stare 25-09-05, 16:02   #41 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

_wielebny_ pożegnał się z forum. Nie ma miejsca tutaj na takie osoby. Co to znaczy wotum nieufności? A co to w polityke się bawimy? Forum to miejsce, gdzie dyskutujemy o boksie i tylko o boksie. Czasem trzeba poświęcić jednostkę, aby ratować większość.
Wielebny podburzał forum za co został z niego wydalony. Koniec tematu.

lucasz jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 17:41   #42 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Anonymous
Na pewno Lucasz i Gwahlur nie powinni banować Wielebnego, to jest jakis chory konflikt osobisty w którą zaangażowała się cała trójka. Gwahlur używał wobec usera słów typu "pijany onanista" czy "Gołoto-popierdolony". A teraz chce go BANOWAĆ.

Mam nadzieję że sprawę roztrzygnie jakiś obiektywny moderator, niezaangażowany osobiście w konflikt. I nie dziwię się że większość userów jest przeciwko banowaniu Wielebnego, nikt tu nie jest bez winy.
Pewnie ze nie powinni, bo niby zreszta jak? skoro nawet glupiego ostrzezenia nie moga dac...
Tylko ze nie ja to rozpoczalem, tylko _Ekskomunikowany_ to jest czlowiek chory na moim punkcie, nie majacy zycia towayskiego, spedzjacy na forum pewnie z 12 godzin na dobe, zapewne archiwizujacy wszystkie nowe posty, na moje posty ma pewnie specjalna przegrodke, gdzie ten sam post (a jest ich okolo 600) jest zapisany w kilku wersjach np. marzec, kwiecien...wrzesien, on z wywieszonym jezykiem czeka tylko jak cos zmienie by zarzucic mi matactwa i specjalnie pisze posty niezwiazane z tematem by zostaly wyrzcone, by on mogl potem donosnie grzmiec: kto smial to zrobic?! by w koncu zostal stad wyrzucony i na innych forach mogl sie obnosic z etykietka niepokornego, ostatniego sprawiedliwego. A jest tylko zahukanym czlowiekiem z azji, ktory z powodu zbyt dlugiego przsiadywania przed komputerem (to jest choroba :!: ) doznal zmian (byc moze odwracalnych) w delikatnej strukturze jaka jest ludzka psychika.
Wiec wystap o ostrzezenie dla mnie
To jest najlepsze :D Poczytaj troche chlopino to zobaczysz ze ja sie wstawilem zanim, tzn bylem przeciw jego wyrzuceniu. Na swoj bezradny i psychodeliczny sposob to on jest nawet zabawny
Gwahlur jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 18:01   #43 (permalink)
champion

Domyślnie

I teraz wyjdzie szydło z worka. Odpowiem juz teraz na zarzuty:

TAK!! To Łukasz jest tym złym wrednym sukinsynem, który pozbywa się kolejnego usera!!! Tak!!! Całkowicie za darmo!!!
lucasz jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 18:58   #44 (permalink)
champion

Domyślnie

No i wyszlo ktory ma mniejszego siurka...
kubakj jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 19:33   #45 (permalink)
Rookie

Domyślnie

To moj pierwszy post na tym forum ale czytam to forum od ponad poltora roku codziennie ale co tu sie dzieje mnie sprowokowalo.
znam posty wielebnego i lucasza-roznica jak pomiedzy barcelona a ostatnia druzyna w lidze okregowej.
wiecie wiecej kim jest ten wielebny,jak bylem na paru galach to slyszalem ze to jakis znaczacy gosc-jest on ksiedzem?
imported_janekAA jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 19:44   #46 (permalink)
champion

Domyślnie

To jest forum o boksie a nie o profesorze Miodku. Zresztą zkoda gadać. Każdy powinien pisac zrozumiałem językiem, a nie uprawiać "cioto-poezję", która niczemu nie służy.
lucasz jest nieaktywny  

stare 27-09-05, 13:25   #47 (permalink)
prospect

Domyślnie

Dzieci...
VARGAS jest nieaktywny  

stare 27-09-05, 15:03   #48 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Cytat:
Napisał _wielebny_
a kazdy widział posty Lucka, które urągają nawet poczatkującemu userowi - Łamiesz Lucasz pkt. 4 i 7 i 9 regulaminu !!!!!
Być może, ale ja to ja. Ważne że pilnuje, aby nikt inny tego nie robił.
i co jak ty jestes moderatorem to znaczy, że ci wszystko wolno co tylko chcesz i nie musisz przestrzegać regulaminu a inni muszą ciebie słuchać i przestrzegać regulamin ???? do jasnej-ciasnej :-x
imported_=arturo= jest nieaktywny  

stare 27-09-05, 15:14   #49 (permalink)
champion

Domyślnie

Ludzie czemu Wy robicie sobie tyle wstydu na forum? Macie boks na świecie, boks w Polsce... widze że wszyscy walą na ten dział
Arturo tak mi się napiało
Myśle że czas zamknąć ten temat.
Vargas- częściowo masz racje, to nie powinno tak wyglądać. To był błąd.
Temat zamykamy, wielebnego nie ma i po kłopocie.
lucasz jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

« - | Zasady »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania