stare 30-08-05, 19:24   #1 (permalink)
Administrator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Możecie składać propozycje.

Tu będzie regulamin dotyczący tego działu.

--==Stabio==-- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-05, 20:05   #2 (permalink)
Rookie

Domyślnie

piqwusa trzeba zbanować
darek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-05, 20:50   #3 (permalink)
Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał darek
piqwusa trzeba zbanować
darek wiem, że masz na niego alergie I radze wasze prywatne sprawy załatwiać na priv inaczej także twój nick znajdzie się na tej liście :D
LUBU jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-05, 21:01   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ciekawy dzial :D Czuje ze tu beda niezle jaja 8)
Mieso bedzie tylko fruwac

Dla ludzi przedstawiajacych swoich "kandydatow":

-Dajcie jakies linki ktore by wasze rzadania uwierzytlenialy.
-Nie piszcie ze chcecie kogos wyrzucic bo...lubi Sosnowskiego, Salete, Michalczewskiego itp.
-I nas Boga! nie wyzywajcie sie nawzajem bo nie potrzeba bedzie linkow, gdyz sam ten dzial stanie sie przyczyna odejscia coniektorych :!:
Gwahlur jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-05, 21:22   #5 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał LUBU
Cytat:
Napisał darek
piqwusa trzeba zbanować
darek wiem, że masz na niego alergie
nie tylko darek ja rowniez... swoja droga kolo odchodzi z forum juz pare miesiecy i cos chyba za bardzo zapuscil korzenie na forum bo na obietnicach sie skonczylo - niestety
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-05, 22:05   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gwahlur
Ciekawy dzial :D Czuje ze tu beda niezle jaja 8)
Mieso bedzie tylko fruwac
To mamy podobne zdanie. Wg mnie ten temat będzie najbardziej obleganym tematem na bf. Oby tylko przez ten temat sam w sobie nie poleciało kilka osób. Bo wojna i jaja tutaj sa murowane

Tutaj będą hiciory lepsze niż wojna Rumpla ze Stabiem 8)
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 16:33   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Method 99

--------------------------------------------------------------------------------

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Sosnowski

O tysonie

Tu gościu dał mu linka ,z programem a on nie wiedział jak to ściągnąć,ale to tak offtopic.

A to o dziennikarzu niestety wszystkie posty włącznie z moimi,mareno,lucasza zostały wykasowane ,ale kto widział ten wie.
.
Cytaty

Cytat:
Witam moim skromnym zdaniem Sosnowski juz dawno powinien walczyc z kims z czołówki światowych rankingów....bo nierozumiem po co nabijać bezsensownych rekordow z kelnerami.....jak tak dalej pujdzie to talent Sosnowskiego..sie poprostu zmarnuje...Pozdro!

W tym poście widać ,że nie oglądał jego walk(bądź filował w tv`enie,lecz niewiele z tego rozumiał) tylko słuchał kuleja i powtarza jego cytaty.
Cytat:
Wsumie panowie zgadzam sie z wami..ale mysle ze jak by od poczatku inaczej prowadzono Sosnowskiego....moze by byl z niego lepszy bokser....Pozdro

Nagła zmiana poglądów ,został zjechany więc zmienił swoją orientacje.
Cytat:
Na sukces sklada sie..1 % talentu i 99% pracy......undisputed wiec jezeli uwazasz ze jego najwiekszym sukcesem pozostanie wygrana z Norrisem. ze ma słaba prace nóg,ciosy pchane,słabą technike..ej..to chyba świadczy o tym ze nie byl prowadzony jak trzeba no nie? Pozdrowionka!

Post ze złym prowadzeniem ,też został zjechany więc zaczął o ambitnych gościach ,którzy zostali pobici na ulicy ,zaczynają trenować boks ,chcą się odgryźć na kolegach i przypadkiem zostają mistrzami świata w ciężkiej,ja osobiście nie widziałem mistrza świata ciężkiej bez talentu od lat 60 tych.

Cytat:
musi byc jedno i drugie, a talent jest bardzo wazny
Sosnowski jest na pewno utalentowany boksersko ma predyspozycje ale nie takie jak chocby Golota i zadna praca tego nie nadrobi
Tutaj tak na marginesie wypowiedź bodzia

Tematem, w który się wpieprzył niepotrzebnie ,a zarazem go odgrzał ,lecz ten został dawno wyjaśniony jest post o "dziennikarz szuka kobiet-kibicek boksu" napisałem w nim ,że nie ma takiego słowa w języku polskim jak kibicki ( dowód

) dodałem linijke ,że dziewczyny nie uczęszczają na bf ,a nie nie mogą jak ktoś ma krótkowzroczność to nie moja wina.Dla pewności napisałem to jeszcze "nie uczęszczają ,a nie nie mogą" i sprawa ucichła.
Temat leżał kilka miesiący ,aż nagle ze swym języczkiem uwagi ,wtrynił się jak świnia do pokoju panicza Methoda99 ,zaczynając coś w tym rodzaju "weź się lepiej zamknij i nic nie pisz ,bo dziewczyny mogą interesować się boksem ".Wszystkie posty zostały skasowane został tylko tekst ,anny ,która się przedstawiła jako dziennikarz ,zapewne początkujący.
Ranger:
Cytat:
PS Lewis - Tyson? Przeciez to było dno...

method 99 Cytat:
Jakie dno??? czlowieku!!..ogladales wogole na zywo ta walke???...to bylo mistrzostwo w wykonanio Lenoxa....obil Tysona jak maślaka jakiegoś...bardzo dobra walaka...POZDRO!

I zaczyna się jechanie methoda
Cytat:
zrobili wokol tej walki szum , to by bylo show ale jakby sie odbyla w latach 90-tych a walka z 2002 roku byla srednia

Cytat:
Może przesadziłem że dno, ale nie podniecaj sie tak, zrobili z tej walki wielkie medialne show, w końcu dwa wielkie nazwiska, tyle że poziom juz nie był taki wielki. Przez dwie rundy tyle klinczy co przez obie walki gołoty z bowem. Widownia buczyła momentami. Brak jakis ladnych czystych bomb. Jedynie tempo było dobre dopoki Tyson miał siłe skakać po ringu.

Cytat:

Dla mnie to byl przykry dla oka pojedynek. Lennox byl niezbyt szybki, natomiast Tyson byl drugi obok Rahmana z drugiej walki z leniwym jamajczykiem w kategorii "najgorsza forma w pojedynku o mistrzostwo HW" Mike nie mial szybkosci, ruchliwosci, kondycji, nie mial nic. Tamtego Tysona to by Danny Williams znokautowal w 2 rundzie.
Cala walka to byl w zasadzie mecz do jednej bramki, stojacy w miejscu zmeczony Tyson i okladajacy go powolnymi cepami Lewis. A i koncowka brzydka, niby Mike dostal cios ale to Lewis go przewrocil jak taczke z weglem. Paskudna dla mnie walka
pigwus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 17:06   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Hehehe....Po pierwsze PIQWUS jestem pewny że mam większe pojęcie o boksie od ciebie Po drugie jechać to mogą ale ciebie w domu Po trzecie pingwinie z tego co widze to bardziej nieprzepadają na tym forum za tobą niż za mną :evil:.....i wogole pingwin jak ja bym nazbieral cytatow gdzie ciebie wszyscy jadą tooo...uhuhu....ale niezrobie tego bo szkoda mi na takie pierdoły czasu.......i wogole z tego co pamietam to miales opuścić forum..więc...papa!
Method 99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 17:26   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Method 99
Hehehe....Po pierwsze PIQWUS jestem pewny że mam większe pojęcie o boksie od ciebie Po drugie jechać to mogą ale ciebie w domu Po trzecie pingwinie z tego co widze to bardziej nieprzepadają na tym forum za tobą niż za mną :evil:.....i wogole pingwin jak ja bym nazbieral cytatow gdzie ciebie wszyscy jadą tooo...uhuhu....ale niezrobie tego bo szkoda mi na takie pier*****ły czasu.......i wogole z tego co pamietam to miales opuścić forum..więc...papa!
Po części się zgadzam z Methodem 99 mam dwa powody dla których Pigwusa tzreba wziąśc pod lupe o to one :
1.W dziale Trening bokserskim w którym pigwus czuje się jak boss niejednokrotnie obrażał początkowym userów tym także mnie
2.Był na forum raptem miesiąc a ja 2 tydzien bodajże mimo że pigwus nie był moderatorem wysłał mi ostrzeżenie że dostaner BANA

Zabawne co nie ? prosze zajrzeć w archiwum treningu bokserskiego i popatzreć na posty Pigwusa ludzie którzy są od dłuższego czasu na forum wiedza o co mi chodzi
King jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 17:40   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

King ma racje w dziale trening bokserski piqwus pisze takie pierdoly...co on myśli że pozjadał wszystkie rozumy :?: :!: ...aha..i prośba do pinqwusa...prosze cie stary lepiej niepisz juz żadnych planów treningowych. :shock: heh
Method 99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania