boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   DQ (http://www.boxing.pl/forum/dq/)
-   -   Przewinienia Userów!!! (http://www.boxing.pl/forum/dq/4646-przewinienia-usera-w.html)

lucasz 02-10-05 09:25

Cytat:

Napisał Jeet_Kune_Do
Cytat:

Napisał lucasz
Po jaka cholere zakladac taki temat, skoro transmisji nie było :?: :roll:

A po jaka cholere zakladasz tematy ktore robia smietnik z forum(chodzi o te tematy typujmy, ale nie usasadniajmy) stary jestes zalosny.

Czy ja kogoś w moim poście obraziłem? Chyba nie.

Co sądzicie o tym userze?
Jaja ogolić i do przedszkola.

Gwahlur 26-10-05 13:20

Warrior przez przypadek zamiast zacytowac (Stabio mozna by te przyciski zamienic lokacjami... wczesniej przez rok czasu klikalem na cytuj, teraz w tym miejscu jest zmien i sie czasami czlowiek myli!) zmienil posta "mlodego" oto jak sie to rozwinelo...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Cytat:

Napisał młody
kurwa ktos zmieni moj post jak tak mozna.

Cytat:

Napisał młody
jak tak kurwa mozna to taka jest wolnosc slowa huj w dupe temu co to zrobil i wcale tak nie

mysle.

Cytat:

Napisał Warrior
mlody sorry pomylilem sie i zamiast zacytowac zrobilem 'zmien' moja wina ale troche

kultury.

PS: tamten post ktory wczesniej napisales jak i ten kierowany do mnie pokazal jak wysoka jest Twoja

kultura osobista.

Cytat:

Napisał młody
Tobie też brakuje kultury osobistej jak mozna zmieniać czyjes wypowiedzi to po co jest forum?.

King 01-11-05 18:41

Proponowalbym conajmniej ostrzeżenie dla userów : em i danielo
W temacie "Dawid Kostecki" ich kłótnie zakłócają poprostu pisanie na temat. Słowa "tempak","sierota","idiota","kretyn" są w ich słowniku na porządku dziennym :)

ZET. 01-11-05 18:55

Cytat:

Napisał King
Proponowalbym conajmniej ostrze¿enie dla userów : em i danielo
W temacie "Dawid Kostecki" ich k³ótnie zak³ócaj± poprostu pisanie na temat. S³owa "tempak","sierota","idiota","kretyn" s± w ich s³owniku na porz±dku dziennym :)

Narazie jako pierwsze ostrze¿enie pokasowa³em ich posty. Je¶³i nadal bêd± ¶mieciæ od razu dostana bany

Gwahlur 10-11-05 22:37

Cytat:

Napisał golota1
Cytat:

Napisał Wypłoszak
ma ktos moze ostatnia walke Mercera ??????

wypierdalay stąd

Jezeli mnie pamiec nie myli to pan golota1 to byl kiedys golota17 czyli po raz drugi regulamin sie klania...
Gdyby nie to wypierdalaj to bym nic nie powiedzial, a tak sie to wszystko ulozylo w ladna calosc

Gwahlur 12-11-05 22:17

Cytat:

Napisał iniemamocny
Cytat:

Napisał Wypłoszak
kawalek amatorskiej walki Tysona
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

PO JAKIEGO h** ZAKLADASZ NOWY TEMAT DLA TAKIEGO GOWNIANEGO LINKU!!!!!

Gwahlur 13-11-05 10:08

Cytat:

Napisał młody
Cytat:

Napisał maksio
analizując to co napisałes w poprzednim poście "tak dobrze sobie radził że przegrał" można wnioskować że przegrał bo był gorszy,a to nieprawda. jak masz problemy z koncentracją to najpier poproś kogoś innego żeby przeanalizował to co piszesz

To ty masz problemy bo nie potrafisz wychwycić z czytanego tekstu sensu więc się odp******

Cytat:

Napisał młody
Cytat:

Napisał maksio
no,właśnie o tą małą a jednak dużą różnicę mi chodziło "ale" a nie "że"

co ty k**** polonistą jesteś?

lucasz 14-11-05 09:03

Cytat:

Napisał Ranger
Typie jesteś strasznie głupi lub udajesz smiesznego ale przyznam że to co mnie naprawde śmieszy.

ZET. 14-11-05 09:45

Cytat:

Napisał lucasz
Cytat:

Napisał Ranger
Typie jeste¶ strasznie g³upi lub udajesz smiesznego ale przyznam ¿e to co mnie naprawde ¶mieszy.

Tu akurat Ranger ia³ racje. Mój b³±d ¿e tego nie skasowa³em.

lucasz 14-11-05 14:23

Cytat:

Napisał ZET.
Cytat:

Napisał lucasz
Cytat:

Napisał Ranger
Typie jesteś strasznie głupi lub udajesz smiesznego ale przyznam że to co mnie naprawde śmieszy.

Tu akurat Ranger iał racje. Mój błąd że tego nie skasowałem.

Miał racje (tzn nadal ma) ale chodzi o język i obrażanie usera. Nawet jeśli to prawda... 8)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:09.