stare 24-09-05, 17:39   #1 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie _wielebny_

Doszły do mnie wiadomości, że niejaki Wielebny pisze różne dziwne rzeczy na jednego z moderatorów. Zadałem sobie trochę trudu, aby ostudzić jego zapędy i pokazać cóż to jest za człowiek. Każdy user dostał chyba wiadomość PW od wielebnego, gdzie zawarty był link do innego forum bokserskiego. Tam oczywiście atak na Gwahlura. Więc żeby nie było teraz, że jeden jest bardzo zły, a drugi bardzo dobry (_wkońcu wielebny_) pozwolę sobie zacytowac kilka wypowiedzi wielebnego.

Cytat:
Napisał _wielebny_
Question?Question?Question?Question?Question?Quest ion?Question?Confused:KTO USUNĄŁ MÓJ NOWY TEMAT W DZIALE "TOWARZYSKIE" DOTYCZĄCY OWEGO SKASOWANIA Question?Question?Question?Question?Question?Quest ion?Question?:
na moją odpowiedz, ze ja to zrobiłem odpisał tak:

Cytat:
Napisał _wielebny_
to teraz idź do działu towarzyskie i napisz dlaczegoExclamation!:
Czy Ci się wielebny w dyszlu nic nie pomyliło? Ja mam się spowiadać? Zrobiłem tak dlatego, bo mi się podobało i już!!!

I teraz macie deser na koniec

Cytat:
Napisał _wielebny_
Ty robisz go tu od samego poczatku, więc bezczelnością jest zarzucanie mi, iż go czynię, nie przestrzegasz też regulaminu - piszesz posty jeden pod drugim i jeszcze wiele innych Exclamation!
Bardzo ładnie, za to już się nalezy ostrzezenie. Klecha takie rzeczy pisze??

:shock:

To nie tyle!!!

Cytat:
Napisał _wielebny_
a kazdy widział posty Lucka, które urągają nawet poczatkującemu userowi - Łamiesz Lucasz pkt. 4 i 7 i 9 regulaminu !!!!!
Być może, ale ja to ja. Ważne że pilnuje, aby nikt inny tego nie robił.

Cytat:
Napisał _wielebny_
Lucasz .... rozumiem, że z kiełbasą kawał jest nabytkiem twej kapucynki, poprzez przebywanie wśród motorniczych i dróżników na PKP, tak - kolejarz zapewne jest wzorem Exclamation!
Nie, wzorem jak już wspominałem jest dla mnie Klecha- pedał

Cytat:
Napisał _wielebny_
i zawsze, panowie, lepiej rozmawiac na chacie - w shoutboxie, niż w temacie konkretnym, prawda .... tylko ciekawe jakie są WSZYTSKIE powody waszego wyboru tej formy
Takie zeby nie wyszło na jaw to co piszesz, bo za to jest ban.

Cytat:
Napisał _wielebny_
I TERAZ JUŻ ŁŻESZ JAK .... GWAHLUR ...
Twgo komentowac chyba nie musze- BAN

Cytat:
Napisał _wielebny_
nie uważnie czytałeś mój post, a może już go wyedytowałeś i zmieniłeś ? Suszę zęby
Pomawianie bez podstaw.

Cytat:
Napisał _wielebny_
a zwrotem "śmiech na sali" nazbyt często się posługujesz .... nieporadnie się nim zasłaniając w obliczu palenia gruntu pod pęcinami
:roll: Cały _wielebny_

Cytat:
Napisał _wielebny_
a jednak nie poszedłeś pod ławę, tylko czatujesz tu niczym oddźwierny Uśmiech..., a ja musze już iść spać, bo mam jutro z rana 3 msze do odprawienia, zatem: Niech będzie pochwalony ....
Zaprawe przed mszą miał naprawdę ostra...

Teraz niech nikt już nie pisze, ze jeden jest zły a drugi dobry. teraz widzicie ze post wielebnego nie ma najmniejszego sensu. Ten człowiek jest chory. Wraz z Gwahlurem chcieliśmy dla niego tylko ostrzeżenia, ale teraz niech będzie on do dyspozycji ADMINÓW. Ja myślę że takich ludzi nam nie potrzeba.

Możecie to skomentować? Userzy wielu spraw nie widza, bo posty sa kasowane lub na schoutboxie poprostu znikają. Myślę że mam wystarczająco powodów, by ukazac kim jest wielebny. Nie chce mi się szukać tego wiecej, ale prawdopodobnie to zrobię. Jak tylko będe cierpiał kiedyś na bezsenność.

I co? Odpowiedzcie mi teraz, co o tym sądzicie. Co nalezy się dla tego człowieka? Nadal myślicie że Gwahlur jest taki zły? Wg mnie popisał się wtedy duża cierpliwością, której ja nie mam.

Wszystkich proszę o komentarz w tej sprawie. Każdego głos jest ważny. Ja uważam, że należy się BAN

Prawda byłaby przeze mnie ukrywana, lecz musiała wyjść na jaw po świństwie, jakie _wielebny_ zrobił Gwahlurowi. Stop chamstwu.

lucasz jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 17:49   #2 (permalink)
contender

Domyślnie

Nie lubie gości którzy oskarzaja innych a sami nie sa "Wielebni" jeśli wierzyć lucaszowi to ten user Wielebny to nie jest taki święty niech sie dzieje wola nieba Na szczęscie nie jestem adminem ani mode i nie mam takich problemów niech Zet i Stabio rozwiążą ten problem
King jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 17:51   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Mam prośbę, przez kilka dni niech admini nie rozwiązują tej sprawy. Pójdziemy za głosem większości. Każdy user aktywnie biorący udział w życiu forum ma się wypowiedzieć na ten temat. Czy przykłady które podałem sa wystarczające na bana, czy tez nie. Jesteśmy jedną społecznością.Każdy ma głos.
lucasz jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 18:29   #4 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Moim zdaniem w tym wypadku wystarczy ostrzeżenie, facet używa kwiecistego języka (co jest niechybnie pewną odmianą od sztampowych wypowiedzi-ale bez przesady, co za dużo to niezdrowo), ale trudno odomówić mu w pewnych kwestiach racji.
Sykes jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 18:37   #5 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Ja sie wypowiem po dokladnym zaglebieniu sie w wypowiedz Wielebnego ktora otrzymalem na priva - poki co nie mam czasu na dokladne ogledziny postu. jednakze pierwsze wrazenie odnioslem takie ze prawda lezy po srodku...
mareno jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 18:58   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja tam bym go nie wyrzucal, jest na swoj sposob zabawny. A poniewaz pisze w wiekszosci klamstwa wiec mi takie "pomowienia" nie przeszkadzaja :smile:

Wlasnie klece odpowiedz na te jego zarzuty, troche to potrwa by pokazac jaki to jest zaklamany i chory na spiski czlowiek, on to chyba pisal z dwa tygodnie, wczesniej miesiacami kolekcjonujac wszelkie archiwalne posty, ja sie streszcze w duzo krotszym czasie, poniewaz ja nie musze wymyslac niestworzonych historii i jakis "faktow" na ich potwierdzenie.

ps. jesli zrobicie nakiete, niech sie w niej znajdzie rowniez opcja "nie mam zdania" poniewaz ja nie bede "sedzia we wlasnej sparwie" a chcialbym zobaczyc co na to ludzie powiedza i nie chce mi sie za kazdym razem klikac opcji "pokaz wynik" czy jakos tak?

ps2 czy moglby mi ktos wyslac na priva ta wiadomosc ktora rozeslal userom Wielebny (mnie nie poinformowal, a chyba powinien skoro uwaza sie za czlowieka na poziomie to i chyba prawa do obrony i szybkiego poinformowania o zarzutach nie powinien mi odmawiac) Ciekaw tez jestem ile osob dostalo taka wiadomosc? 100? 200? 300? 3000?
Mowilem juz ze ten facet jest chory na moim punkcie? :D
Gwahlur jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 19:09   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

powiem tak............to prawda ze moderatorzy czasami przesadzaja...czasami tez zdarzalo sie ze skasowali mi posta ale nie czeba robic afery wkoncy od tego oni sa....jesli chodzi o tematy Gołoty to czasami rozmowy sa mocno cenzurowane :? :? ale napewno nie przez Gwahlura.....ja mysle ze _Wielebny_ mocno przegina....ja mysle ze BAN to za duzo dajcie mu ostrzezenie a jak sie bedzie dalej strzepil to BAN....Ja mysle ze powiniscie zrobic specjalnego modetatora ktory moglby odpierac zazuty na innych modow i sam ich uspokajac a nie zeby wszystkim userom dupe zawracac...zrobcie nowego moderatora koty bedzie zbieral skargi...jesli beda zeczywscie sluszne do taki mod moglby pogadac z innym modem na powaznie a nie taka jazda robic...jesli skarga bylaby durna to poprostu olac takiego usera..i nierobilo mysie takie szumu..ja mysle z Gwahlur jest wporzo i jest jedym z najbarwiejszych postaci na ym forum...a co takich jaj to proponuje MODERATORA_POSREDNIKA :D:D
Iniemamocny jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 19:41   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie Re: _wielebny_

[quote=lucasz]

Cytat:
Napisał _wielebny_
to teraz idź do działu towarzyskie i napisz dlaczegoExclamation!:
Czy Ci się wielebny w dyszlu nic nie pomyliło? Ja mam się spowiadać? Zrobiłem tak dlatego, bo mi się podobało i już!!!

I teraz macie deser na koniec

Cytat:
Napisał "_wielebny_":1d96iy79
Ty robisz go tu od samego poczatku, więc bezczelnością jest zarzucanie mi, iż go czynię, nie przestrzegasz też regulaminu - piszesz posty jeden pod drugim i jeszcze wiele innych Exclamation!
Bardzo ładnie, za to już się nalezy ostrzezenie. Klecha takie rzeczy pisze??

:shock:

To nie tyle!!!

Cytat:
Napisał _wielebny_
a kazdy widział posty Lucka, które urągają nawet poczatkującemu userowi - Łamiesz Lucasz pkt. 4 i 7 i 9 regulaminu !!!!!
Być może, ale ja to ja. Ważne że pilnuje, aby nikt inny tego nie robił.

Cytat:
Napisał _wielebny_
Lucasz .... rozumiem, że z kiełbasą kawał jest nabytkiem twej kapucynki, poprzez przebywanie wśród motorniczych i dróżników na PKP, tak - kolejarz zapewne jest wzorem Exclamation!
Nie, wzorem jak już wspominałem jest dla mnie Klecha- pedał

I co? Odpowiedzcie mi teraz, co o tym sądzicie. Co nalezy się dla tego człowieka? Nadal myślicie że Gwahlur jest taki zły? Wg mnie popisał się wtedy duża cierpliwością, której ja nie mam.[/quote:1d96iy79]

Witam wg. mnie trzeba postepowac zgodnie z regulaminem nie ma ostrzezenia to ostrzezenie mu dac, ma ostrzezenie to kolejne, ma juz pare to ban. Ale przedewszystkim chcial bym zwrocic uwage na bezkarnosc adminow. Jak byscie sie czuli gdyby palkarze(czyt. policja) miala prawo do was strzelac z broni palnej chociazby za to ze sobie smarkneliscie w miejscu publicznym? Te forum jest przykladem bezkarnosci wladzy. Pogrubilem pare wypowiedzi admina, ktore wg. mnie zasluguja na chanbe oto jedno z takich "Czy Ci się wielebny w dyszlu nic nie pomyliło? Ja mam się spowiadać? Zrobiłem tak dlatego, bo mi się podobało i już!!!" rozumiem ze pilnujesz, ale niezapominaj ze zasady ciebie tez sie tycza, zas kolorem podkreslilem cechy ktorych admin miec nie powinien. Stabio proponuje zniesc "imunitety" adminom i w jakis sposob kontrolowac ich prace a najlepsze wg. mnie bylo by stworzenie tematu gdzie znajdzie sie kazdy usuniety post z wytlumaczeniem czemu? To wszystko dlatego aby chronic zwyklych userow takich jak ja. Wkacu forum jest dla nas userow a wy admini macie nam pomagac. A tak apropo ja nie dostalem wiadomosci od wielebnego wiec troche przesadzacie, on jest jaki jest NIE NALEZY MU SIE BAN!!!
To tyle oddemnie dzieki.
Jeet_Kune_Do jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 19:51   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Może mała ankieta ? :twisted:
King jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 19:54   #10 (permalink)
champion