało więcej osób i chyba nie każdy z jakiegoś konkretnego powodu.
Przy okazji proszę o zwrócenie uwagi panu KO który naśmiewa się z ułomności człowieka, która nie jest jego winą
Cytat:
Napisał KO!
Gołota ma ta... ta.... ta..... ta.....lent nie... nie.... nie.... nieprawdopodobny do boksu ale... ale.... ale.... mózg i poczucie odpowdzialności wróbla
imported_Gorilla jest nieaktywny  

stare 13-01-06, 14:32   #38 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gorilla
Ja też jestem tu drugi raz po zbanowaniu. Wtedy poleciało więcej osób i chyba nie każdy z jakiegoś konkretnego powodu.
Przy okazji proszę o zwrócenie uwagi panu KO który naśmiewa się z ułomności człowieka, która nie jest jego winą
Cytat:
Napisał KO!
Gołota ma ta... ta.... ta..... ta.....lent nie... nie.... nie.... nieprawdopodobny do boksu ale... ale.... ale.... mózg i poczucie odpowdzialności wróbla
Gorilla nie badz smieszny .Czy napisalbys to samo o KO! gdyby on "nasmiewal sie" z wady wymowy Johna Ruiza :?:
Hillowh2 jest nieaktywny  

stare 13-01-06, 14:34   #39 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hillowh2
Gorilla nie badz smieszny .Czy napisalbys to samo o KO! gdyby on "nasmiewal sie" z wady wymowy Johna Ruiza :?:
Nikt nie zasługuje na to żeby się z niego naśmiewać pod względem osoby.
imported_Gorilla jest nieaktywny  

stare 13-01-06, 14:59   #40 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał termit66
powiem tak bylo minelo nie ma co teraz tego rostrzasac.zostanmy przy tym ze przerwa moja byla zasluzona i nie mam teraz o to do nikogo pretensji

swoja droga nie spodziewalem sie ze powstanie o mnie temat.tym ktorzy mnie poparli dziekuje a ty ktorzy nie z oczywistych wzgledow nie dziekuje hehehe

Najpierw mialem zapytac termit komu tu trzeba zrobic dobrze zeby zostac odbanowanym ale jak przeczytalem ostatnie zdanie to mi sie zrobilo slabo :smile: chyba koniec swiata idzie skoro lukasz cie odbanowal, ludzie kupujcie bron i konserwy bo niedlugo dni sie wypelnia...
Cytat:
Napisał Gorilla
Cytat:
Napisał KO!
Oficjalnie nie ma sie do niego za co przeczepic Gorilla bo on to bardzo sprytnie zrobil :smile:
Gwahlur jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania