stare 25-09-05, 01:33   #31 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie dla bana.

kubakj jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 02:56   #32 (permalink)
Guest

Domyślnie

Ten post służy tylko i wyłącznie koleżeńskiej odpowiedzi LUBU i kilku innym Userom.

Nie dotyczy on w jakimkolwiek stopniu kwestii Gwahlura czy Lucka.
Dowody oszustw Gwahlura zostały przedstawione gdzie indziej i prawie wszyscy się z nimi zapoznali i tam też będę odpowiadał ze względu na to, że części moich postów na tym forum w sprawie Gwahlura lub Lucka byłoby edytowanych i cenzurowanych lub też znikałyby – tak jak to miało tu miejsce w moim przypadku.

Lubię: wielu Userów z tego Forum, układ tematyczny, Twoje posty, bo są bardziej złożone

Nie pozwolę na to by moje posty, niewygodne dla Gwahlura czy lucasza były usuwane bądź edytowane przez:
- Gwahlura - osobę oszukującą userów na trzech forach bokserskich ( fakty są przedstawione na tych dwóch pozostałych )
- Lucka – którego poziom postów jest niższy niż poziom postów poczatkujących, który został moderatorem w „kryzysie” i sam się wprosił na tę funkcję; wystarczy spojrzeć na posty Lucka z archiwum ..... wielu userów zostało zabanowanych przez podobnego lotu masowo produkowane wypowiedzi

Tylko i wyłącznie, powtarzam – tylko i wyłącznie z powodu napisanego na czerwono nie dopuszczam koegzystencji, ale
pod warunkiem, że mojego postu o Furmi Forum nie usunął ani żaden z adminów ani Warrior. ( czyli mówiąc prosto: jeśli usunął go jeden z adminów nie będę mógł być poddanym Jego władzy ).

Jednocześnie, znacie moją decyzję w zależności od tego co powiedzą admini.

W zależności od powyższego zdania to może być mój ostatni post na tym Forum.

Dzięki za wspólne chwile i może spotkamy się gdzieś indziej.

stare 25-09-05, 03:19   #33 (permalink)
prospect

Domyślnie

kurwa czy was wszystkich pojebalo doszczetnie.nie banujcie Wielebnego
termit66 jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 03:27   #34 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Anonymous
Lucka – którego poziom postów jest niższy niż poziom postów poczatkujących, który został moderatorem w „kryzysie” i sam się wprosił na tę funkcję; wystarczy spojrzeć na posty Lucka z archiwum .....
Nikogo o nic nie prosiłem

Dobrze że odchodzisz. 3maj się.Takich jak Ty, nam nie potrzeba. Widze że to zrozumiałeś. Lepiej pózno niz wcale. To na jakim forum teraz zaczniesz uprawiać ta swoją cioto-poezję?
lucasz jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 05:56   #35 (permalink)
champion

Domyślnie

to juz sie staje chore................kto to wogule jest GOSC!??!?!?!? WIELEBNY??
Iniemamocny jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 06:14   #36 (permalink)
journeyman

Domyślnie

ZOSTAWIĆ WIELEBNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Jeet_Kune_Do jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 12:21   #37 (permalink)
Guest

Domyślnie

Panowie spokojnie. Zaczynam mieć wrażenie że tu wszystkim udzielają się nadmierne emocje. Sytuacja robi się naprawdę nieprzyjemna. Uspokójmy trochę nerwy i przyjrzyjmy się tej sprawie. Z tego co widać zaczęło się od rozgoryczenia _Wielebnego_ z powodu kasowania jego postów. Poniosło go i zagalopował się w swojej złości nieco za daleko to wszystko. Moim zdaniem ban w tej sytuacji się nie należy. W takich sporach prawda leży najczęściej gdzieś po środku i chyba takie rozwiązanie jak ban nie jest dobrym pomysłem, bo trzeba też brać pod uwagę drugą stronę tego konfliktu. Złamanie regulaminu jest tu jednak ewidentne i powinno pójść ostrzeżenie, ale obydwie strony tego konfliktu powinny dążyć do załagodzenia i wyjaśnienia tej sytuacji (najlepiej gdzieś poza forum lub na priv),żeby nie dochodziło w przyszłosci do takich spięć na forum. Wcale mu to dobrze nie służy. Nie szukajmu na siłę afer, nie obrzucajmy się błotem. Skupmy się wszyscy na wymianie poglądów na temat boksu, bo po to to forum jest stworzone i wszystko będzie ok. Pozdrawiam

stare 25-09-05, 12:28   #38 (permalink)
fm
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Anonymous
Panowie spokojnie. Zaczynam mieć wrażenie że tu wszystkim udzielają się nadmierne emocje. Sytuacja robi się naprawdę nieprzyjemna. Uspokójmy trochę nerwy i przyjrzyjmy się tej sprawie. Z tego co widać zaczęło się od rozgoryczenia _Wielebnego_ z powodu kasowania jego postów. Poniosło go i zagalopował się w swojej złości nieco za daleko to wszystko. Moim zdaniem ban w tej sytuacji się nie należy. W takich sporach prawda leży najczęściej gdzieś po środku i chyba takie rozwiązanie jak ban nie jest dobrym pomysłem, bo trzeba też brać pod uwagę drugą stronę tego konfliktu. Złamanie regulaminu jest tu jednak ewidentne i powinno pójść ostrzeżenie, ale obydwie strony tego konfliktu powinny dążyć do załagodzenia i wyjaśnienia tej sytuacji (najlepiej gdzieś poza forum lub na priv),żeby nie dochodziło w przyszłosci do takich spięć na forum. Wcale mu to dobrze nie służy. Nie szukajmu na siłę afer, nie obrzucajmy się błotem. Skupmy się wszyscy na wymianie poglądów na temat boksu, bo po to to forum jest stworzone i wszystko będzie ok. Pozdrawiam
To jest mój post. Tylko ten poprzedni (nie wiem kim jest tamten poprzedni "gosć") Nie wiem dlaczego poprzednio nie zalogowało mnie i napisałem jako gość. Proszę któregoś z moderatorów lub adminów o usunięcie tamtego zdublowanego posta. Z góry dziękuję
fm jest nieaktywny  

stare 25-09-05, 15:24   #39 (permalink)
Guest

Domyślnie

Na pewno Lucasz i Gwahlur nie powinni banować Wielebnego, to jest jakis chory konflikt osobisty w którą zaangażowała się cała trójka. Gwahlur używał wobec usera słów typu "pijany onanista" czy "Gołoto-popierdolony". A teraz chce go BANOWAĆ.

Mam nadzieję że sprawę roztrzygnie jakiś obiektywny moderator, niezaangażowany osobiście w konflikt. I nie dziwię się że większość userów jest przeciwko banowaniu Wielebnego, nikt tu nie jest bez winy.

stare 25-09-05, 15:29   #40 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Sorry za mój ostatni post jako Gość, zapomniałem się zalogować.

PS. Sprzeciw userów dla zabanowania Wielebnego to swego rodzaju wotum nieufności dla moderatorów.
imported_Marcinus jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

« - | Zasady »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania