stare 23-11-05, 12:07   #11 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ok, ch³opaki. Wasza wola. Ja po prostu jestem ju¿ przewra¿liwiony i mam do¶æ jaki¶ zakomlpeksionych srajbusów, którzy raz na jaki¶ czas zak³adaj± kolejny nick ¿eby robiæ tu ¶mietnik.

ZET. jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 12:59   #12 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Trzeba sie dowiedziec czy rzeczywiscie jest z teamu Goloty.Jesli jest to prawda napewno zostanie tutejszym bozyszcze-i daj mu boze.Ale jak okaze sie ze nas oklamal,to ban,ban i jeszcze raz ban :twisted: .
Hillowh2 jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 13:54   #13 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hillowh2
Trzeba sie dowiedziec czy rzeczywiscie jest z teamu Goloty.Jesli jest to prawda napewno zostanie tutejszym bozyszcze-i daj mu boze.Ale jak okaze sie ze nas oklamal,to ban,ban i jeszcze raz ban :twisted: .
nie ma glupich, zeby ktos mu uwierzyl. koles jest chory i ma bujna wyobraznie , ja jestem za banem.
Mamy przeciez na forum pewne zrodlo informacji!
Warrior jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 16:33   #14 (permalink)
Guest

Domyślnie

Wy tu dyskutujecie czy go wywalić czy nie a on znowu zaczyna
Cytat:
Napisał bestia
nie wierzcie jooe cool on sie tylko masskuje i mnie podpytuje co i jak a naprawde to ja mu daje te informacje tylko że ja siew nie musze maskować bo ja mowwie prawde

stare 23-11-05, 16:35   #15 (permalink)
contender

Domyślnie

Chciałem załozyć temat o bestji na towarzyskie, ale ZET mnie wyprzedził. Prawidłowo powinien dostać bana ale ja mam wontpliwości czy on nie jest chory psychicznie Dla niektórych będzie niezłym ubawem, dla drugich zrudłem konfliktów a jeszcze inna część będzie jeżdzić po nim . Mi on osobiscie nie przeszkadza, chyba ze to ktoś robi sobie jaja to ban
endriu jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 17:42   #16 (permalink)
Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał bestia
ja pisze toco mi każą pisać z naronika andrzeja ale pierwotnie jego przeciwnikiem ma być carlosgomez
ja jestem człowiekiem z team gołota i wiem dużo nawet bardzo
To bardzo dziwne, że człowiek z "team" Golota poszukuje jego walk na forum :roll: Poproś Andrzeja, albo kogoś z ekipy niech Ci podarują za darmo :D
Cytat:
Napisał bestia
chce kupić walki gołoty z pouhą nicholsonem 2 z bowem byrdem ruizem grantem sandersem ale co masz tym nie pogardze chce to kupić powiedz za jaką cenę
LUBU jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 17:49   #17 (permalink)
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał endriu
Chciałem załozyć temat o bestji na towarzyskie, ale ZET mnie wyprzedził. Prawidłowo powinien dostać bana ale ja mam wontpliwości czy on nie jest chory psychicznie Dla niektórych będzie niezłym ubawem, dla drugich zrudłem konfliktów a jeszcze inna część będzie jeżdzić po nim . Mi on osobiscie nie przeszkadza, chyba ze to ktoś robi sobie jaja to ban
Znikneła opcja zmień więc zacytowałem swoją wypowiedż.

Zauważyłem ze bestia potrafi w jednym poscie walić totalne błędy wraz z pomyłkami w klikaniu a w drugim piszę bezbłędnie. Potrafi również pisać bardzo szybko, własnie napisał trzy posty w cztery minuty. Pozatym musi być od dłuzszego czasu czytelnikiem tego forum bo doskonale orientuje się w pewnych kwestiach. Podle mnie gość robi sobie jaja i może to być ktoś z nas lub z sąsiedniego forum
Śmiać mi się tylko chciało jak wszczeto dyskusje po jego poscie w temacie Co dalej z Sosnowskim

stare 23-11-05, 18:05   #18 (permalink)
contender

Domyślnie

Na 99,9 % to jest oszust :!: Pisanie bzdur :?: Spoko nie każdy ma wiedze i każdy ma swoje zdanie i tzreba je uszanować nawet jak by było najgłupsze :!: Ale jesli jest oszustem a raczej tak to Ban ponieważ nikt się nie oszukuje na forum a bestia okłamał nas wszystkich i myśli ze stanie się bozyszczem. Zaraz głębiej przestudiuje posty bestii..
King jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 18:19   #19 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał bestia
ja chcę dodać że gołota zawalczy już w grudniu najpierw koleś na przetarcie
Cytat:
Napisał bestia
wiecie że andrzej ma walczyć rewanż z brewsterem ale jes już dobrze przygotowany ale z rok
Cytat:
Napisał bestia
dla mnie gołota jest mistrzem i tak kiedyś był federacji wbu ale to dawno ty nie wiesz ale ja wiem czym teraz nas andrzej zaskoczy jest w świetnej formie obecnie teraz brewstera by zabił bo sparuje z peterem
wezcie go wywalcie, takie bzdury odstraszaja od forum
okewaja jest nieaktywny  

stare 23-11-05, 18:22   #20 (permalink)
challenger

Domyślnie

Bana mu,bo nie da sie czytac tych bzdet.Tylko ze to nie sa zwykle bzdety,to swiadome wprowadzanie nas w blad,czyli oklamywanie :oops: .Zbanujcie go,tak zeby wiecej tu sie juz nie pokazal :twisted: .
Hillowh2 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

« Zasady | Maluszek »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania