stare 18-11-05, 12:49   #11 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał młody
Cytat:
Napisał King
Mysle ze maluszka można usunąć ostatnio już sie mylą czy to maluszek czy młody czy bodzio. Kiedyś ahh stare czasy mamy wymiane pokoleniową na forum ale smutna prawda jest taka że 1 na 10 zaresjtrowanych userów czynnie pisze posty i to na temat :!: a, jest inna sprawa a mianowicie zarejestrował się niejaki "fanprzemka" co z zawodu jest rolnikiem a mieszka na wsi Z pewnościa to jest prokator , nie napisał żadnego posta ale trzeba mu patzreć na ręce :twisted:
Od młodego to się odstosunkuj i zacznij szanować czyjeś zdanie a także przestań w swoich postach obrażać nowych userów zauważyłem że straszny cwaniaczek z ciebie :-x
mlody spokojnie... czy King cie obrazil he :? chyba nie... wrzuc na luz...

mareno jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 12:53   #12 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Denerwuje mnie, ze najpierw userzy mają problem do Stabia i Zeta, ze wywalają userów bo im się tak podoba itp. Teraz gdy sami mają władze to wybierają trzecią opcje : róbcie jak uważacie. Dziwne, nie? :?
lucasz jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 12:53   #13 (permalink)
contender

Domyślnie

Nie miałem na myśli że piszesz bzdury ( pisze do młodego) Poprostu mylisz mi się z maluszkiem . Nic na to nie poradze i jęsli cię uraziłem to sorry :grin:
King jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 13:46   #14 (permalink)
challenger

Domyślnie

Nie lubie zasiadac w lawie przysieglych ale chcialbym sie podzielic pewnym spostrzezeniem,niekoniecznie prawdziwym.Otoz pan Maluszek napisal ze jego zdaniem pan Golota nie jest osoba inteligenta,ze nie umie sie wypowiedziec itd.Ale zobaczcie ile postow go skomentowalo i wszyscy na niego zaczeli najezdzac.Gosciu nie wytrzymal i zaczal prowadzic otwarta wojne z Don_Kichotem(czytaj robic burdel),w ktorej posluzyl sie niedozwolonymi chwytami.Wiecie,jak on dostanie bana wielu(zwlaszcza mlodych stazem)uzytkownikow tego forum moze pomyslec ze to fan-klub pana Goloty i nie wolno na jego temat wyrazic swej opini(negatywnej).Wiec mysle ze mozna poprzestac na ostrzezeniu :wink: .
Hillowh2 jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 13:59   #15 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hillowh2
Nie lubie zasiadac w lawie przysieglych ale chcialbym sie podzielic pewnym spostrzezeniem,niekoniecznie prawdziwym.Otoz pan Maluszek napisal ze jego zdaniem pan Golota nie jest osoba inteligenta,ze nie umie sie wypowiedziec itd.Ale zobaczcie ile postow go skomentowalo i wszyscy na niego zaczeli najezdzac.Gosciu nie wytrzymal i zaczal prowadzic otwarta wojne z Don_Kichotem(czytaj robic burdel),w ktorej posluzyl sie niedozwolonymi chwytami.Wiecie,jak on dostanie bana wielu(zwlaszcza mlodych stazem)uzytkownikow tego forum moze pomyslec ze to fan-klub pana Goloty i nie wolno na jego temat wyrazic swej opini(negatywnej).Wiec mysle ze mozna poprzestac na ostrzezeniu :wink: .
Popieram, popieram. Maluszek zosta³ sprowokowany. Myslê, ¿e nie bêdzie robi³ gnoju na forum i szybko skuma jak kulturalnie dyskutowaæ lub przemilczeæ pewne fanatyczne posty.
ZET. jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 14:04   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wiecie panowie co od pewnego czasu pojawia się jeden pajac usuwa się go wskakuje następny. Pamiętacie panowie pana klinczKO. Tyle żeście nad nim dyskutowali-ja mówiłem od razu, że to prowokator. Ja i zapewne większość userów tu nie przychodzę, żeby ulżyć swoim negatywnym emocjom, ale żeby dowiedzieć się czegoś o boksie i bokserach i wypowiedzieć się nawet krytycznie i dosadnie, ale podać jakiś argument. Maluszek zaś stwierdził, że Gołota to chamski burak na siłe oderwany od pługa z gnojem czy czymś. To jest obrażanie człowieka i to bez podania przykładów-ja to uważam za prowokację. Niech se gada o inteligencji, ale niech powie co ma na to za argument. Róbcie co chcecie, utrzymujcie tego śmieciarza dalej tak jak to robiliście z KlinczKO. Ja już nie tracę czasu na wypowiadanie się na jego temat.

popatrzcie też że, że jeżeli koleś ma dynamiczne IP to i ban nie pomoże, bo wystarczy założenie nowego maila także wasze dywagacje to strata czasu. Tu powinien być jeden rozsądny dyktator i bez zbędnych dyskusji
Don_Kichot jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 14:11   #17 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

kliczKO czy jak mu tam to by³ debil. Drobny psychopata, który ¶wiadomie ¶mieci³ i nie pisa³ praktycznie o boksie. Maluszek jednak pisze o boksie i brakuje mu troche og³ady.
ZET. jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 14:28   #18 (permalink)
challenger

Domyślnie

Moim zdaniem sa tu tez inne osoby ktore bardziej zasluguja na bana niz Maluszek.Osoby te same prowokuja innych uzytkownikow i nie maja na celu pisania postow o boksie.Jest tu pewna osoba ktora mnie falszywie oskarzyla i nie podala na to zadnego argumentu :grin: .Sa co najmniej dwaj userzy ktorzy atakuja innych uzytkownikow tego forum i posluguja sie wulgarnym slownictwem.Wiec zostawcie Maluszka ktory postapil tak a nie inaczej pod wplywem emocji a nie rozsadku,nalezy uszanowac jego odmienne zdanie.A tak naprawde nie napisal nic zlego,te same slowa sa wypowiadane na temat innych bokserow i nie ma zadnych problemow.Przeciez nie kazdy musi byc fanem pana Goloty.Wiec prosze by poprzestac tym razem jedynie na ostrzezeniu :wink: .
Hillowh2 jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 14:49   #19 (permalink)
Moderator

Domyślnie

Ogólnie nie ma co sobie nim zawracać głowy, byli juz nacznie lepsi od niego "zawodnicy"

Cytat:
Napisał Hillowh2
Przeciez nie kazdy musi byc fanem pana Goloty.Wiec prosze by poprzestac tym razem jedynie na ostrzezeniu :wink: .
Jasne, że nie i nikt nie każe mu nim być, ale teksty "Gołota zwyczajnym chamskim burakiem na siłe oderwanym od pługa zakopanego po dach w gnojowisku" to lekka przesada. Tu nie chodzi o to, że on źle pisze o Andrzeju niech sobie pisze, ale kuluralnie. I przede wszytskim niech zaprzestanie używania tekstów typu buraku, cymbale do userów. Trzeba go przykrócić ostrzeżeniem a jeśli się powtórzy podobne zwroty do jakiegoś usera to wiecie co trzeba zrobić.
LUBU jest nieaktywny  

stare 18-11-05, 15:04   #20 (permalink)
contender

Domyślnie

Jestem jak najbardziej ZA ostrzeżeniem :!: Ponieważ być może to user który skakał po stronach i przypadkowo trafił na nasze forum i nie miał co robić więc zarejestrował się :grin: Więc po ostrzeżeniu a nawet po BAN-ie nie będzie z pewnością "płakał' .
King jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania