stare 04-09-05, 20:28   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał pigwus
Może jakieś linki ?
Ty ogólnie komentujesz tu bez sensu.w tym temacie przeklinasz jak szefc,jestem ciekaw czy dobrze boksujesz czy tylko udajesz takiego kozaka i tego co wszystko wie ,ale cos mi sie wydaje ze jest zupełnie odwrotnie i ogólnie wydaje mi sie ze twoi trenerzy mieli cyz tez dalej maja z toba niełatwe zycie.Chyba nikt by nie chciał miec w klubie takiego ziomka bo by chyba nie dożył swych dzieci i wnuków :D

Prosze o Usuniecie Pana Pigwusa z Obecnego Forum.

imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 20:34   #22 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

a moze by tak zalozyc ankiete kto jest za a kto przeciw zbanowaniu pana p :?:
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 20:35   #23 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szafa
Ja bym był za tym aby zbanowac pingwusa.Ponieważ czesto jego komentarze i wypowiedzi denerwuja innych userów /
ale co to ma do rzeczy, ze denerwuja? mnie kilka razy, powiedzmy, zdenerwowal ale po to jest forum, zeby sobie wyjasnic to i owo

teraz juz tak ogolnie

chyba, ze ktos swiadomie denerwuje, czyli np. wie, ze Holyfield juz jest stary i zna sie na boksie, wie co to 42 lata a mimo to pisalby uparcie, ze za rok zunifikuje HW

ponadto nie rozumiem jak podstawa do banowania ma byc brak wiedzy, skoro ktos pyta to mozna mu (lub nie) odpowiedziec i tyle

albo lubienie (lub nie) jakiego boksera?
imported_bodzio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 20:45   #24 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzio
Cytat:
Napisał Szafa
Ja bym był za tym aby zbanowac pingwusa.Ponieważ czesto jego komentarze i wypowiedzi denerwuja innych userów /
ale co to ma do rzeczy, ze denerwuja? mnie kilka razy, powiedzmy, zdenerwowal ale po to jest forum, zeby sobie wyjasnic to i owo

teraz juz tak ogolnie

chyba, ze ktos swiadomie denerwuje, czyli np. wie, ze Holyfield juz jest stary i zna sie na boksie, wie co to 42 lata a mimo to pisalby uparcie, ze za rok zunifikuje HW

ponadto nie rozumiem jak podstawa do banowania ma byc brak wiedzy, skoro ktos pyta to mozna mu (lub nie) odpowiedziec i tyle

albo lubienie (lub nie) jakiego boksera?
Ale on pissał i pisze bez sensu dementuje wypowiedzi innych userów którzy wiedza tak naprawde o co chodzi.Ogólenie on jest młody to nic takeigo wiem ze młodzi nie zawsze wiedza o co chodzi ale on pisze w taki sposób ze uwazaza ze wszsytko wie ,on sie nie pyta innych tylko pisze i twierdzi sam o pewnych rzeczach i jest przekonany ze tak musi byc a nie inaczej.Poprostu rece odpadaja .

Jestem zas aby zrobic ankiete kto jest przeciw wyrzuceniem Pingwusa z forum

stare 04-09-05, 20:47   #25 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Ty ogólnie komentujesz tu bez sensu.w tym temacie przeklinasz jak szefc,jestem ciekaw czy dobrze boksujesz czy tylko udajesz takiego kozaka i tego co wszystko wie ,ale cos mi sie wydaje ze jest zupełnie odwrotnie i ogólnie wydaje mi sie ze twoi trenerzy mieli cyz tez dalej maja z toba niełatwe zycie.Chyba nikt by nie chciał miec w klubie takiego ziomka bo by chyba nie dożył swych dzieci i wnuków
Pisałem ,żebyś podał argumenty o boksie jako sporcie,nie treningu.Nadal nic konkretnego nie napisałeś.Podaj jakieś przykłady ,a nie ćiagle to samo on sprzecza się z tymi co wiedzą o co chodzi i denerwuje ich tym ,że ma inne zdanie bo napisał ,że gołota w formie z ruizem przegrałby z kliczkami a ci co wiedzą o co chodzi temu zaprzeczają.
pigwus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 20:50   #26 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał pigwus
Cytat:
Ty ogólnie komentujesz tu bez sensu.w tym temacie przeklinasz jak szefc,jestem ciekaw czy dobrze boksujesz czy tylko udajesz takiego kozaka i tego co wszystko wie ,ale cos mi sie wydaje ze jest zupełnie odwrotnie i ogólnie wydaje mi sie ze twoi trenerzy mieli cyz tez dalej maja z toba niełatwe zycie.Chyba nikt by nie chciał miec w klubie takiego ziomka bo by chyba nie dożył swych dzieci i wnuków
Pisałem ,żebyś podał argumenty o boksie jako sporcie,nie treningu.Nadal nic konkretnego nie napisałeś.
A co juz niel ubisz jak ktos mówi o twoich sposobach treningu,wejsc w tamte tematy o treningu to ubaw po same pachy.Ty to chyba masz fessss kape 24 na godzine . :D

stare 04-09-05, 20:55   #27 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Odszedłem z tamtąd pół roku temu więc nie ma sensu odgrzewać skwaszonej pomidorówki,nadal czekam na jakieś konkretne argumenty poparte linkami ,cytatami.

stare 04-09-05, 21:00   #28 (permalink)
prospect

Domyślnie

Argumenty beda,a fakt jest faktem ze pisałes same pierdoły na temat treningu i tka naprawde nie wiesz o co chodzi w boksie ciekawe jak boksujesz czy takimi sposobami jak pisywałes nam tutaj hmmmm to chyba byłybys mistrzem i byłbys słyynny w całej Polsce a mzoe na swiecie.Moze Twoimi poradami ciekawymi byliby zainteresowani zawodowi bokserzy lub ktos z jego kregu heee.Bo przeciez tkai wielki talent niem oze sie zmarnowac :!: :!: :!: Z kogo by sie polski naród smiał w przyszłosci??

stare 04-09-05, 21:03   #29 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Uczepiłeś się tematów z ponad pół roku temu w dziale trening,jak rozmawiamy o boksie jako sporcie , podaj jakieś linki dotyczące boksu.Bo widze ,że nie masz żadnych argumentów jak chwytasz się tego działu z którego odszedłem.

stare 04-09-05, 21:05   #30 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał pigwus
Uczepiłeś się tematów z ponad pół roku ,a ja teraz pisze tylko na temat boksu jako sporcie,pokaż linki.
Ale pisałes :!: :!: :!: :!: A argumety beda :!: :!: :!:
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania