stare 18-11-05, 17:21   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

wy macie problemy.za niedlugo sie bedzie banowac za to ze ktos napisze ze ktos jest glupi.ludzie to jest najwieksze forum o boksie w Polsce.nigdy nie bedzie tu spokojnie chocbyscie banowali kazdego kto wam nie odpowiada

wiec moim zdaniem niech se maluszek robi gnoj.mnie to nie obchodzi,moze obrazac kogo chce za mna wlacznie.przynajmniej bedzie ciekawie i smiesznie a nie nudno i straszno

wedlug mnie powinno sie zwracac uwage tylko na wykropkowanie wulgaryzmow jak ktos przesadza.a banowanie kogas za to ze nazwal burakiem kogos to po prostu smieszne

najgorzej jednak dla niego ze obrazil Golote hehehe tego mu zapewne to forum nie wybaczy

termit66 jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 17:41   #22 (permalink)
Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał termit66
wiec moim zdaniem niech se maluszek robi gnoj.mnie to nie obchodzi,moze obrazac kogo chce za mna wlacznie.przynajmniej bedzie ciekawie i smiesznie a nie nudno i straszno
Nie każdy musi sie tu lubić bo wtedy bedzie smętnie, ale można rozmawiać na normalnym poziomie. Jak każdemu pozwoli się odpowiadać wulgaryzmami to dopiero będzie syf. Kaźdy będzie robił co chciał, nie o to tu chodzi. Mamy dyskutować o boksie, a nie najeżdzać jeden na drugiego.
LUBU jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 18:02   #23 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał lucasz
Denerwuje mnie, ze najpierw userzy mają problem do Stabia i Zeta, ze wywalają userów bo im się tak podoba itp. Teraz gdy sami mają władze to wybierają trzecią opcje : róbcie jak uważacie. Dziwne, nie? :?
To bylo do mnie? :evil:
Nie wiem co ten chlopak pisal, nie znam kontekstu sprawy wiec nie bede tu mowil czy go wywalac czy nie :!: Nie mam tez czasu by czytac archiwalne posty bo mam na glowie prace magisterska
Tu chyba tak naprawde chodzi o to ze smial obrazic szybkiego andrew. LUBU skoro on ma takie zdanie to niech pisze ze Golota jest wiesniakiem i mozgojebem - takie jego prawo, na tym polega wolnosc wypowiedzi. Jezeli jest w rzeczywistosci tak jak on mowi to na fakty nie ma co sie obrazac a jesli klamie to znaczy ze nie mowi o prawdziwym Golocie wiec w czym problem?
Gwahlur jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 18:29   #24 (permalink)
Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahlur
Tu chyba tak naprawde chodzi o to ze smial obrazic szybkiego andrew. LUBU skoro on ma takie zdanie to niech pisze ze Golota jest wiesniakiem i mozgojebem - takie jego prawo, na tym polega wolnosc wypowiedzi. Jezeli jest w rzeczywistosci tak jak on mowi to na fakty nie ma co sie obrazac a jesli klamie to znaczy ze nie mowi o prawdziwym Golocie wiec w czym problem?
Nie chodzi o to, że pisał obrazliwie na Andrewa. Rozumiem, że może go krytykować za jego występy w ringu uważać, że jest słaby, beznadziejny itp, ten tekst co napisał uważam za lekką przesadę, ale nie będę go za to chciał wywalić, ale chwile później już nazywal Don Kichota burakiem i cymbałem. Prezentujmy panowie jakiś poziom. Jak by tak każdy miał tak reagować to za kilka tygodni bedzie tu chlew. Dałbym mu ostrzeżenie dla utemperowania i na pewno by pomogło.
LUBU jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 18:34   #25 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał LUBU
Cytat:
Napisał Gwahlur
Nie chodzi o to, że pisał obrazliwie na Andrewa. Rozumiem, że może go krytykować za jego występy w ringu uważać, że jest słaby, beznadziejny itp, ten tekst co napisał uważam za lekką przesadę, ale nie będę go za to chciał wywalić, ale chwile później już nazywal Don Kichota burakiem i cymbałem. Prezentujmy panowie jakiś poziom. Jak by tak każdy miał tak reagować to za kilka tygodni bedzie tu chlew. Dałbym mu ostrzeżenie dla utemperowania i na pewno by pomogło.
Za nazywanie innego usera tak jak on to zrobil to rozumiem, ciekaw bylbym tylko wynikow ankiety jesliby nic nie powiedzial na Golote?
Gwahlur jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 18:55   #26 (permalink)
journeyman

Domyślnie

dałem co prawda opcję BAN, ale po wgłębieniu się w sprawę przyznaję rację że wystarczy ostrzeżenie, maluszek został wybitnie sprowokowany, a jego późniejsze kwiatki cóż widać młodzieńczy temperament - mów chłopie co chcesz byle na poziomie i bez zbędnych ornamentów
Myron79 jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 19:19   #27 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Jestem za ewentualnym ostrzezeniem, ejden wyskok i od razu ban? Trochę to pójście po najmniejszej linii oporu, dajmy Mu szansę, jeśli będą powtórki z historii wtedy owszem, adios amigos.
Sykes jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 20:39   #28 (permalink)
prospect

Domyślnie

Prawda ja tez jestem za tym zeby dac jemu szanse a jak bedzie robic gnuj to ban obr28
imported_Sebol jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 20:40   #29 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jestem za druga szansa, ale trzeba zmienic przepisy, jezeli ktos celowo lapie regulamin to dac mu takie ostrzezenie by przy nastepnym lecial, a jesli jakies lagodniejsze to zwykle ostrzezenie. Lucas zapomnialem o opcji "ostrzezenie"
Jeet_Kune_Do jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 21:11   #30 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ludzie przecież to oczywiste że to wszystko z powodu że negatywnie sie wypowiada na temat Gołoty czego na tym forum nie można.
imported_Ranger jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania