stare 04-09-05, 18:11   #11 (permalink)
Guest

Domyślnie

Z treningu miałem odejść i odszedłem.

Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 18:23   #12 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jakbyś przeczytał uważniej to z napisałem ,że działu trening odchodze i odszedłem ,jakbyś zobaczył daty to prawie rok tam nie pisze ,mówie o znajomości boksu jako ogółu czyli sportu,a nie jako treningu, ty tak zmieniasz swoje zdania jak pewiem użytkownik waclaw ,który został zbanowany.Po drugie nikogo nie obrażam,ty właśnie to zrobiłeś.Twoja znajomość jest taka ,piszesz ,że talent sosnowskiego się zmarnuje ,a dwa posty puźniejsze dodajesz ,że nie ma talentu,to się nazywa nie mieć własnego zdania,ja przynajmniej jak sądze coś o danym bokserze ,albo przebiegu walki to nie zmieniam swojego zdania bo ktoś powiedział ,że jest inaczej niż ja myśle i tu widać twoją znajomość dotyczącą boksu jako sportu. Nie wpieprzam się do tematów ,które zostały dawno wyjaśnione i zamknięte ,patrz post o dziennikarzu od kibicek.
jeśli masz większe pojęcie o boksie udowodnij to w dziale boks na świecie ,albo polski boks bo narazie widać ,że twoje doświadczenie jest czerpane z onet.pl Twoje argumenty king są tak świerze jak nieświeże flaki odgrzane rok temu ,tyczy ,się to też methoda.
A co do mareno to mi się wydaje ,że nasza sprzeczka zaczeła się od tego jak ty napisałeś ,że Gołota w formie z walki z ruizem , położył by obu kliczków.Sory ,ale jeśli coś takiego widze to tylko jedno zdanie nasuwa mi się na język.ŚMIECH NA SALI.
pigwus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 18:49   #13 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał pigwus
Jakbyś przeczytał uważniej to z napisałem ,że działu trening odchodze i odszedłem ,jakbyś zobaczył daty to prawie rok tam nie pisze
... hmmm dziwna sprawa. jestem na forum od lutego czyli nie bedac dobrym matematykiem latwo policzyc ze dzialam okolo pol roku i wlasnie jakies szesc miechow temu prowadzilem polemike z piqwusem tak wiec panie piqwus prosze nie wciskaj kitu bo jeszcze niedawno mocno sie tam udzielales i na nieszczescie dla calego forum udzielasz sie na jego lamach do dzis dzien. pamietaj ze kazdy ma prawo do wypowiadania wlasnego zdania, a ty kazda osobe ktora nie zgadza sie z toba kreslisz a jedynym twoim argumentem sa wulgaryzmy... troche przeginasz. podpisuje sie pod tym aby cie zbanowac bo brakuje ci kultury a jesli bardziej zaglebic sie w twoje posty to rowniez wiedzy na temat boksu. udajesz wielkiego eksperta, a co z ciebie za wielki ekspert skoro na argumenty innych forumowiczow leca tylko chuje, kurwy itd... dobrze bys zrobil gdybys zgodnie z obietnica odszedl z forum jakis czas temu, ale widac zachowac sie honorowo to dla ciebie za duzo.
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 18:53   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Przeczytaj ,pisałem o dziale trening.Poza tym ja nie obrażam innych tylko komentuje zdania.Na nikogo nie napisałem ,że jest chujem ,albo coś w tym rodzaju jak masz jakiś dowód to pokaż linka.Wjedz do mnie w profil i przytocz jeden cytat i pokaż linka.

stare 04-09-05, 18:58   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

... wystraczy wejsc na temat "kto dla sosnowskiego"... ciagle kurwy, chuje itd... a jesli troche poszukac w dziale traningu tez znalazloby sie rodzynki... nie chce mi szukac ale ci ktorzy siedza na forum od dluzszego czasu wiedza ze sie nie myle...

stare 04-09-05, 19:02   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Proszę o to boks na świece ,nikogo tam nie obraziłem ,na nikogo nie napisałem,że jest hujem ,dlatego napisałem tam kilka hujii ,żeby było prosto,a wiadomo ,jak coś jest prostrze to szybciej dotrze.Argumenty podane są jak na tacy.Jeśli piszesz o czymś co było pół roku temu to są raczej robaczywe śliwki ,a nie rodzynki ,a i tak na nikogo nie nabluzgałem

stare 04-09-05, 19:07   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

ja nie twierdze ze nazwales kogos chujem itd bo pewnie juz by cie na forum nie bylo, chodzi mi wlasnie o twoje wulgaryzmy. pamietaj ze forum odwiedzaja ludzie spoza naszego kregu. wchodzac i czytajac wypowiedzi twojego pokroju pewnie drugi raz tu nie zawitaja... poczytaj sobie wypowiedzi inyych forumowiczow o dlugim stazu ( LUBU, lukasz, Gwahlur itp). odpierajac argumenty innych nie zauwazylem zeby walili z pompy tak jak ty....

stare 04-09-05, 19:11   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jeśli tak cię to razi odejmij kurwy , chuje i zobacz sens całej wypowiedzi.

stare 04-09-05, 19:17   #19 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja bym był za tym aby zbanowac pingwusa.Ponieważ czesto jego komentarze i wypowiedzi denerwuja innych userów co pisza zawsze mądrze i wiedza o co chodzi w tym sporcie.Natomiast pingwus przewaznie pisze bez sensu i pisze tak jakby pozjaadał wszystkie rozumy,niekiedy nawet zle sie odnosi do innych uprzejmych użytkowników tego forum.Kiedys nawet pisał cos o treningu ale w wiekszosci to sie wszyscy z tego smiali niz nasladowali.Wiec ja przestawiłem takie argumenty mojej decyzji :D Ciekawe jak inny beda wypowiadac opinie o tym temacie itp./
imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-05, 19:20   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Może jakieś linki ?tylko dotyczące boksu jako sportu ,nie treningu.Pokaż podstawy ,żeby wierzyć w twój argument.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania