stare 24-09-05, 19:57   #11 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: _wielebny_

Cytat:
Napisał Jeet_Kune_Do
najlepsze wg. mnie bylo by stworzenie tematu gdzie znajdzie sie kazdy usuniety post z wytlumaczeniem czemu? To wszystko dlatego aby chronic zwyklych userow takich jak ja
Panie, ja pierwszego dnia gdy zostalem moderatorem usunalem okolo 300 postow...
Gdybym mial tak robic to by mi to sparalizowalo prace, a na forum by bylo potrzebnych 10 moderatorow!

Spojrz na temat "sciaganie walk" z 53 stron zostalo 29 po mojej interwencji, czyli ze 14 bylo o dupie marynie. Posty w stylu: "dziekuje" "prosze o walke XXX" "czy ktos zna dzialajace serwery bokserskie" "mi ten filmik nie chodzi" "Golota jeszcze pokarze"

Jak ma zostac wprowadzone takie cos to ja rezygnuje z bycia modem, nie bede przez pol dnia pisal uzasadnien do "wyrokow" :!:

Gwahlur jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 20:03   #12 (permalink)
contender

Domyślnie

Proponuje złożyc donos do IPN i niech sprawdza teczke Wielebnego,wtedy sie okaże jaka miał przeszłość itp :d :twisted:
King jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 20:36   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

ja proponuje specjalnego moda ktory bedzie lagodzil takie sytuacje
Iniemamocny jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 20:50   #14 (permalink)
journeyman

Cytat:
Napisał Gwahlur
Panie, ja pierwszego dnia gdy zostalem moderatorem usunalem okolo 300 postow...
Gdybym mial tak robic to by mi to sparalizowalo prace, a na forum by bylo potrzebnych 10 moderatorow!

Spojrz na temat "sciaganie walk" z 53 stron zostalo 29 po mojej interwencji, czyli ze 14 bylo o dupie marynie. Posty w stylu: "dziekuje" "prosze o walke XXX" "czy ktos zna dzialajace serwery bokserskie" "mi ten filmik nie chodzi" "Golota jeszcze pokarze"

Jak ma zostac wprowadzone takie cos to ja rezygnuje z bycia modem, nie bede przez pol dnia pisal uzasadnien do "wyrokow" :!:
No ok nie wiedzialem ile tych postow usuwacie ale mozna chyba cos wymyslec zeby zwykly user mial prawo obrony i aby admini nie byli bez karni.
Jeet_Kune_Do jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 21:04   #15 (permalink)
champion

Cytat:
Napisał Jeet_Kune_Do
No ok nie wiedzialem ile tych postow usuwacie ale mozna chyba cos wymyslec zeby zwykly user mial prawo obrony i aby admini nie byli bez karni.
O czym Ty piszesz? A co admini takiego robią?
lucasz jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 21:10   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Lucasz przeczytaj moj pierwszy post w tym temacie to zobaczysz i nie twierdze ze wszyscy ale np. ty.

stare 24-09-05, 21:10   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

Niestety ale funkcjonowanie forum opiera sie na uczciwosci jego funkcjonariuszy, musi byc swego rodzaju przymus i dyktatura bo nikt nie placi moderatorom czy administratorom by tlumaczyli sie z kazdego usunietego postu, zwlaszcza ze tu sa 3000 userow, wielu nic nie pisze ale to i tak masa ludzi i gdyby kazdy z nich napisal w tygodniu jednego posta ktorego nalezaloby wyrzucic i kazdy musialby zostac odpowiednio uzasadniony to forum by upadlo.
Wszystko sie opiera na ludzkiej uczciwosci moderatorow ktorzy pomagaja w funkcjonowaniu forum, jedyna recepta to ich zmienic.
Tylko ich sie mozna pozbyc bo administratorzy sa najczesciej i wlascicielami forum i sami sie przeciez z wlasnej stronki nie wyrzuca.
Gwahlur jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 21:19   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

i po co komu wojna uzytkownikow z adminami??? ja mowie zrobcie jednego admina ktory bedzie uspokajal relacje uzytkownikow z adminami.....wtedy nie bedzie dochodzidz do klotni...
Iniemamocny jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 21:23   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał iniemamocny
i po co komu wojna uzytkownikow z adminami??? ja mowie zrobcie jednego admina ktory bedzie uspokajal relacje uzytkownikow z adminami.....wtedy nie bedzie dochodzidz do klotni...
Ale nie ma wojny. Poprostu _wielebny_ przesadził dosyc mocno, i czas na konsekwencje. Żadnej wojny nie ma. Gdyby była, to zapewniam że nikt by się o niej nie dowiedzial.
lucasz jest nieaktywny  

stare 24-09-05, 21:24   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahlur
Wszystko sie opiera na ludzkiej uczciwosci.
To po co tworzycie temat typu "przewiniena userow" ? iniemamocny ma dobry pomysl stworzyc kogos kto bedzie lagodzil takie sytlacje jak ta. Tak na marginesie zeby potem nie bylo, ja was adminow szanuje, ale do jasnej cho....ry po co te ankiety?
Zamknięty Temat

« - | Zasady »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania